מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

ברוך ד

משתמש חדש

גשר הרלינג​

הפרויקט תומך דיור ביזום רשות מקרקעי ישראל. גשר הרלינג בשטח של כ-30,000 מ"ר, הפרויקט כולל נתיבי תחבורה ציבורית, שבילי אופניים ופיתוח נופי לאורך ציר אם המושבות ושטח הגשר. הגשר יחבר את השכונה הצפונית של בני ברק לציר אם המושבות ויעבור מעל מסילות הרכבת.
סטטוסבביצוע

לוח זמנים​

סיום ביצוע עד סוף שנת 2024
30147650_a3-2.jpg

שווה

משתמש רשום
אני שמעתי מחבר עיריה שהאכלוס יורשה גם אם הגשר לא יושלם ובתנאי שבניית הגשר מתקדמת ומוחלטת,
אבל יחד עם זאת לחץ שיבוא מלמטה מהתושבים בפרט בימי בחירות לא יזיק

אברך מהשורה

משתמש חדש
צפי סיום עבודות בגשר זכור לי שהיה כתוב סוף 2024 (מאתר של נתיבי ישראל)
וזה אומר שנה עיכוב
כמדומה לי שההערכות האלו הם במקרה הטוב

ובתנאי שבניית הגשר מתקדמת ומוחלטת,
אני לא מבין בניית הגשר מוטלת על הקבלן?
אם כן הוא לא יוכל לטעון שהעיכוב לא מחמתו
וזה סתם משחק עם העיריה

שווה

משתמש רשום
אני לא מבין בניית הגשר מוטלת על הקבלן?
אם כן הוא לא יוכל לטעון שהעיכוב לא מחמתו
וזה סתם משחק עם העיריה
לא, בניית הגשר מוטלת בגדול על משרד התחבורה אבל העיריה התנתה לקבלן שלא יקבל טופס 4 עד טיפול בעיית הגשר כדי להפעיל לחץ על כל הנוגעים בדבר להזדרז, כוונת העיריה היא לטובה אבל יתכן שהיא ג"כ תבוא על חשבוננו אם יתאחר מסירת הדירה עקב כך

כןכן

משתמש רשום
צפי סיום עבודות בגשר זכור לי שהיה כתוב סוף 2024
וזה אומר שנה עיכוב
מטורף לגמרי !!!
אני פשוט לא מצליח לעכל שככה כותב ראש העיר - שהוא יכול לאשר אבל הוא לא יאשר בגלל שארזי הנגב לא עומדים בהתחיבות לבנית הגשר (שלא ברור למה זה באחריותם) - לכן מועד האיכלוס יתעכב בשנה!!-
מזעזע !!-את מי הוא מעניש?? את התושבים??
הגיע הזמן להפוך שולחנות ולעשות הכל שהעירייה תיתן טופס 4 ושהאכלוס יהיה בזמן -30 לנובמבר!!

שווה

משתמש רשום
אני פשוט לא מצליח לעכל שככה כותב ראש העיר - שהוא יכול לאשר אבל הוא לא יאשר בגלל שארזי הנגב לא עומדים בהתחיבות לבנית הגשר (שלא ברור למה זה באחריותם) - לכן מועד האיכלוס יתעכב בשנה!!-
הגיע הזמן להפוך שולחנות ולעשות הכל שהעירייה תיתן טופס 4 ושהאכלוס יהיה בזמן -30 לנובמבר!!
מזדהה איתך לגמרי, אבל הדבר היחיד שאולי יעזור, זה להרים טלפון אליו, או לשלוח לו מכתב במייל, כשיהיו כאלו עשרות או מאות כנראה משהו יתחיל לזוז מפחד הבחירות העומדות בפתח, כך הם כללי המשחק

ב. ש.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עדיף שיתנו טופס 4 - ואז נישאר בלי גשר ל10 שנים?

זה לטובתנו!!!
ככה הקבלן עושה לחץ - ויש לו כח לעשות לחץ.
מי אמר שהעיקר להיכנס? - הגשר בא לחבר אותנו לב"ב בקלות

כןכן

משתמש רשום
עדיף שיתנו טופס 4 - ואז נישאר בלי גשר ל10 שנים?

זה לטובתנו!!!
ככה הקבלן עושה לחץ - ויש לו כח לעשות לחץ.
מי אמר שהעיקר להיכנס? - הגשר בא לחבר אותנו לב"ב בקלות
למה לא? 50 שנה!!
הצפי אמור להסתיים עד סוף 2024 !!
שזה אומר שאנחנו נמשיך נשלם שכירות ליותר משנה במקרה הטוב בין 40 ל50 אלף לפחות!! ובמקביל משכנתא להרבה מאיתנו .
כך שכעת זה ממש לא לטובתינו !!
אולי העירייה שלחה אותך לכתוב את מה שכתבת?!
ואדרבא אם העיריה דואגת לטובתינו שפשוט תשאל אותנו מה טוב לנו

ב. ש.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צפי אמור להסתיים עד סוף 2024 !!
היית בירושלים לאחרונה?
העובדות היו אמורות להסתיים מזמן - בינתיים כל העיר הרוסה.
ויש כאן בעלי אינטרסים שיגמרו מהר ועם כל זה לא גמרו.
כך שאין מה לבנות על צפי לסיום 2024 - אם אין מי שידאג שבאמת יגמרו.

נ.ב
אם הקבלן מאחר במסירה הוא צריך לשלם לנו שכירות....

כןכן

משתמש רשום
היית בירושלים לאחרונה?
העובדות היו אמורות להסתיים מזמן - בינתיים כל העיר הרוסה.
ויש כאן בעלי אינטרסים שיגמרו מהר ועם כל זה לא גמרו.
כך שאין מה לבנות על צפי לסיום 2024 - אם אין מי שידאג שבאמת יגמרו.

נ.ב
אם הקבלן מאחר במסירה הוא צריך לשלם לנו שכירות....
הוא לא ישלם שכירות כי זה עיכוב של העירייה ולא של הקבלן

כןכן

משתמש רשום
אם לא יהיה גשר הגישה לשכונה תהיה קשה מה שיגרום לעוד אברכים (בלי רכב) להשכיר ולא לגור מה שכמובן ישפיע על אופי השכונה שגם ככה צריכה רחמים בעניין
ולכן מה??
עדיף שלא יתנו טופס 4 עד שיגמרו???
כמה כסף מיותר יש לך???
תשאל את האברכים שאין להם רכבים אם הם מעדיפים זאת??

צבי1

משתמש פעיל
אם לא יהיה גשר הגישה לשכונה תהיה קשה מה שיגרום לעוד אברכים (בלי רכב) להשכיר ולא לגור מה שכמובן ישפיע על אופי השכונה שגם ככה צריכה רחמים בעניין
תוכל יותר להסביר
אם אין גישת תחבורה נוחה זה תוקע את כולם גם מי שממהר לעבודה וגם למסגרת לימודים
לא הבנתי איך זה משפיע על אופי שכונתינו (שעדיין לא הוכרעה)

שווה

משתמש רשום
לא הבנתי איך זה משפיע על אופי שכונתינו (שעדיין לא הוכרעה)
לעניות דעתי האופי השכונתי הוכרע בחלקו, אין מציאות שחילוני יהנה לגור שם, תדמיין לעצמך שכונה גדושה ומליאה בילדים ובחורים חרדים תוססים לא עושה חשק גדול לחילוני לגור שם, ואת כמות הבחורים אתה יכול להבין ולהתרשם לפי כמות ההקצאות לישיבות לחיידרים ולסמינרים הסגורה מראש, פלוס איסור נסיעה בשבת חד משמעי -שמעתי זאת מאחד הקודקודים בעיריה בפרויקט הזה, השאלה האם תהיה שכונה טובה איכותית או יותר מודרני לייט ופחות איכותית שגם בזה ההתרשמות אישית שלי היא שתהיה שכונה איכותית.

BABYSTEPS

משתמש רשום
לאולא.

זה בדיוק, אבל בדיוק להיפך!

ראש העיר דואג לתושבים ובעיקר למי שרוצה לגור בשכונה.

לא יודע אם אתה משכיר ולא אכפת לך מהשוכרים אבל אם אתה רוצה לגור בשכונה כדאי מאוד שהגשר הזה יהיה כבר בנוי.

כי הגשר הזה הוא לא מותרות הוא מצרך בסיסי ממש ובלעדיו אין קשר לשכונה עם בני ברק.

אני בכל אופן,קניתי על דעת שהגשר הזה כבר יהיה קיים באכלוס.

עדיף שהקבלן ישלם שכירות(כמו שהתחייב בחוזה שכן ידע שהוא צריך לחכות עם האכלוס עד לבניית הגשר) ואנחנו נוכל לבוא לשכונה מוכנה.

דבר נוסף:עוד לא בנו את מבני הציבור בשכונה ועדיף לנו לחכות עוד קצת עד שהשכונה תהיה מוכנה ובנתיים נקבל פיצוי מהקבלן

היחיד שנדפק מהעניין, הוא שריקי אבל עליו אני לא מרחם. הוא עשה חתיכת בוננזה ממחיר למשתכן

נערך לאחרונה ב:

כןכן

משתמש רשום
לאולא.

לא יודע אם אתה משכיר ולא אכפת לך מהשוכרים אבל אם אתה רוצה לגור בשכונה כדאי מאוד שהגשר הזה יהיה כבר בנוי.

עדיף שהקבלן ישלם שכירות(כמו שהתחייב בחוזה שכן ידע שהוא צריך לחכות עם האכלוס עד לבניית הגשר) ואנחנו נוכל לבוא לשכונה מוכנה.

דבר נוסף:עוד לא בנו את מבני הציבור בשכונה ועדיף לנו לחכות עוד קצת עד שהשכונה תהיה מוכנה ובנתיים נקבל פיצוי מהקבלן

היחיד שנדפק מהעניין, הוא שריקי אבל עליו אני לא מרחם. הוא עשה חתיכת בוננזה ממחיר למשתכן
לאולא.

אכתוב שוב
אם העיכוב שלא באשמת הקבלן הוא לא חייב לשלם שכירות (עיין בחוזה)
זה שהוא ידע שהוא צריך לחכות לבניית הגשר זה לא אומר שהוא אשם בכך שהגשר מתעכב.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה