דרוש מתכון מחפשים מתכונים טעימים של עוגות, עוגיות וקינוחים ללא תוספת סוכר

נשמח אם יש למישהו / מישהי מתכונים טובים ומוצלחים של מתכונים טעימים של עוגות, עוגיות וקינוחים ללא תוספת סוכר וגם ללא תוספת סוכר מלאכותי - אלא אפשר אם צריך סילאן או דבש ועדיף בלי.
נשמח רק למתוכנים טעימים ומוצלחים.
תודה

cyp

משתמש מקצוען
נשמח אם יש למישהו / מישהי מתכונים טובים ומוצלחים של מתכונים טעימים של עוגות, עוגיות וקינוחים ללא תוספת סוכר וגם ללא תוספת סוכר מלאכותי - אלא אפשר אם צריך סילאן או דבש ועדיף בלי.
נשמח רק למתוכנים טעימים ומוצלחים.
תודה
אשמח גם למתכונים
אני מכינה-
כדורי תמרים עם קוואקר וקצת קקאו ואגוזים, טוחנת ומגלגלת בקוקוס,
עוגיות פיצוחים עם שלל גרעינים ואגוזים עם חלבון ביצה ודבש,
ארטיקים או כוסיות סורבה עם תותים קפואים קצת חלב סויה או שקדים ומים ואפשר תמר להמתקה, טוחנים בשייקר ושופכים לתבניות ארטיק או כוסיות,

פלמינגו.

משתמש מקצוען
כל מתכון תוכלי להכין עם תחליפי סוכר טבעיים אריתריתול סוכר לוז
אני אישית מכינה מאריתריתול שהוא אפילו בריא וטעים מאד

כמה טוב ד'

משתמש חדש
יש לי מתכון לעוגיות נהדרות בלי סוכר:
2 ביצים
2 כוסות קמח מלא/ כוסמין
1/2 כוס שמן
1/2 כוס טחינה
1/2 כוס סילאן
1/2 כ' קינמון
1/4 כפית סודה לשתיה
1/2 כוס חמוציות / אגוזים / ש' ציפס
ניתן ליצור עוגיות
או לשטוח בתבנית בינונית ואחרי האפיה לתוך לקוביות

בתאבון ורק בריאות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה