מידע שימושי מחפשים גמ״ח שאפשר לתרום לו שמלות אירועים

nicky

משתמש מקצוען
אמא שלי מחפשת גמ״ח שמלות במרכז כדי לתרום לו כמה שמלות במצב מעולה... נשמח לשמוע על גמ״חים, לא מכירים בכלל. תודה רבה!

rechi0548486536

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כן זה בבני ברק- קוראים להם צלר והמספר שלהם הוא 0533157259 והטלפון הוא 035791403

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@nicky אני גרה באחד מהפרברים, אין כאן כלל גמ"ח כזה, ומטבעו של מקום כפרבר, הפרנסה לא מרובה בלשון המעטה, כך שזה יוכל להיות לתועלת מרובה, אני רוצה לפתוח גמ"ח

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
יש בירושלים ברמת שלמה גמח
נראה לי קוראים לזה ציפור גן עדן
לעילוי נשמת צפורה בירנבוים ע"ה

nicky

משתמש מקצוען
@nicky אני גרה באחד מהפרברים, אין כאן כלל גמ"ח כזה, ומטבעו של מקום כפרבר, הפרנסה לא מרובה בלשון המעטה, כך שזה יוכל להיות לתועלת מרובה, אני רוצה לפתוח גמ"ח

בהצלחה רבה!
יעזרו לך גם כמה שמלות בודדות באותה מידה? זה שמלות של מבוגרות יחסית, בד״כ בפרברים זה משפחות צעירות....
בכ״מ היא חייבת לפנות את זה בימים הקרובים ממש, אז נראה לי שהיא מעדיפה למסור קרוב לבית...

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמה שמלות זה?
אם זה מספר שמלות, אז אולי אני אוכל לבוא לקחת את זה במוצ"ש
אני נוסעת למרכז לשבת

ASASAS

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שמחת תהילה-0527137159‏

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה