מחלות חורף; מורים לגרפיקה;והקשר ביניהם

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה אתם עושים במקרה שאתם או אחד מילדיכם חולה ח"ו.
מחד גיסא, א"א ללכת לעבודה ויש אפילו ימי מחלה.
מאידך גיסא, המצפון מציק שהרי לא ימצאו מ"מ לגרפיקה שתמשיך להעביר את החומר כסדרו והשעות סתם ימרחו עם איזה פיקוק.
מה קו הגבול, עד כמה להתיחס לאותו מצפון ועד כמה למצפון הנגדי?

האמת, שמודעה זו במיוחד צריכה להיות מנוסחת בלשון נקבה, אבל מילא, נשאיר את זה כך.

מאי נפקא מינא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
רעיון שיכול להיות מוצלח לזמנים שכאלו-
1. להחליף שעות עם מורה שמלמדת ביום אחר.
או
2. למצוא מורה זמנית שתעביר משהו נחמד ומועיל, ואח"כ להשלים את השעות שנפלו.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
טיפקס מנסיוני, גם אני הגעתי חולה ללמד... זה העול והכל.. הפרייארים לא מתים, הם רק מתחלפים... ותמיד יש את אלה שעם כל אפצי' לא יבואו... ואת אלה שתמיד יבואו...

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאי נפקא מינא, מדובר על מתי שאין עם מי להחליף . כי השעות שלה, אחה"צ, עוד יותר לא מתאימות לי. וימי בוקר אחרים- איני פנויה.
למצוא מורה זמנית- כנראה שלא ניסית לראות כמה נחמד ומועיל זה היה.

Graphic

משתמש צעיר
אוי...
זו בעיה מוכרת...

כמה פעמים סחבתי איתי ילד/ה חולה לכיתה... (טוב, לא ממש עם חום גבוה ומצוברחות יתר, אבל כן חום של הלילה, או כאב ראש בלתי-ברור, שהצדיקו פינוק של ללכת עם אמא לחדר מחשבים ולראות את התלמידות הגדולות שלה, ולבסוף לקבל שוקו מהמכונה של המשקאות החמים....)

וכמה פעמים לקחתי ממלאת מקום של הרגע האחרון, שאח"כ הצטערתי שלא ביטלתי את השיעור לחלוטין...

וגם יצא לי פעם או פעמיים "לברוח" באמצע השיעור, פעם "טסתי" עם ילד חולה למיון, לאחר הזעקה דחופה, ולפני חודש, ל"ע , עזבתי להלוויה של דודתי שנפטרה באותו בוקר...

הבעיה שלי חמורה במיוחד, כיון שאני מלמדת בין היתר מורות משתלמות וכן תלמידות שנה ג', המגיעות מכל קצוות הארץ, במיוחד לשיעור, ואי אפשר לומר להן שהשיעור התבטל סתם כך...

בשל כך (ומי שלא רוצה לקרוא על פראיירים - שלא ימשיך לקרוא - ) לפני מספר שנים, ילדתי בשע"ט בערב סוכות. מיד לאחר החג הלכתי לבית החלמה, ממנו חזרתי ביום חמישי.
ביום שני שאחריו נפתח הקורס שלי במכון ההשתלמויות. ידעתי שאם לא אופיע - הקורס ייסגר. מורה שהשיעור הראשון שלה התבטל - ולא משנה מאיזו סיבה - לא יוצרת אימון במשתלמת שבחרו בקורס זה, וטרם מכירות אותה אישית.
מה שהחלטתי לעשות - אני משאירה לדמיונכם הפרוע...

בקיצור - המנהל הראשון שלי היה נוהג לומר לעובדותיו:
"אצלי עובדים רק משוגעים! מי שאינו משוגע - שלא יעבוד אצלי!" (יאמר לזכותו שהיה נאה דורש ונאה מקיים)
כנראה שאז השתגעתי, ומאז נותרתי כזאת...:)

Graphic

משתמש צעיר
בכל אופן - תמיד אפשר לנסות לברר כאן, בפורום, אם יש מישהי פנויה ומתאימה.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכון. עשיתי זאת שנה שעברה והיה לבנות שיעור מקסים עם "שורילי".

שורילי

משתמש רשום
גם לי זה היה גיוון מרענן, ואני אשמח לקבל פניות מהסוג.
מלמדת עיצוב (בעיקר) ותוכנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה