מחפשת אתר ללימוד תכנות למתחילים ממש!!

#מילכה

משתמש רשום
@רינת גבאי תודה על ההסבר המפורט!
באמת מבחינת רמה לימודית וכו' אני מתאימה למקצוע. ובאמת מה שיותר עניין אותי אם יש לי ספוק מהעניין.
גם לשבת מול מחשב אין לי בעיה...
ובאמת בכל האתרים ששלחו לא כ"כ הצלחתי להבין מה בעצם עושים 8 שעות....
אני אנסה את c...
תודה
באמת HTML CSS קצת פחות קשור לתכנות
אבל מה עושים 8 שעות זה בערך פותרים באגים או שאת או שמישהי אחרת כתבה....

רינת גבאי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ובאמת מה שיותר עניין אותי אם יש לי ספוק מהעניין.
מי שאוהבת את המקצוע יש לה הרבה סיפוק.
אגב, מכירה כמה שלמדו תכנות ובהתחלה ממש שנאו את הרעיון אבל לאט לאט חודשיים שלוש ואפילו חצי שנה התרגלו לצורת חשיבה תכנותית עם הזמן והתקדמו וכיום הם בסדר גמור עם המקצוע שלהם.

#מילכה

משתמש רשום
מי שאוהבת את המקצוע יש לה הרבה סיפוק.
אגב, מכירה כמה שלמדו תכנות ובהתחלה ממש שנאו את הרעיון אבל לאט לאט חודשיים שלוש ואפילו חצי שנה התרגלו לצורת חשיבה תכנותית עם הזמן והתקדמו וכיום הם בסדר גמור עם המקצוע שלהם.
נכון צודקת,
באמת יש הרבה שלוקח להם איזה חצי שנה להתחיל להתרגל ולאהוב את המקצוע
ואח"כ הם מאד נהנות ואם את מסתדרת עם זה ורובם מסתדרות אם זה מתאים להם בבסיס
זה ממש סיפוק וכיף, זה בעיקר עניין של השקעה וקליטת הרעיון

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
תכנות יתאים לבנאדם אם הוא מסוגל לשבת הרבה זמן ללמוד להשקיע ולחשוב בצורה לוגית אם לא הברזת משיעורים והיה לך כח לשבת על חומר הרבה זמן במשך 4 שנות התיכון יתאים לך המקצוע מבחינת צורת הלימוד שלו.
לא מסכימה עם התיאור.
אני לא הייתי מאלו ש'יושבות ומשקיעות' ועדיין מצליחה מאוד בעבודה,
כמו הרבה מאוד במשפחה אצלינו....
הייטק מורכב מהרבה מאוד מקצועות ולא רק תכנות ב javascript ו- #C...
כבסיס הייתי מציעה באמת C או JAVA ולהתמקד בקטע הלוגי.
וגם SQL , בשביל להנות באמת......

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לתכנות WEB (יותר JS)
אמליץ לכם על סדרת הספרים של רן בר זיק

תוכלו גם לחפש באתר זה חומר על כל סוגי התכנות

בהצלחה רבה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה