מחיר למשתכן מחיר למשתכן - רמות

האוצר זה מקצועי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קיבלתי היום בתיבת דואר על התארגנות קבוצת רכישה בקאנטרי (אני גר מעל הקאנטרי בחדשים-טרומן).

האוצר זה מקצועי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אפשר פרטים?

בעיקרון זרקתי את המודעה אני שניה יעלה לת.ד. ויביא תמונה
הנה התמונה אם לא ברורה תכתבו לי
IMG_5896.JPG
IMG_5897.JPG

נערך לאחרונה ב:

האוצר זה מקצועי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עכשיו תראו את זה
בשביל מה בחרנו בו ?

האוצר זה מקצועי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אתם יודעים אם לחרדים יש מה לחפש בפרויקט קאנטרי רמות של מחיר למשתכן ?

גר באזור (בטרומן בפרויקט של זורייבין) אם אין לך רכב אל תעיזי לקנות יש פעם בחצי שעה קו 63 שמסיעה אותכם לתחנה אחרת שיש 71 ו31 שהתדירות שלהם מזעזעת למדיי (לעומת 72 ו32 החילונים) באזור של המחיר למשתכן איפה שהולכים לבנות הולך להיות כאמור לעיל מקום בלוי ענק שמיועד לחילונים (בשביל שלא תבואי) יש ששה בניינים שהם רק של שוטרים מעט מאוד מהם משכירים ובעיקר לדתלי"ם (יש חרדים אבל ממש אחד שתיים ואולי שלוש...) עוד קבוצה 'רמות הירוקה' חלק חרדים מודרנים רוב דתלי"ם ויש את יעקב אלעזר כמעט 100%חרדים וזורייבין שהרוב חרדים חלקם מודרנים ויש גם מיעוט דתלי"ם (משתנה לפי האופי של הבניין ) בתי כנסת יש כמה ברמת הקהילה מפותח מאוד קהילה אשכנזית, ספרדית (2 נ"ל יש עוד כמה בתכנון) , לחסידים, וגם אני מאמין שיתנו לכם עם הפרויקט שטחים קהילתיים ולכן חשוב שתאבקו עליהם ונכון וחשוב מה ש @צביקלה עושה
מכולת אמור להיות שיפתח באזור למעשה אין וזה חסרון כל שאר החנויות צריך ללכת לקניון שנמצא כמה דקות נסיעה.
מה יהיה בפרויקט שלכם זה שאלה חשובה שתשליך רבות גם על המתחם של קאנטרי (הבריכה).

צביקלה

משתמש רשום
גר באזור (בטרומן בפרויקט של זורייבין) אם אין לך רכב אל תעיזי לקנות יש פעם בחצי שעה קו 63 שמסיעה אותכם לתחנה אחרת שיש 71 ו31 שהתדירות שלהם מזעזעת למדיי (לעומת 72 ו32 החילונים) באזור של המחיר למשתכן איפה שהולכים לבנות הולך להיות כאמור לעיל מקום בלוי ענק שמיועד לחילונים (בשביל שלא תבואי) יש ששה בניינים שהם רק של שוטרים מעט מאוד מהם משכירים ובעיקר לדתלי"ם (יש חרדים אבל ממש אחד שתיים ואולי שלוש...) עוד קבוצה 'רמות הירוקה' חלק חרדים מודרנים רוב דתלי"ם ויש את יעקב אלעזר כמעט 100%חרדים וזורייבין שהרוב חרדים חלקם מודרנים ויש גם מיעוט דתלי"ם (משתנה לפי האופי של הבניין ) בתי כנסת יש כמה ברמת הקהילה מפותח מאוד קהילה אשכנזית, ספרדית (2 נ"ל יש עוד כמה בתכנון) , לחסידים, וגם אני מאמין שיתנו לכם עם הפרויקט שטחים קהילתיים ולכן חשוב שתאבקו עליהם ונכון וחשוב מה ש @צביקלה עושה
מכולת אמור להיות שיפתח באזור למעשה אין וזה חסרון כל שאר החנויות צריך ללכת לקניון שנמצא כמה דקות נסיעה.
תודה ענקית על המידע המפורט מקוה שאצליח לאגד את כולם ולעמוד על זכויותינו בפרויקט
שלחתי השבוע הודעה גם ביתד נאמן ברשות הרבין מקווה להענות אם אתם מכירים חברה שזכו אנא אל תתעצלו ושלחו אותם הנה!!!!!!!

אביטלושששש

משתמש חדש
תודה רבה רבה על המידע !! אכן נשמח להיות מצורפים ע"מ שנוכל לעמוד על זכויתינו
@צביקלה נודה אם תוכל להשאיר פרטים אייך אפשר להתאגד ונעביר את זה גם הלאה .. לעוד אנשים

צביקלה

משתמש רשום
תודה רבה רבה על המידע !! אכן נשמח להיות מצורפים ע"מ שנוכל לעמוד על זכויתינו
@צביקלה נודה אם תוכל להשאיר פרטים אייך אפשר להתאגד ונעביר את זה גם הלאה .. לעוד אנשים
אגב איפה זכיתם אצל שובל נטעים או עדיקא קוטלר

צביקלה

משתמש רשום
יש שתי מתחמים בשכונה החדשה שהולכת לקום אתמול בשעה 10:30 שלחתי את הקובץ שמביא את שני החברות שזכו בפרויקט אחת היא עדיקא ואחת היא שובל נטעים
אני זכיתי בשובל נטעים
אבל אני לא חושב שזה מונע ממנו להתאגד כי שניהם נמסרות לקבלן באתו זמן וההתחלת בניה צפויה באותו זמן כך שהאינטרסים אמורים להיות משותפים
מקוה לטוב
אתם מכירים עוד אנשים שזכו .????

אביטלושששש

משתמש חדש
לא מכירים , אבל רוצים לפרסם זאת ולחפש מאמינים שיש עוד ,
אתם מכירים ? יצא לנו לדבר כמה פעמים עם החברת בניה אך לא ממש יש פרטים ברורים,
עדיין אם יהיה במקום מגדלים גבוהים הם לא יתאימו לחרדים התכנון בנינים מ 3 עד 10 .
עכשיו אנחנו מחפשים אנשים ע"מ להתאגד ... להבין מי הציבור ...

צביקלה

משתמש רשום
לא מכירים , אבל רוצים לפרסם זאת ולחפש מאמינים שיש עוד ,
אתם מכירים ? יצא לנו לדבר כמה פעמים עם החברת בניה אך לא ממש יש פרטים ברורים,
עדיין אם יהיה במקום מגדלים גבוהים הם לא יתאימו לחרדים התכנון בנינים מ 3 עד 10 .
עכשיו אנחנו מחפשים אנשים ע"מ להתאגד ... להבין מי הציבור ...
יופי אז צריך לעבוד על זה חזק ולאסוף את כולם
בדרך כלל במקומות שיש חרדים אז החילוניים לא נרשמים להגרלות מעניין מה קרה פה האם לא נרשמו בגלל השם של שכונת רמות שהיא שכונה חרדית ברובה או שיש חילוניים שנרשמו כי באזור הזה יש גם חילוניים כמו שכתב הקודם בשכונה שבנו למשטרה וכו,
אקיצר אני יראה מה התגובה ביום שלישי אחרי שיתד נאמן ברשות הרבים יפרסמו ונראה איך נתקדם הלאה
ואיפה נראה לכם שאפשר לפרסם עוד ????

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יופי אז צריך לעבוד על זה חזק ולאסוף את כולם
בדרך כלל במקומות שיש חרדים אז החילוניים לא נרשמים להגרלות מעניין מה קרה פה האם לא נרשמו בגלל השם של שכונת רמות שהיא שכונה חרדית ברובה או שיש חילוניים שנרשמו כי באזור הזה יש גם חילוניים כמו שכתב הקודם בשכונה שבנו למשטרה וכו,
אקיצר אני יראה מה התגובה ביום שלישי אחרי שיתד נאמן ברשות הרבים יפרסמו ונראה איך נתקדם הלאה
ואיפה נראה לכם שאפשר לפרסם עוד ????
תפרסמו פה!
תפתחו אשכול חדש באיש את רעהו כדי שכולם יראו, עם כותרת "זכית במחיר למשתכן רמות או מכיר מישהו שזכה?".

צביקלה

משתמש רשום
תפרסמו פה!
תפתחו אשכול חדש באיש את רעהו כדי שכולם יראו, עם כותרת "זכית במחיר למשתכן רמות או מכיר מישהו שזכה?".
תודה על הרעיון הנפלא פתחתי אשכול חדש בשם איגוד זוכי מחיר למשתכן קאנטרי רמות
אם אתם מכירים אנשים שזכו שלחו אותם לפה ונחשב את צעדינו בעז"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה