מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
האם מישהו יודע איזה פרויקטים בד4 כבר מוכרים לשוק החופשי?
והאם דירת 3 עם אופצייה וגינה 60 מטר ב1350000 איכלוס 3 שנים הוא מחיר סביר?
מחיר טוב אפילו ביחס לשוק

Yoval

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לסיכום הנושא חניה במחיר למשתכן עולה כמו 2 מטר בנוי לדוגמה אם שילמתם 9000 ש"ח למטר תשלמו על החניה 18 אלף ש"ח פלוס המדד ושקל לא יותר

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
לסיכום הנושא חניה במחיר למשתכן עולה כמו 2 מטר בנוי לדוגמה אם שילמתם 9000 ש"ח למטר תשלמו על החניה 18 אלף ש"ח פלוס המדד ושקל לא יותר
למעשה, במה אנחנו בעלים על החניה?
האם יש זכות לגרש משם רכבים חונים, האם אפשר להציב מחסום? או שסתם שילמנו כי כך החוק מחייב?

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
כן
אבל החליפית/חלופית ודאי תהיה שלך לא ישאירו אותך לחנות במחסן....
או שכן או שלא :rolleyes:
מה שבטוח שלסגור שם משהוא איזה חדרון משרד וכדו' יהיה יותר מסובך מסתם חניה שאני קונה בשוק החפשי.

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
למה?
ההבדל הוא בין חניה מקורה ללא. אין קשר לחופשי- משתכן.
אני מדבר על לא מקורה, אבל כנהוג במקומותינו (אל תשכחו מדובר מבית שמש..) היכן שאפשר לבנות משהוא יבנו,
אז כאן אי אפשר יהיה לבנות שכן אפשר להחליפו באחר וכו'

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

חילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש למישהו מידע לגבי אלו שביטלו את הזכיה שלהם ברמה ה בבית שמש על מנת לזכות "באופן מיידי" ברמה ד' בעקבות הצעת של עליזה בלוך

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
יש למישהו מידע לגבי אלו שביטלו את הזכיה שלהם ברמה ה בבית שמש על מנת לזכות "באופן מיידי" ברמה ד' בעקבות הצעת של עליזה בלוך
מה השאלה?

מרים גגגגג

משתמש פעיל
@מרים גגגגג קחו בחשבון שיש נספח בחוזה שאומר שאם יצטרכו את החנית נכה בשביל מישהו אחר יחליפו לכם את החניה
נכון. אבל הבנתי שרק בשעת הכניסה לדירה אם יש נכה אז החניה לא תהיה שלי. אבל לא אם עוד 10 שנים יהיה נכה אני אתן לו את החניה שלי. מה פתאום

estyr

משתמש מקצוען
עדכון:
בפרויקט נתיב בשדרה רובן ככולן של הדירות נעולות.
בבניין 6 אוחזים בסיוד הדירות אבל עדיין אין דלתות וכלים סניטריים, רק אמבטיות.
בבניינים 1-4 יש מעקות זכוכית,
בבניינים 9-10 אוחזים במקלות של המעקות, עדיין בלי הזכוכית.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה