תעופה מחפשים טיסה זוגית בפעם הראשונה!

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
אנחנו מחפשים טיסה זוגית מומלצת,
אנחנו מחפשים:
שתהיה הכי זולה שיש
מחמישי ועד ראשון
משהו כמו אוקראיינה וכד'...
איפה מומלץ?
איך נדע על מלונות?
יש מצב שזה יצא במחיר של מלון סופ"ש פה בארץ?
תודה מראש לעונים!
יש איזה אתר ממש טוב (מתנצלת שאני לא זוכרת את שמו- אבל אולי מישהו כאן יודע ויוכל לעזור לכם)
זה אתר שיש שם טיסות שיוצאות דיי ספונטני, וגם ללא מטען כבד(אולי רק איזה תיק צד קטן או משהו כזה)
נכון זה קצת חיסרון אבל המחירים שם ממש מצחיקים
באמת, אפשר לסוע בבוקר לחזור בערב ובמחיר בדיחה!

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אפשר קצת מידע? קופצת על האשכול...
טיסות לאוקראינה- קייב. מי מה כמה למה?
מה המחירים הנורמלים? באיזה זמן הכי טוב? מלונות/צימרים, מזג אויר כמה קר ובאיזה תקופה...
קיצער- פעם ראשונה....

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אפשר קצת מידע? קופצת על האשכול...
טיסות לאוקראינה- קייב. מי מה כמה למה?
מה המחירים הנורמלים? באיזה זמן הכי טוב? מלונות/צימרים, מזג אויר כמה קר ובאיזה תקופה...
קיצער- פעם ראשונה....
יש אחד קוראים לו הרב גוגל,
בטח כולכם שמעתם עליו...
הוא נורא אוהב לתת מידע בדיוק לשאלות מהסוג הזה...;):p

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
יש אחד קוראים לו הרב גוגל,
בטח כולכם שמעתם עליו...
הוא נורא אוהב לתת מידע בדיוק לשאלות מהסוג הזה...;):p
לא כולם כ"כ ב'קשר' עם אותו רב, חילוקי דעות נושנים...
על כן, לפעמים , כשהם ממש חייבים מידע מסויים , הוא פונים לצד שלישי, המתווך או "המגייר" -אפשר לקרא לזה כך
לפעמים זה עובד
כולם מרוצים, והכל בא על מקומו בשלום.

אהרון1

משתמש פעיל
תזה שלי
אף פעם הטיסה לא תצא לכם זולה
זה רק בסיפורים, גם אם תראו במאתיים שקל, כשתבואו להזמין זה יהיה פי כמה.

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לא כולם כ"כ ב'קשר' עם אותו רב, חילוקי דעות נושנים...
על כן, לפעמים , כשהם ממש חייבים מידע מסויים , הוא פונים לצד שלישי, המתווך או "המגייר" -אפשר לקרא לזה כך
לפעמים זה עובד
כולם מרוצים, והכל בא על מקומו בשלום.
העניין המענין הוא, שבלי אותו רב א''א לקבל מידע אפי' באתרא קדישא דהכא...

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
אני הייתי ממליץ בתור פעם ראשונה לא לטוס לאוקראינה... הם לא בדיןק אוהבים שם ישראלים, וכן החוקים שלהם מאןד נוקשים בפרט עכשיו בתקופת הקורונה. לדוג' בשביל להיכנס למדינה יש צריך בהצגת אפליקציה שהם דורשים להוריד במקום עם כל ההנחיות, מה שמחייב סמארטפון.. כמו"כ הרבה מחברות הביטוח לא מוכנות כרגע לבטח את אוקראינה, לפחות לא בביטוח דרך חברת האשראי שזה הראל או הפניקס ממה שאני זוכר, יתכן ובצורה אישית אפשר.
מה שכן הייתי ממליץ זה לטוס בתקופה הזאת לקפריסין, מזג האויר כמו בארץ, השעות כמו בארץ, ובחלק מהמקומות אפי' תקלטו טוב תחנות רדיו ישראליות...
טיסה לפאפוס בתקופה הזאת באזור 55 ש"ח.
מלון לזוג באזור 120 ש"ח ללילה.
אם רלונטי למישהו קפריסין אמשיך את המדריך בשמחה, איך למצוא טיסות לשם, מה חוקי הקורונה, מלון, השכרת רכב, אטרקציות וכו'.
תעדכנו

אהרון1

משתמש פעיל
אני הייתי ממליץ בתור פעם ראשונה לא לטוס לאוקראינה... הם לא בדיןק אוהבים שם ישראלים, וכן החוקים שלהם מאןד נוקשים בפרט עכשיו בתקופת הקורונה. לדוג' בשביל להיכנס למדינה יש צריך בהצגת אפליקציה שהם דורשים להוריד במקום עם כל ההנחיות, מה שמחייב סמארטפון.. כמו"כ הרבה מחברות הביטוח לא מוכנות כרגע לבטח את אוקראינה, לפחות לא בביטוח דרך חברת האשראי שזה הראל או הפניקס ממה שאני זוכר, יתכן ובצורה אישית אפשר.
מה שכן הייתי ממליץ זה לטוס בתקופה הזאת לקפריסין, מזג האויר כמו בארץ, השעות כמו בארץ, ובחלק מהמקומות אפי' תקלטו טוב תחנות רדיו ישראליות...
טיסה לפאפוס בתקופה הזאת באזור 55 ש"ח.
מלון לזוג באזור 120 ש"ח ללילה.
אם רלונטי למישהו קפריסין אמשיך את המדריך בשמחה, איך למצוא טיסות לשם, מה חוקי הקורונה, מלון, השכרת רכב, אטרקציות וכו'.
תעדכנו
לא מאמין למחירים, השאר המלצות מצוינות.

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
Screenshot_20210929-213246_Chrome.jpg

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
פאפוס.
ניסיתי והרבה חברים ניסו.. יש לשים לב שזה ללא מזוודה, שוב, אם רלונטי למישהו העלאה מדריך מפורט על קפריסין בס"ד

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
יש איזה אתר ממש טוב (מתנצלת שאני לא זוכרת את שמו- אבל אולי מישהו כאן יודע ויוכל לעזור לכם)
זה אתר שיש שם טיסות שיוצאות דיי ספונטני, וגם ללא מטען כבד(אולי רק איזה תיק צד קטן או משהו כזה)
נכון זה קצת חיסרון אבל המחירים שם ממש מצחיקים
באמת, אפשר לסוע בבוקר לחזור בערב ובמחיר בדיחה!
פאפוס.
ניסיתי והרבה חברים ניסו.. יש לשים לב שזה ללא מזוודה, שוב, אם רלונטי למישהו העלאה מדריך מפורט על קפריסין בס"ד
כנראה זה האתר שהתכוונתי אליו, אבל לא ידעתי שזה עד כדי כך זול...!

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה

.....

משתמש מקצוען
איזה מלון מומלץ בבודפסט - הונגריה. צריך להיות מקום שקרוב למסעדות הכשרות

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
חופשה בקפריסין
קפריסין מתחלקת ל2, או בעצם ל4.
קפריסין, וקפריסין הטורקית. קפריסין הטורקית בעייתי מאוד לנסוע לשם וממש לא מומלץ.
קפריסין הייונית מתחלקת ל2.
פאפוס
לרנקה
פאפוס, יושב על הים, כך שהאטרקציות שם הם יותר על בסיס של מיים, ולרנקה יושבים למעלה יותר ליד האי נאפה, כך שהאטרקציות שם זה יותר סקי בחורף, או טיולי הרים בקיץ.
במדריך הזה נסקור את פאפוס.

טיסות: האתר הכי מומלץ להזמין ממנו טיסות זה בוקינג. אתר עם תמיכה מלאה בעברית, יש גם נקודות צבירה כך שמקבלים הנחות על כל הזמנה, והמחירים שם מעולים.
משך הטיסה כשעה, רוב הטיסות הזולות הם ללא מזודה אלא תיק קטן בלבד. הטיסות הם של חברת ריינאר.

מלונות: המלונות מתחלקים ל2,
מלון דירות
מלון רגיל
מלון דירות, זה מלון שעשוי כמין בנין עם חללים משותפים כמו לובי, בריכה וכדו', אך כל אחד מקבל דירה לבד ולא חי בתוך מלון רגיל שזה חדר ליד חדר.
יש דירות לזוג שזה כ50 מ"ר יש דירות גדולות יותר, יש וילות למשפחות עם בריכה פרטית וכדו'. ברוב הדירות מקבלים מטבח עם גז, מקרר, מקלחת ושירותים, ובמרווחות יותר גם סלון, מרפסת וכו'
מלון רגיל, זה כמו בארץ, מלון שמקבלים חדר או שנים, וכל שאר החללים משותפים.
האתר המומלץ להזמין זה שוב פעם בוקינג, מחירים זולים מאוד, יש דירוגים של אנשים שהיו שם כך שאפשר לראות מה מקבלים באמת.
כמו"כ יש תמיכה טלפונית מלאה בעברית, אנגלית, ספרדית וכו'.
מומלץ מאוד מאוד להזמין מלון בחלק שקרוב לנמל הים, כך חוסכים בזבוז כסף על נסיעות כל פעם לאזור. פשוט להעתיק את הכתובת של המלון לגוגל מפס ולראות כמה זמן זה ברגל מהנמל. עד 10 15 דק זה מצוין.

קורונה: קפריסין מוגדרת בישראל כמדינה צהובה, בעלת סיכון נמוך. למרות זאת, למי שאין לו תו ירוק בחזור יצטרך להיכנס לבידוד.
וכן גם למי שיש תו ירוק יצטרך לעשות בדיקת קורונה בחזור בנתב"ג.
כמו"כ צריך למלאות טופס יציאה מהארץ וחזרה לארץ, לפני הטיסות.
ישראל מוגדרת בקפריסין כמדינה אדומה, כך שצריך למלאות טופס כניסה לקפריסין מ48 שעות לפני הטיסה.
מי שיש לו תו ירוק ישראלי יכול להיכנס ללא צורך בבדיקות קורונה. מי שאין לו יצטרך לעשות בדיקת קורןנה לפני היציאה מהארץ.
יש לשים לב שתו ירוק לא מספיק 6צרחך להוציא תעודת קורנה מהאתר של משרד הבריאות, לבחור בתעודת קורונה ולא בתו ירוק ולוודא שיש את המס דרכון והשם באנגלית.

נסיעות: התחבורה ציבורית שם סבירה פלוס מינוס, עלות נסיעה בין 1.5 יורו ל2.5 יורו, הכרטיס זה כרטיס נייר, והתשלום מזומן.
מוניות, מומלץ שוב להזמין מבוקינג, יודעים את המחיר מראש, ומשלמים באפליקציה וזהו.
השכרת רכב: לא הכי מומלץ, רכבים לא מטופחים, והעלויות יחסית יקרות, משהו כמו 180 ש"ח ליום על רכב קטן. וכן לשים לב שהנהיגה הינה בצד השני, כמו באנגלחה, ההגה בימין מה שדורש הסתגלות.
הכי מומלץ זה לשכור טרקטורון.. כן, טרקטורון, בפאפוס מותר לנהןג בטרקטורון בכביש, רק אסור לרדת לכביש מהירים. המחיר ליום, 24 שעות זה באזור 50 60 יורו. שזה חוויה מעולה ומומלצת מאוד, אם כי זה כלי יחסית מסוכן וצריך להיזהר, וכן צריך רשיון נהיגה על רכב.

אוכל כשר: יש בית חב"ד עם מכולת קטנה, מסעדה כשרה, וכן הזמנת אוכל לשבתות.
המחירים בערך כמו בארץ, קצת יותר יקר...

אטרקציות: רוב האטרקציות הם על המים, כמו אופנועי ים, יאכטות, סירות וכדו'

aktiv

משתמש פעיל
יורו סטאר בודפסט סנטר ( יש גם יורו סטאר דנובה - לא הייתי שם ) הייתי שם 3 פעמים
מיקום נוח, קרוב לבית חב"ד ולמסעדות הכשרות ( 8-10 דקות )
מיטות מפנקות ונוחות מאד, מחיר טוב

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
למה אתם מקובעים למלון
אני לקחתי דירת איירביאנבי והיה מעולה וזול...
7 דקות הליכה מחנה/כרמל/בית הכנסת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה