מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
תודה רבה יש לך מושג אם כולם בחרו או שזה באמצע כי יש לי אח שנמצא שם ברשימת המתנה קרוב מאוד לזכות ונשארו שם 13 דירות
בכללי
מתי אפשר לראות האם התקדמו בתור של הממתינים?
והאם זה אומר שעדיין יש דירות לבחור לממתינים ?

דווקא היום הגיע אלי לקוח שזימנו אותו לבחור שם דירה ביום שני הקרוב (במשרדים שלהם בכפר סבא)
ככה שעדיין יש שם דירות פניות

אם משהו שכבר היה שם יוכל להעלות תוכניות של הפרויקט זה יעזור ללקוח שלי מאוד (לדעת מה לבחור מבחינת כיווני אוי - חזית - עורף וכו) כי הרי שמה הם נותנים רק 45 דקות​

די

משתמש סופר מקצוען
אם משהו שכבר היה שם יוכל להעלות תוכניות של הפרויקט זה יעזור ללקוח שלי מאוד (לדעת מה לבחור מבחינת כיווני אוי - חזית - עורף וכו) כי הרי שמה הם נותנים רק 45 דקות

צחי מור

משתמש חדש
שלום לכולם.
למישהו יש מידע על ה15 דירות החדשות שנפתחו כעת להגרלה (המשך) של חבר אבבו??, האם כבר התחילו לבנות (כתוב החלטת ועדה 55 דירות??), וכמה זמן לקח להם לבנות בחלק שכבר בנו....?
ועוד פרטים בעניין, אשמח לדעת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה