קורונה מחלקים מחשבים מתנה!!!

גלית פוקוס

משתמש פעיל
4,000 מחשבים חולקו לילדים ברחבי הארץ בהנחיית רה״מ נתניהו

4,000 מחשבים חולקו לילדים ברחבי הארץ, במסגרת תכנית "מחשב לכל ילד", בהנחיית ראש הממשלה, בנימין נתניהו.
ערכת המחשב כוללת: מחשב שולחני, חיבור לאינטרנט למשך שנה, קורס למידה למיומנויות שימוש במחשב, תמיכה ואחריות למשך שלוש שנים לבית המשפחה. היוזמה נעשתה בעקבות משבר הקורונה והצורך בלמידה מרחוק של תלמידים רבים, כמו גם של מערכת החינוך.
https://m.maariv.co.il/breaking-news/Article-758911?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=mobile&utm_campaign=mivzakimnet

מקור: https://rotter.net/forum/scoops1/619146.shtml#10

חסה

משתמש פעיל
4,000 מחשבים חולקו לילדים ברחבי הארץ בהנחיית רה״מ נתניהו

4,000 מחשבים חולקו לילדים ברחבי הארץ, במסגרת תכנית "מחשב לכל ילד", בהנחיית ראש הממשלה, בנימין נתניהו.
ערכת המחשב כוללת: מחשב שולחני, חיבור לאינטרנט למשך שנה, קורס למידה למיומנויות שימוש במחשב, תמיכה ואחריות למשך שלוש שנים לבית המשפחה. היוזמה נעשתה בעקבות משבר הקורונה והצורך בלמידה מרחוק של תלמידים רבים, כמו גם של מערכת החינוך.
https://m.maariv.co.il/breaking-news/Article-758911?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=mobile&utm_campaign=mivzakimnet

מקור: https://rotter.net/forum/scoops1/619146.shtml#10
מישהו יודע הם מחלקים עוד מחשבים

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בעבר היינו זכאים לכך,
זה כולל הדרכה שבועית של כמה שעות בקבוצה (או דרך האינטרנט) מיועד לילדים בלבד, וויתרתי, בשל התכנים שנלמדים וכו' זה לא כזה קורץ כמו שזה נראה...

נחמי מן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איך הם מקיימים את ההדרכות? האם הכללים שכתוב בקישור של מוריהלי תקפים גם עכשיו או שישנן הקלות?

לא יודעת פרטים מדויקים. רק יודעת שגל גננת/ מורה חנ"מ היתה צריכה לברר מול ההורים מה מצב הילד והאם יש לו תעסוקה- קרי מחשב/אייפד/טאבלט.
לפי זה הגישו בקשות עד ליום ראשון.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כנראה שזה קשור לגיל של הילד של חנ"מ לי יש ילד חנ"מ בן 3.5 העו"סית או גורם מקצועי אחר לא עדכן אותי.

זה לתעסוקה או ללמידה?
כי איך אפשר לבצע טיפולים פרא רפואיים דרך מחשב?
זה אחד הדברים שהכי מטרידים אותי לגביו, ההידרדרות במצב הגופני, השכלי, אנחנו יכולים להגיע לרמה שלו, אבל בטיפולים?
עושים מה שיודעים, לא יודעים איך לקדם.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
כנ"ל, ילדה בחנ"מ, ואיש לא פנה אלי והציע מחשב.

sheen

משתמש מקצוען
כי איך אפשר לבצע טיפולים פרא רפואיים דרך מחשב?
זה אחד הדברים שהכי מטרידים אותי לגביו, ההידרדרות במצב הגופני, השכלי, אנחנו יכולים להגיע לרמה שלו, אבל בטיפולים?
עושים מה שיודעים, לא יודעים איך לקדם.
אפשר לבצע טיפולים מרחוק, הנושא בהחלט נמצא בשיח אצל מטפלים בארץ ובעולם.
תלוי כמובן בילד ובטיפול.
את יכולה לפנות לצוות המטפל שלו לבדוק אפשרות כזו, ואם לא טיפול מרחוק לפחות לקבל הדרכה קבועה.

זה אנוכי

משתמש פעיל
אני מטפלת בילדים דרך zoom -שיחת וידאו.
ומקבלת הדרכה לבן שלי שזקוק לטיפולים מסוימים מהמטפלים שלו גם דרך הzoom
הם רואים אותו בסביבה הביתית ונותנים לי הדרכה ויעוץ.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ומה עם הרקע הרפואי? לא חשוב לדעת?
לא צריך מישהו שמתמחה דווקא בבעיתיות הספציפית של הילד שלי? פשוט יש לו משהו קצת מורכב מבחינת מה מותר ומה אסור.
לא עדיף מישהו שיודע לעומק ומכיר את היכולות של הילד?
מתעניינת אם הייתי רוצה לעשות כאלו טיפולים (כרגע בגלל שאין במסגרת וגם אין בקופ"ח), כמה דבר כזה עולה?

פשוט, נכון לעכשיו אין יכולות כמו לצערינו כל עמ"י, רצון-יש, בשפע.

sheen

משתמש מקצוען
ומה עם הרקע הרפואי? לא חשוב לדעת?
לא צריך מישהו שמתמחה דווקא בבעיתיות הספציפית של הילד שלי? פשוט יש לו משהו קצת מורכב מבחינת מה מותר ומה אסור.
לא עדיף מישהו שיודע לעומק ומכיר את היכולות של הילד?
מתעניינת אם הייתי רוצה לעשות כאלו טיפולים (כרגע בגלל שאין במסגרת וגם אין בקופ"ח), כמה דבר כזה עולה?

פשוט, נכון לעכשיו אין יכולות כמו לצערינו כל עמ"י, רצון-יש, בשפע.
את שואלת לגבי עלות טיפול מרחוק?
לדעתי כמו טיפול פרונטלי.
יש מסגרות חינוכיות שמאפשרות מתן טיפול מרחוק, וכנ"ל מכוני טיפול (לא בטוחה שמכונים להתפתחות הילד, כמו קופ"ח), וכן מטפלות פרטיות עם החזרים מקופ"ח.
את יכולה להתייעץ עם המטפלות שלו אם מתאים ורלוונטי לגביו, ואם כן אז לבדוק אפשרות טיפול על ידי הצוות במסגרת החינוכית.
אני יודעת שבמשרד החינוך צוותות מקצועות הבריאות לא הוצאו לחל"ת, והם אמורים לאפשר מתן טיפול מרחוק. זה כולל גם מסגרות חרדיות.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אז הבן שלי נמצא במסגרת חנ"מ מאוד ספציפית, שהיא לא כ"כ תחת המטריה של חנ"מ, לצערי שמו אותו שם מחוסר התאמה לשום מסגרת, וזה היה המענה הכי פשוט שניתן היה לדחוף אותו.
אנחנו לא כ"כ מרוצים, הטיפולים הפרא-רפואיים שהוא מקבל, מאוד בסיסיים, מה שמקבלים כל ילדי הגן, והוא באמת חנ"מ, (מדובר בגן שפה) הוא חייב את הטיפולים, מה שלילדים האחרים זה מגיע כצ'ופר, תוספת יחס אישי, ולכן אין כזו תוכנית בגן שלו.
ואין לי תקשורת כלל עם המטפלות שלו, רק עם הגננת שהיא מאוד רגועה בנוגע אליו (אני לא!) גם לתסמינים מעוררי דאגה, היא מתייחסת בשלוות נפש.

בקופ"ח קיבלתי דווקא תוכנית טיפול עבורו, אבל בשל הקורונה-טרם התחלנו.
אין לי עם מי לדבר, רק לשפוך שיח לפני הקב"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה