מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זכור לי שהבן של קקון מהעיריה הוא אחד מהזוכים.
לבני ברקים שבנינו אם משהוא מכיר אותו נסו לעשות דרכו משהוא.

OAOA

משתמש רשום
300 400 בטוח אפילו רק בהערכת שמאי בפועל שיהיה בנוי לא ימכר לענד פחות ממיון וחצי

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
300 400 בטוח אפילו רק בהערכת שמאי בפועל שיהיה בנוי לא ימכר לענד פחות ממיון וחצי
אי אפשר למכור דירת 3 חדרים חדשה עם מחסן וחניה על פארק הירקון ב1.7 מ'? כמה עולה היום 3 חדרים חדשה בבניה באזור המכבים?
יש אחד שקיבל שמאות יותר מ1800000 ??
על כמה חדרים?
איזה שמאויות כן קיבלו פה?

י ו

משתמש פעיל
על דירת 4 חדרים
שאלתי שאלה זו כי יש יועצי משכנתאות שאומרים שכל הדירות של מחיר למשתכן השמאות זה עד 1800000 ואם זה נכון זה לא אומר כלום על שווי הדירה בפועל

דג

משתמש פעיל
על דירת 4 חדרים
שאלתי שאלה זו כי יש יועצי משכנתאות שאומרים שכל הדירות של מחיר למשתכן השמאות זה עד 1800000 ואם זה נכון זה לא אומר כלום על שווי הדירה בפועל
גם לנו היועץ אמר שהשמאות 1.8 ואמר שבפועל זה לא שווה פחות מ1.9 ויותר

דג

משתמש פעיל
הוא אמר לנו מינימום 1.9
וכנראה יותר
אז הגיוני

עבד ה

משתמש צעיר
אי אפשר למכור דירת 3 חדרים חדשה עם מחסן וחניה על פארק הירקון ב1.7 מ'? כמה עולה היום 3 חדרים חדשה בבניה באזור המכבים?
אל תשכח זו דירה כלואה עם כיוון אוויר אחד וגם זה - לתוך בנין סמוך כדאי להישמר לפני שמתחילים לחגוג על רווחים עצומים ע"א שהסיכויים לא קטנים

עבד ה

משתמש צעיר
אני אישית אשמח עם המקום ישווק לציבור הכללי
(אל תדאגו...:) אני חרדי לגמרי! אני פשוט רוצה למקסם רווחים, המחיר למטר בשכונת רמת החייל הסמוכה לפי מדלן זה 47000 למטר!!!! )
אני בעד שהקבלן ישווק את 48 הדירות שנשארו לו רק לחילונים! מי איתי?

י ו

משתמש פעיל
אני אישית אשמח עם המקום ישווק לציבור הכללי
(אל תדאגו...:) אני חרדי לגמרי! אני פשוט רוצה למקסם רווחים, המחיר למטר בשכונת רמת החייל הסמוכה לפי מדלן זה 47000 למטר!!!! )
יש לי הרגשה שהמון זוכים חרדים קנו כדי להשקיע ולא לגור באיזור זה האם יש דברים בגו.. ??

....DINA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ערב טוב

התקבל אישור מחברת הבקרה על הגרלות 1101 ו1104!

מס' עדכונים נוספים לעדכונכם:
1. כנס זוכים בזום להגרלות 1101 ו1104 ככה"נ בעז"ה ביום רביעי הבעל"ט.
עדכון רישמי תקבלו מהקבלן מחר יום ה' או תחילת שבוע הבא.

2. בעז"ה ע"פ ההערכות עד סוף השבוע, גג תחילת שבוע הבא אמור להתקבל היתר בנייה מלא ל1101 ו1104.

זמני בחירות דירות מתוכנן מייד לאחר ט' באב החל מה19.07 - קודם 1104 ומייד לאחמ"כ 1101
(כמו שנאמר סוף יולי / אוגוסט.)

3. שריקי התחיל מכירות דירות בשוק החופשי מחיר ממוצע למ"ר 25.000 ש"ח.

4. סיפר לי זוכה שהגיע לבחור דירה השבוע בהגרלת המשך ב1103 וראה שם דירה פצצה שנשארה 5 חדרים בקומה ראשונה, התברר שהיה זוכה שבחר את הדירה הזאת ואחרי 45 יום חתם חוזה וכשהגיע הדיווח למש"ח התברר שיש לו עוד איזה יחידת קרקע חקלאית שרשומה על שמו, לא עזר לו כלום, וביטלו לו את הזכייה. וזה נשאר לזוכה בהגרלת המשך.

--

בקרוב

משתמש רשום
כשהגיע הדיווח למש"ח התברר שיש לו עוד איזה יחידת קרקע חקלאית שרשומה על שמו--
כנראה שזה לא מדוייק.
ככל הנראה יש לו קרקע שמאושרת לבניה (קבוצת רכישה ודו'), כי קרקע חקלאית אינה מבטלת זכאות, מעניין אם גם שילם קנס של 400K ש"ח.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה