מחפשת בדחיפות קורס מקצועי ב fullstack

• פותח הנושא ETA
  • פורסם בתאריך

ETA

משתמש פעיל
היי,
אני מחפשת קורס מקצועי של fullstack‏ (HTML, MVC, ASP.NET וכו')
משהו בסגנון של ג'ון ברייס רק לא מעורב...
מישהו מכיר?
תודה לעונים

ETA

משתמש פעיל
תודה!!
זה לא רלוונטי כי יש לי כבר תעודה של מה"ט ונסיון.
אני צריכה רק את ה fullstack באופן מקצועי.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
תודה!!
אם לימוד אונליין זה משהו שבא בחשבון אז יש את GoCode שמעבירים בצורה מעולה ומסודרת בעברית

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש במכללת "מבחר".

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה!!

אז למה קורס?

עריכה: במחשבה שניה, אני מאמין שהתשובה שלי לא תעזור לשואלת, אבל אשאיר אותה כי אולי זה ישנה את הפאזה לכמה אנשים...

התחום הזה הוא יותר מדי דינאמי מכדי שקורס באמת יעזור וייתן ערך לרוב האנשים.

כמו כן, מי אמור לקבוע לך מה פולסטאק כולל? הקורס? הדרישות לזה משתנות בין חברה לחברה....
חברה A דורשת פולסטאק שהוא אנגולר + נוד + מונגו + אקספרס,
וחברה B דורשת פולסטאק שהוא ספרינג + SQL + ריאקט, וכן הלאה וכן הלאה.
(בגלל זה חברות בחו"ל התחילו לבנות קורסים של הכשרה מחדש למפתחים הקיימים בחברה, או אפילו בוטקאמפים מכווני-העסקה אצלם. בארץ זה פחות נפוץ, בעיקר בגלל תרבות ה"אנחנו מחפשים נינג'ה-גורו-רוקסטאר-תותח תיכנות "עם ידע מטורף", שיעבוד אצלנו במשרה X תמורת אופציות/רווחים בחברה"...)

הנה אתר שיראה לנו קצת דוגמה למה פולסטאק זה בעצם תואר מאוד מעורפל. (רואים בכל קוביה איך כל חברה משתמש ב"סטאק" שונה יותר או פחות מחברתה, כך שיוצא לפעמים ש"פולסטאק" בחברה X, הוא כלוםסטאק בחברה Y)

לסיכום:
לענ"ד, ללמוד באינטרנט בחינם זה הכי טוב. אפילו לבקש מחברה שתוריד, נגיד\ את הפלייליסטים של freecodecamp שיש באינטרנט, על הנושאים התכנותיים שאת מבקשת ללמוד (נגיד, ג'אווה סקריפט, פייתון, ריאקט וכו') - במצב הכי הכי הכי הכי גרוע, התבזבז לך זמן (פחות זמן מאשר לנסוע לקורס במקום נתון הלוך וחזור) ולא כסף.

ועוד לענ"ד, להתמקד בשפות, פחות בframeworks. מהשנים האחרונות למדנו שהפריימוורק שאתה קם איתה בבוקר, יכול להיות שלא תישן איתה בלילה, ואנשים שבנו את הקריירה שלהם על כלי כזה או אחר, חוו מהר מאוד את עובדת היותם לא-רלוונטים. לכן כדאי להשקיע בלימוד שפות תכנות (וכל שכן עקרונות תכנות) ולא רק פריימוורק או ספריה וכדו'.

ETA

משתמש פעיל
אז למה קורס?
היה מרתק לקרוא את עניות דעתך:p
מסכימה עם הכל אלא שהדרישה לעבור את הקורס הגיעה מטעם המקום שבו אני עובדת ולא סתם נפל לי הרעיון.
עברתי כמה שנים מאז הלימודים וכדי להכנס לעולם הפולסטאק שאין לי בו כמעט נסיון מעשי, הם דרשו קורס מקצועי.

תהילה ברג

משתמש פעיל
אז למה קורס?

עריכה: במחשבה שניה, אני מאמין שהתשובה שלי לא תעזור לשואלת, אבל אשאיר אותה כי אולי זה ישנה את הפאזה לכמה אנשים...

התחום הזה הוא יותר מדי דינאמי מכדי שקורס באמת יעזור וייתן ערך לרוב האנשים.

כמו כן, מי אמור לקבוע לך מה פולסטאק כולל? הקורס? הדרישות לזה משתנות בין חברה לחברה....
חברה A דורשת פולסטאק שהוא אנגולר + נוד + מונגו + אקספרס,
וחברה B דורשת פולסטאק שהוא ספרינג + SQL + ריאקט, וכן הלאה וכן הלאה.
(בגלל זה חברות בחו"ל התחילו לבנות קורסים של הכשרה מחדש למפתחים הקיימים בחברה, או אפילו בוטקאמפים מכווני-העסקה אצלם. בארץ זה פחות נפוץ, בעיקר בגלל תרבות ה"אנחנו מחפשים נינג'ה-גורו-רוקסטאר-תותח תיכנות "עם ידע מטורף", שיעבוד אצלנו במשרה X תמורת אופציות/רווחים בחברה"...)

הנה אתר שיראה לנו קצת דוגמה למה פולסטאק זה בעצם תואר מאוד מעורפל. (רואים בכל קוביה איך כל חברה משתמש ב"סטאק" שונה יותר או פחות מחברתה, כך שיוצא לפעמים ש"פולסטאק" בחברה X, הוא כלוםסטאק בחברה Y)

לסיכום:
לענ"ד, ללמוד באינטרנט בחינם זה הכי טוב. אפילו לבקש מחברה שתוריד, נגיד\ את הפלייליסטים של freecodecamp שיש באינטרנט, על הנושאים התכנותיים שאת מבקשת ללמוד (נגיד, ג'אווה סקריפט, פייתון, ריאקט וכו') - במצב הכי הכי הכי הכי גרוע, התבזבז לך זמן (פחות זמן מאשר לנסוע לקורס במקום נתון הלוך וחזור) ולא כסף.

ועוד לענ"ד, להתמקד בשפות, פחות בframeworks. מהשנים האחרונות למדנו שהפריימוורק שאתה קם איתה בבוקר, יכול להיות שלא תישן איתה בלילה, ואנשים שבנו את הקריירה שלהם על כלי כזה או אחר, חוו מהר מאוד את עובדת היותם לא-רלוונטים. לכן כדאי להשקיע בלימוד שפות תכנות (וכל שכן עקרונות תכנות) ולא רק פריימוורק או ספריה וכדו'.

היה מרתק לקרוא את עניות דעתך:p
מסכימה עם הכל אלא שהדרישה לעבור את הקורס הגיעה מטעם המקום שבו אני עובדת ולא סתם נפל לי הרעיון.
עברתי כמה שנים מאז הלימודים וכדי להכנס לעולם הפולסטאק שאין לי בו כמעט נסיון מעשי, הם דרשו קורס מקצועי.

אבל כמו ש @תא חזי אומר, מי יחליט מה זה FS? איזה קליינט ואיזה סרוור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת הִנֵּה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה כָּל עַבְדֵי יְהוָה הָעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בַּלֵּילוֹת:ב שְׂאוּ יְדֵכֶם קֹדֶשׁ וּבָרְכוּ אֶת יְהוָה:ג יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

השילוב המנצח • אתגר 19

לוח מודעות

למעלה