מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

צדיק דורינו

משתמש רשום
רציתי להעיר שלכל הפוסקים כה"ג אסור להנאות מהחשמל בשבת וצריך לבכות שיהודי מחלל את השבת בעשרות מלאכות דאורייתא כדי שלך יהיה מזגן
אפי הרב עובדיה יוסף בערוב ימיו אמר שצריך גנרטור וזה הוצאות שבת ויו"ט ק"ו לרבנים אשכנזים שאמרו כן

paoawaear

משתמש פעיל
רציתי להעיר שלכל הפוסקים כה"ג אסור להנאות מהחשמל בשבת וצריך לבכות שיהודי מחלל את השבת בעשרות מלאכות דאורייתא כדי שלך יהיה מזגן
אפי הרב עובדיה יוסף בערוב ימיו אמר שצריך גנרטור וזה הוצאות שבת ויו"ט ק"ו לרבנים אשכנזים שאמרו כן
נכון מאד

די

משתמש סופר מקצוען
וכמובן שאני לא אכתוב פה חלילה רמזים למי אני מתכוון [ולמי לא].
למה לא?
תכתוב למי אתה מתכוון אולי הוא יסכים להזדהות בפניך ותיתן לו גושפנקא שהוא לא חבר עירייה.

מאכער

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש קבוצות צאט של זוכים/ רוכשים בפרויקט של טירסון?

סטודיו בינדר

עיצוב גרפי | בנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח לדעת לאיזו חברה יש את הקליטה הכי טובה ברמה ד' 3. כעת אני בפרטנר והקליטה לא משהו

בת נר

משתמש רשום
דחוף
יש למישהו מושג על תאריך האכלוס (כבר יש טופס 4, הקבלן כבר ביקש להעביר את חוזה חברת החשמל על שם הרוכשים ,עדיין אין מוני חשמל) של אגבבה ד3 תלמוד בבלי בית שמש
יש חדש בקשר לאכלוס שם?

לקחת אותו בסוף?
כמה הוא לוקח?
אשמח להמלצות או דיס באישי
יש את חברת פלס
עשו אצלם קבוצה ברמה ד'
והמחיר הוא 950 שקל לדירות של 3-4-5- חדרים

אני לא יכול לרשום כאן המלצות וכו'
כי זה נוגד את התקנון
אם אתה רוצה תפנה אלי באישי

בכל אופן זה הפרטים שלהם
בהצלחה .

פלס- שירותי בדק בית

נייד: 052-8482777

משרד: 077-4300280

www.peles-group.co.il

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה