מחפשים קלרינט להשכרה באזור המרכז

חדוי

משתמש צעיר
לחודש הקרוב
אם יש למישהו מידע איפה משיגים דבר כזה, ומה סגנון העלות
אשמח מאד לכל מידע
זה דחוף לי מאד.
תודה

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
היי
אצלי באזור ירושלים

אבל ברוב המצבים לא כדאי להשכיר אלא רק במצב בו מנגנים טוב ,וצריך כרגע כלי לזמן מסויים או לארוע (כמו עכשיו בסוכות)
והסיבה היא שבהשכרה מביאים בדרך כלל כלים פשוטים או סיניים ואפילו דפוקים (שלא אכפת שיהרסו) ונגן מתחיל לא מסתדר עם זה ,וזה פשוט להשים לעצמו רגל כדי להתקדם ,ובסוף הוא מתיאש ועוזב הכל.. כי במקום ללמוד לנגן הוא נלחם עם הכלי שיצא ממנו צליל
המלצה שלי לקנות כלי זול מפלסטיק או בקלית אבל אך ורק של חברה טובה ומוכרת עם אצבוע נכון צליל מכוון וסאונד טוב כמו buffet או selmer שהכלים הזולים שלהם מגיעים לרמה של כלי עץ באלפים רבים! והעלות של כזה כלי יד שנייה במצב פיקס מתחילה ב800 עד 1500 ש"ח
דבר נוסף שמאד חשוב להתאים זה פייה טובה שמתאימה לנגן במצבו לפי רמת הקושי והמיומנות שלו

גילוי נאות
אני משכיר ,מוכר, מתקן ומחדש קלרינטים מכל הסוגים
באזור ירושלים
בהצלחה וחג שמח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה