דרוש מידע מחפשים משחק ברמה של קטאן,אתם מכירים?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
טיקט טו רייד בגירסת אירופה.
מומלץ בחום רב!!!

yoyo mor

משתמש פעיל
יש משחק בשם פנדמיק, משחק שממש מתאים לקורונה, מדמה התפרצות של מחלות זיהומיות בעולם, וכל המשתתפים יחד צריכים להציל את האנושות מהמחלה...
משחק נוסף חדש של חברת "קוביה" בשם ספלנדור, קצת מזכיר את קאטן, אבל שונה
בהצלחה

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש משחק בשם פנדמיק, משחק שממש מתאים לקורונה, מדמה התפרצות של מחלות זיהומיות בעולם, וכל המשתתפים יחד צריכים להציל את האנושות מהמחלה...
בהצלחה
אכן, הוא גם מומלץ מאוד. הוא ההמלצה הבאה שלי.
כתבתי עליו ביקורת מפורטת בחכמת נשים לפני כמה חודשים, ואני יכולה להעתיק לכאן. זה לא ייקח לי זמן...

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מ

מליצה גם על המישחק אבל בגירסת אמריקה
ניסית גם וגם?
גירסת אירופה משודרגת בהרבה, וכיפית בלי השוואה. יש בה תוספות שממש חסרות באמריקה (וגם הרחבה נחמדה לקנות אחר כך)

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בהצלחה
אכן, הוא גם מומלץ מאוד. הוא ההמלצה הבאה שלי.
כתבתי עליו ביקורת מפורטת בחכמת נשים לפני כמה חודשים, ואני יכולה להעתיק לכאן. זה לא ייקח לי זמן...
זה מה שכתבתי עליו.
ביקורת משחקים - פנדמיק
טוב. בדרך כלל אני לא ממליצה על משחקים אם לא עברו כמה חודשים מאז שקנינו אותם ועדיין לא נס ליחם, אבל הפעם אני חורגת ממנהגי,
כי המשחק הזה אקטואלי מאוד...
המליצו לנו עליו כבר בחנוכה, דחינו את הקנייה, כשהקורונה פרצה נזכרנו וקנינו מיד. נס קנינו מיד, כי
המשחק נגמר אצל רוב היבואנים!

מה שבמיוחד אהבתי במשחק הזה
, ששונה מכל המשחקים שהכרנו (קטאן, טיקט טו רייד, ועוד) הוא שהתחרות במשחק היא לא בין שחקן לשחקן, אלא בין כל השחקנים יחד ל-משחק עצמו!
כלומר - או ש"ניצחנו" כולם, או ש"הפסדנו", ונדרש שיתוף פעולה של כל אחד עם המאפיינים שלו כדי לנצח.

הרעיון הכללי של המשחק - בעולם מתפשטות ארבע מגיפות ב4 צבעים (אצלנו קראו להן בשמות...) המטרה - למצוא תרופה לכל אחת מהמגיפות לפני שהעולם יזדהם יותר מידי. כל שחקן בתורו צריך במקביל להוריד את רמת הזיהומים שכבר קיימת, ולנסות להתקרב למציאת התרופה.
בגלל שהמשחק שיתופי התורות בנויים ברעיון של - אני עושה א' כדי שבתורך תעשה ב' בשביל שג' יוכל לעשות את ד'....

מספר השחקנים ומשך המשחק - 2-4 שחקנים. 40 דקות עד שעה ורבע.

פלוסים נוספים - גם ילד שלא מבין את כל הכללים עד הסוף יכול לשחק, כי המשחק שיתופי אז אומרים לו מה לעשות... (אצלנו בן 9 משחק די טוב, אבל לדעתי גם קטן יותר יכול להבין את הרעיון, ויעזרו לו עם הפרטים)

ועוד משהו - על הקופסה ועל חלק מקלפי הדמויות מצוירות נשים. אפשר להדביק במדבקה כי אין משמעות לאיור אלא לכיתוב על הקלף.

אינסוף

משתמש מקצוען
טיקט טו רייד בגרסת אירופה.
יותר מאתגר.
ואם את הולכת על המשחק הזה אז אולי יעניין אותך לדעת-
לחבר של הבן שלי קנו את זה בעלי אקספרס.
אני קניתי בארץ בהפרש משמעותי מאד (190 מול כ30 דולר) לא יודעת אם זהה באיכות או לא.
דבר נוסף אמור להגיע לחנויות גרסה בעברית אם לא דחוף- אולי שווה לחכות. אם קונים עכשיו לבקש מדבקות בעברית.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אני היתחברתי יותר לאמריקהוניסיתי את שניהם
תראי, לא אתווכח עם ניסיון אישי שלך. זכותך לאהוב משהו אחר ממני.
אבל הניסיון שלי, ושל ניקיות רבות נוספות בחכמת נשים, היה שאירופה משודרג פי כמה ואמריקה לא שווה בכלל.
כלומר - אם יש בחנות רק אמריקה ולא אירופה, עדיף לא לקנות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה