מה הטווח מחירים לנגן קלרינט לאירוע?

ידידיה שמשון

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום,
יש לי איזה הכנסת ספר תורה בעוד כמה שבועות וביקשו שאני יביא גם קלרינט. מה הטווח מחירים לזה?
הבנתי שהטובים ביותר זה סביבות 1800. קיבלתי הצעה ממישהו ממש טוב ב1000, יש כאלו מקצועיים גם ב800 ו600?

אם למישהו יש המלצות אשמח לשמוע.
תודה רבה.

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בעז''ה אני אמור לנגן עם נגן קלרינט בל''ג בעומר....
אעדכן אותך איך היה...

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום,
יש לי איזה הכנסת ספר תורה בעוד כמה שבועות וביקשו שאני יביא גם קלרינט. מה הטווח מחירים לזה?
הבנתי שהטובים ביותר זה סביבות 1800. קיבלתי הצעה ממישהו ממש טוב ב1000, יש כאלו מקצועיים גם ב800 ו600?

תודה רבה.
מנחם הכט מדהיםםםםםםםם וגם מחיר די זול סביבות ה900-1000

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום,

תודה רבה.
@ידידיה שמשון אפשר לקבל אצלי מידע עם המלצות דוגמאות וכו' במחירים מצויינים.
0527680108

ישראל קזץ

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש את דוד גולן והילל שהם ברמה גבוהה ולוקחים {לחתונה} 800 ש"ח להזמין דרך יוסי פרנקל 0527148844

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה