מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מרגע קבלת הודעה על קבלת השוברים כמה זמן נותנים לתשלום ?
אתה אמור לקבל מהקבלן דף מצב חשבון שם רשום הכל
גם בחוזה רשום אבל לפעמים פחות ברור

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן, אבל לצורך הוצאת משכנתא אני צריך לשלוח לבנק הודעה על זכיה, ואני לא יכול בגלל שרשום לי באתר "תיק לא פעיל"
אתה צריך הודעה על זכיה ולא אישור זכאות
חפש בהיסטוריה של המייל שלך את ההודעה על זכייתך בהגרלה
לגבי אישור זכאות:
במידה ויבקשו תן להם את האחרון שיש לך
אם אני זוכר טוב זה לא חייב להיות מעודכן לתאריך של עכשיו
אלא הוכחה שבאמת יש לך זכאות במחיר למשתכן והדירה שלך זה משתכן וכך לקבל הערכה לדירה לפי משתכן
שזה לקבל הערכה ע"פ הערכת שוק חופשי ולא לפי קניית דירה וע"י כך יהיה לך אחוזי משכנתא גבוהים יותר

נערך לאחרונה ב:

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קבלתי את הודעה הבא, יש לציין כי לא רכשתי שום נכס בשום צורה שהיא, האם מישהו יכול להסביר לי מה זה ?

שלילת הזכאות לסיוע ברכישת דירה
לכבוד,
לצערנו, בבדיקה מחודשת שערכנו מצאנו שזכאותך לסיוע ברכישת דירה נשללה ממך.
הזכאות נשללה ממך הן בפרויקטי מחיר למשתכן והן בפרויקטי מחיר מטרה.
אתה מתבקש להסיר בעצמך את כל הרשמותיך מפרויקטים שההרשמה אליהם טרם הסתיימה. אם לא נרשמת לשום פרויקט, אינך נדרש לעשות דבר.

לצורך כך אנא היכנס לאתר ההגרלות: http://www.dira.moch.gov.il.
אם לא תסיר את הרשמתך בעצמך, המערכת תעשה זאת באופן אוטומטי במקומך, ולא תאפשר לך להשתתף בהגרלה.

לבירורים ולשאלות אנא פנה לחברה שהוצאת באמצעותה את אישור הזכאות.

בברכה,
משרד הבינוי והשיכון

* אין להשיב לדוא"ל זה.
** מכתב זה מובא בלשון יחיד מטעמי נוחות, אך מכוון לכל נמען או נמענים באשר הם.
*** הודעה זו תקפה רק אם הכתוב בה תואם את המידע הנמצא במערכות המחשוב של משרד הבינוי והשיכון.

לבירורים ולשאלות אנא פנה לחברה שהוצאת באמצעותה את אישור הזכאות.
תנסה לפנות לחברה שהנפיקה לך את האישור זכאות

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הגרלות חדשות או הגרלות המשך?
מישהו יכול להעלות קישור להרשמה?
א. שש הגרלות המשך
ב. אתר ההגרלות מחיר למשתכן
במשבצת יישוב יש לרשום 'בית שמש' ולהפעיל את החיפוש והנה התוצאות (מצורף צילום מסך)
Screenshot_31.jpg

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
למישהו עובד האתר של משרד השיכון?
תקוע כבר כל היום

אלף זעירא

משתמש רשום
אני רוצה להבין. מדוע אם נשארות דירות בהגרלת המקור זה מגיע להגרלת המשך, למה לא פונים לכל אלפי הרשומים להגרלת המקור הממתינים בתור לשאול אם מעוניינים בדירות שנותרו?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני רוצה להבין. מדוע אם נשארות דירות בהגרלת המקור זה מגיע להגרלת המשך, למה לא פונים לכל אלפי הרשומים להגרלת המקור הממתינים בתור לשאול אם מעוניינים בדירות שנותרו?
כי זה לוקח שנה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פונים לכמה אחורנית אחרי זה פותחים הגרלה נמשכת
לא הבנתי, מתי פונים לממתינים בתור ומתי לא פונים אליהם אלא עושים הגרלת המשך שזה בעצם עוול כיון שהממתינים בתור מהגרלת המקור מאבדים את מקומם? האם יש קריטריונים ברורים?
רק אלו שהם בעלי סיכויים דהיינו הקבוצה הצמודה מאחור לרשימה, מפסידים את מקומם כל העשרות והמאות והאלפים אחרי זה לא מפסידים כלום הם ממשיכים כאלו לא זכו בכלום

אלף זעירא

משתמש רשום
נקח דוגמא, נערכה הגרלה על מאה דירות, ראובן זכה במספר מאה עשרים. תשעים דירות נבחרו ע''י הזוכים [עשרה ביטלו], נשארו עשרה דירות. עכשיו בשביל ראובן זה מאוד קריטי האם יפנו אל הבאים בתור או שיפתחו הגרלת המשך, כי אם פונים לבאים בתור ומציעים להם את הדירות הנותרות הרי שסיכוייו של ראובן לקבל את הזכיה גבוהים מאוד, לעומת זאת אם פותחים הגרלת המשך הוא צריך להתמודד שוב בין אלפי נרשמים. עכשיו אתה מבין מה העוול? ואני רוצה להבין מתי כן פונים אל הבאים בתור ומתי לא, האם ישנם קריטריונים ברורים או שכל פעם עושים משהו אחר. לדוגמא, לאחרונה פנו לאנשים שהיו רשומים בהגרלות שיאשרו רישום מחדש לכמה דירות שנותרו, שזה כבר שיטה שלישית מה עושים עם דירות שנותרות, בקיצור אשמח שיעשו כאן סדר בעניין.

חנה תהילה

משתמש מקצוען
נקח דוגמא, נערכה הגרלה על מאה דירות, ראובן זכה במספר מאה עשרים. תשעים דירות נבחרו ע''י הזוכים [עשרה ביטלו], נשארו עשרה דירות. עכשיו בשביל ראובן זה מאוד קריטי האם יפנו אל הבאים בתור או שיפתחו הגרלת המשך, כי אם פונים לבאים בתור ומציעים להם את הדירות הנותרות הרי שסיכוייו של ראובן לקבל את הזכיה גבוהים מאוד, לעומת זאת אם פותחים הגרלת המשך הוא צריך להתמודד שוב בין אלפי נרשמים. עכשיו אתה מבין מה העוול? ואני רוצה להבין מתי כן פונים אל הבאים בתור ומתי לא, האם ישנם קריטריונים ברורים או שכל פעם עושים משהו אחר. לדוגמא, לאחרונה פנו לאנשים שהיו רשומים בהגרלות שיאשרו רישום מחדש לכמה דירות שנותרו, שזה כבר שיטה שלישית מה עושים עם דירות שנותרות, בקיצור אשמח שיעשו כאן סדר בעניין.
ויותר מזה.
מתי הם מחליטים להעביר כמה דירות לשוק הזכאים ללא הגרלה חוזרת.
כפי שראיתי במספר פרויקטים.

ראובן 23

משתמש מקצוען
קראתי פעם לא זוכר בידיוק איפה שהם קוראים ל200% זאת אומרת במקרה של 100 דירות הם קוראים ל200 אנשים אחרי זה הגרלת המשך ששוב פעם מזמנים 200% ומה שנשאר פותחים לכל הזכאים(לא מתחייב על האחוזים ראיתי את זה מזמן ואכשיו לא מוצא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה