דרוש מידע מחיר מקובל לעיצוב פנים למטבח

פרוגיוזר

משתמש צעיר
שלום
מחפשת לדעת מה המחיר המקובל לעיצוב פנים של מטבח, די קטן.
ואם אפשר גם המלצות על מעצבת אלופה וזולה.
תודה

נערך לאחרונה ב:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המחיר הסטנדרט הוא בין 6 ל 8 אל"ש תלוי גם במעצבת וגם במה שמקבלים.
כמובן שהמחיר יכול להיות גם הרבה יותר, ואפשר למצוא מתחילות במחירים זולים.

אם המטבח שלך קטן ומורכב- המחיר יהיה יקר יותר גם אצל מעצבת שלוקחת למטבח סטנדרטי מחיר זול.

אם תגידי איזה אזור את נמצאת יהיה אפשר להמליץ לך על מעצבות :)

פרוגיוזר

משתמש צעיר
כל כך יקר? חשבתי שזה משהו הרבה יותר זול..
ואם יש לי כבר פחות או יותר את המבנה של המטבח, כלומר לא צריך להתחיל לחשוב איפה לשים ארונות ואיפה השיש
רק רוצה יעוץ אם זה עיצוב נכון וכן עיצוב מבחינת נראות חיצונית - חומרים, צבעים וכו,
וכן שרטוט של המטבח שאפשר ללכת איתו לנגר

אני מאיזור בני ברק אגב.

תודה

מעצבת פנים ומטבחים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
המחיר נע בין 5 ל- 7 אל''ף .ויכול להיות יותר .המחיר תלוי במה את מקבלת.
המחיר לא משתנה מפני שמדובר במטבח קטן .להפך מטבח קטן לרב יהיה יותר מאתגר.להכניס צרכים בסיסים שחייבים במטבח בשטח קטן .
ולגבי מבנה של מטבח - כולם מגיעים עם מבנה קירות של המטבח .החוכמה היא לדעת לקחת את כל הצרכים .הרצונות .החלומות שלכם ולתרגם אותו לתוך המטבח בצורה נכונ.פרקטית ומתפקדת .

כל אחד יכול

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
בשביל שמעצתב תוכל להגיד אם זה עיצוב נכון או לא, זה תהליך. היא צריכה להבין בדיוק מהם הצרכים שלך, ההרגלים וכדי להגיע לתוצאה מושלמת זה תהליך שלוקח זמן, דורש מחשבה, המון המון יצירתיות. זה לא משהו על רגל אחת. וגם אחרי התכנון זה כל הליווי מול הנגר וכל בעלי המקצוע ויבצעו את העבודה בדיוק כמו שצריך.
בעיני בשביל השקעה כל כך גדולה בפרט של מטבח, שעולה הון!!! לא נכון ולא שווה להתקמצן דווקא על המעצבת שתרוויח בד"כ עוד מקום, תחסוך לך כסף בדרכים יצירתיות, ותעזור לך להגיע לתוצאה מושלמת!!!

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך לראות תוכנית של הדירה כדי לתמחר.
ולא תמיד חלל קטן הוא יותר זול כי צריך להכניס בו הכל ולחשוב חכם איך לנצל את הגודל .
מה שברור שתיכנון חכם הוא חובה
בהצלחה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם המחיר יקר עבורך, יש לך כמה אופציות-
1. לקחת מתחילה
2. לקחת רק פגישת ייעוץ עם מישהי מאוד טובה
3. ללכת לחנות מטבחים, יש שם מעצבות שעובדות למען החנות. בד"כ התכנית תהיה פחות טובה מתכנית שמעצבת עשתה בדיוק לפי כל הצרכים שלך עם מחשבה על כל פרט וחשיבה כוללנית, אבל זו אופציה שמתאימה לחלק מהאנשים.

בבני ברק יש לך את גיטי שיינברגר - @מעצבת פנים ומטבחים
מכירה אותה כקולגה ושווה לך לבדוק מה יש לה להציע לך :)

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ואפשר למצוא מתחילות במחירים זולים.
לאו דווקא מתחילות עושות בזול,
אני למשל עובדת במשרד כבר כמה שנים ועושה שם הכל, וכשאני עושה עצמאי אני לוקחת יותר זול, כי לא כ"כ מכירים אותי אפילו שאני כבר ממש לא מתחילה בתחום ועם המוןןןן נסיון. (אחת שעובדת עצמאי בד"כ תעבוד פחות מאחת שעובדת במשרד 8 שעות מלאות כל יום).
אבל באמת המחיר תלוי בתכנית (לפעמים יש דברים שגורמים לתכנון להיות מורכב יותר) וגם תלוי בדיוק מה את רוצה בתכנון, (האם רק תכנון, או גם בחירת חומרים, גבס, תכנון מפורט של הארונות והמגירות וכו')

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נערך לאחרונה ב:

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עבודה יקרה לא מוכרים בזול.
כל אחד מכיר את העבודה שלו ואת הערך שלה.
צודקת, אבל כדי שיכירו אותך (אם את לא מפרסמת) את מוכנה טיפה להוזיל. (עדיין, לא ממש זול, אבל בפחות כי זאת לא העבודה העיקרית שלי, אלא רק תוספת עבודה בערבים)

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת, אבל כדי שיכירו אותך (אם את לא מפרסמת) את מוכנה טיפה להוזיל. (עדיין, לא ממש זול, אבל בפחות כי זאת לא העבודה העיקרית שלי, אלא רק תוספת עבודה בערבים)
אני מסכימה איתך.
זה לא רק ההכרות.
זה פשוט עובד אחרת. יש לך הכנסה קבועה, הפרשות קבועות ותנאים סוציאלים.
את לא בראש של בונת עסק והמחיר צריך לכלול עוד מכלול דברים. ובנית המחירון משמעותית ותשפיע על העבודה הבאה. ועל יכולת ההשתכרות.
אני עם נסיון לדעתי יותר מרב המעצבות כאן ולמרות זאת ובגלל שאני בעיקר שכירה מתמחרת יחסית בזול עבודות עצמאיות שאני עושה. אולי העדר הנסיון בתמחור גם קשור לזה. (אחרי הכל מרבית ההכנסה שלי כשכירה) אבל זה לא בהכרח מעיד על טיב העבודה שאת עושה.

כל אחד יכול

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
מצד שני אם את שכירה 8 שעות ביום את פחות פנויה לעבודות הנוספות כעצמאית, גם מבחינת השעות שאת לא יכולה להתפנות ללקוח בשעות העבודה שלך. והן מבחינת זה שאת מגיעה לעבודה העצמאית כשאת כבר בסוף יום העבודה מה שיכול להשפיע על התוצאה, לעומת זאת עצמאית פנויה יותר לעבודה וגם מבצעת אותה בשעות הרעננות, מה שמשפיע גם על התוצר וגם על הלו"ז.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מצד שני אם את שכירה 8 שעות ביום את פחות פנויה לעבודות הנוספות כעצמאית, גם מבחינת השעות שאת לא יכולה להתפנות ללקוח בשעות העבודה שלך. והן מבחינת זה שאת מגיעה לעבודה העצמאית כשאת כבר בסוף יום העבודה מה שיכול להשפיע על התוצאה, לעומת זאת עצמאית פנויה יותר לעבודה וגם מבצעת אותה בשעות הרעננות, מה שמשפיע גם על התוצר וגם על הלו"ז.
נכון, האמת בכלל נושא שלא קשור לאשכול. רק רציתי להגן על זו שאמרו עליה שהיא לא מקצועית לכן מתמחרת פחות.
בחירת מעצבת צריכה להעשות בהתאם למספיק פרמטרים לא הייתי מוסיפה פרמטר של שכירה או עצמאית. צריך לשקול לגופה של מעצבת לפי המלצות שמתקבלות ו/או בהתאם לתיק עבודות.

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עם נסיון לדעתי יותר מרב המעצבות כא
אמת
הייתי גם מוסיפה נסיון וידע
למרות זאת ובגלל שאני בעיקר שכירה מתמחרת יחסית בזול עבודות עצמאיות
לא חושבת שזה נכון, וחבל.
מכירה את העבודה שלך והיא שווה המון.
רק רציתי להגן על זו שאמרו עליה שהיא לא מקצועית לכן מתמחרת פחות.
לא זה מה שבאתי להגיד, חלילה אם זה מה שמובן כי אני לא מכירה אותה.
אמרתי שמי שעושה עבודה טובה אן שום סיבה שתיקח עליה זול ולא משנה אם היא רק עצמאית או משלבת בין שכירה לעצמאית.

נערך לאחרונה ב:

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא זה מה שבאתי להגיד, חלילה אם זה מה שמובן כי אני לא מכירה אותה.
אמרתי שמי שעושה עבודה טובה אן שום סיבה שתיקח עליה זול ולא משנה אם היא רק עצמאית או משלבת בין שכירה לעצמאית.
סליחה. את צודקת. מהרתי להתבטא.. את צודקת שיש מה ללמוד בנושא התמחור.
אבל זה לא ישנה את העובדה ולגופו של דבר יש אמת בטענה ששכירות בד"כ יתמחרו פחות עבודה כעצמאיות. אם כי זה לא אומר שהייתי בוחרת דווקא בהן.
לגבי אני.. אני מנסה להשתפר גם בתחום הזה :) מקבלת ממך טיפים מדי פעם..

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום
מחפשת לדעת מה המחיר המקובל לעיצוב פנים של מטבח, די קטן.
ואם אפשר גם המלצות על מעצבת אלופה וזולה.
תודה
לאור התגובות וההלם שלך.
ומתוך שאני מבינה שאת יודעת מה את רוצה...
הייתי ממליצה לך לפי שעת ייעוץ.
אם את מתחברת, או שאת רואה שאת חייבת תכנון ושרטוט מקצועי יותר, תמשיכי איתה והמחיר של הייעוץ לרוב מתקזז בתוך העיצוב.
ומצטרפת לקודמותי לגבי מחירים מקובלים אצל מעצבות טובות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה