מחפשת אתר אינטרנטי להזנת נתונים

מוסי וולוסוב

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מחפשת תבנית לאתר אינטרנטי שאוכל לקבוע בו קטגוריות מסויימות, והמשתמשים יזינו בו נתונים
(זה עבור תלמידות בית ספר, שצריכות להזין שביצעו משימות כלשהן במהלך היום)
הבנתי ממתכנת אתרים שקיימים דברים כאלו, רק שצריך לחפש.
אני לא כל כך מתמצאת בעניין ואפילו לא יודעת איזה מילים לשים בחיפוש.
אשמח לעזרה אם מישהו מבין במה מדובר.

תודה!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש אתר מדהים, ניתן ליצור שם שאלון אמריקאי, משחקים משותפים, קצובים בזמן, מנצחים ונקודות...
קצת נתונים:
1603228611656.png

צריכות להזין שביצעו משימות כלשהן במהלך היום
אם זה רק לסמן שהם עשו את המוטל עליהן, ניתן ליצור טופס פשוט בגוגל forms, זה הכי קל, גם למורה להכין, וגם לתלמידות לסמן, וכמובן מקבלים את התוצאות בצורה ברורה מאד.

מוסי וולוסוב

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ניתן ליצור טופס פשוט בגוגל דוקס
נכון אבל זה קצת פשוט, ויש לי כן כמה משימות כל יום, שהייתי שמחה שיכנסו למאגר נתונים כלשהו. כמו אקסל.
פחות משחק, יותר כמו גוגל פורמס רק משהו יותר ממוסד

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נכון אבל זה קצת פשוט, ויש לי כן כמה משימות כל יום, שהייתי שמחה שיכנסו למאגר נתונים כלשהו. כמו אקסל.
מגוגל forms ניתן לייצא לאקסל בקלות.

לא ממש הבנתי, צריך שהעבודה של התלמידות תהיה באקסל,
או שהנתונים על ביצוע העבודות יהיו באקסל?

MORIYAT

משתמש פעיל
אפשר להשתמש בגוגל פורמס כמו שכבר כתבו כאן - את יוצרת שאלון עם שם התלמידה ואז מטלות - לסמן אם עשית/ לא ולענות תשובות. זה מאד יפה ואפשר לשלב תמונות ועוד. ולהעביר לאקסל זה קלי קלות והכל כבר מסודר וממוין לפי שמות.

יש גם את google classroom שזה כלי נפלא רק צריך קצת ללמוד איך להתעסק איתו. והוא מתממשק נהדר עם הפורמס (ועם כל הכלים של גוגל) כך שאת יכולה לשלב את שניהם.
יש שם אופציה לשיתוף של כל הכיתה, להעלאת מטלות/שאלונים/ שאלות לסימון, אפשר גם לבחור מה המשקל של כל מטלה/ בוחן. אפשר לחלק הכל לקטגוריות של מקצועות ויש לוח "להגשה בקרוב" יש גם קטגוריה תלמידים והישגים. כל פוסט שאת מעלה נשלח במייל לתלמידים. בקיצור כלי נחמד אבל יתכן שקצת מורכב.

בנוסף יש כלי פחות ידוע וממש נחמד וכיפי - קוראים לזה padlet זה לוח שיתוף אפשר להעלות בו פוסטים ופתקים, לסדר את זה בכל מיני צורות, לתת לתלמידות אופציה להגיב ולהעלות בעצמן ועוד. מאד שימושי לשיעורים אונליין אם זה רלוונטי. לא יודעת אבל אם זה עונה על הצורך של מילוי מטלות.

כרגע לא עולים לי עוד רעיונות אם יהיו אשתף בשמחה.

מוסי וולוסוב

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה על כל הרעיונות!
התלמידות שלי מתמצאות מאוד בכל מה שקשור לאתרים שציינתם לעיל בשיעורים אונליין, ומה שאני מחפשת הוא אתר שצריך להיות בנוי בצורה שונה, כדי לתת לעניין נופך מיוחד יותר, שיהיה לבנות עניין ורצון להכנס ולסמן.
בעצם מה שאני צריכה זה , משהו כמו גוגל פורמס- שבנות יכולות לסמן שביצעו משימות כלשהן , אבל שיבוא בצורה של אתר אינטרנטי עם דומיין נפרד וכו'.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ומה שאני מחפשת הוא אתר שצריך להיות בנוי בצורה שונה, כדי לתת לעניין נופך מיוחד יותר, שיהיה לבנות עניין ורצון להכנס ולסמן.
בקישור הראשון שהבאתי, יש שם אופציות רבות, כולל ניקוד לפי מהירות ועוד,
וזה מובא בצורה חוויתית, נשמע דווקא מתאים.
ניתן גם להודיע על שעה מסויימת, שבה כולן צריכות להיכנס, ואז זה הופך למשחק אמיתי, כמו תכנית קליקרים...
מי שעונה הכי מהר, ונכון מקבלת ניקוד גבוה יותר, מראה אפי' אלפית השניה...
בעצם מה שאני צריכה זה , משהו כמו גוגל פורמס- שבנות יכולות לסמן שביצעו משימות כלשהן , אבל שיבוא בצורה של אתר אינטרנטי עם דומיין נפרד וכו'.
ישנה דרך להטמיע טופס מגוגל פורמס בתוך אתרים, לא התנסיתי בזה, אבל ראיתי שזה קיים.
אולי זה מתאים לכם?

בתוך איזה דף נחיתה עם דומיין חינמי, תטמיעו את טופס הגוגל פורמס, וכך תקבלו גם מעטפת מעניינת וגם את כל הנתונים בצורה הכי מסודרת שיש כמו שרק גוגל יודעים לנתח...

רי מקס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
היי

אני שותף במיזם "נקודתיים" שנותן פתרון מלא לדיווח משימות וקבלת ניקוד לתלמידים

עכשיו בגלל קורונה יש גם אפשרות לדיווח באמצעות הטלפון.

פרטים נוספים בפרטי.

קבצים מצורפים

• פרוספקט נקודתיים 2.pdf
    6.3 MB · צפיות: 20
  • מודעה נקודתיים 2.pdf
    KB 344 · צפיות: 38

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה