מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

אסתרינה!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעצם כתוב שם שכבר יש היתר?
מלפני 3 ימים...

rtyahks

משתמש חדש

התיקון לחוק המכר אושר בקריאה שניה ושלישית: רק 40% ממחיר דירה חדשה יוצמד למדד תשומות הבניה​

התיקון כולל שני סעיפים, האחד מגביל את ההצמדה של המחיר המלא למדד תשומות הבניה והשני מגן על הרוכשים במקרה של איחור במסירת הבניה.
התיקון החדש צפוי להקטין את אי הוודאות של קוני הדירות לגבי המחיר הסופי אותו ישלמו ולדרבן את משרדי הבינוי למסור את הדירות בזמן הנקוב בחוזה.

מה הולך להשתנות?

העוול ההיסטורי לרוכשי דירות חדשות צפוי להסתיים מעת כניסת התיקון לחוק לתוקף. עד היום נהוג היה להצמיד את כל יתרת התשלום לקבלן למדד תשומות הבניה כולל את התשלומים שלא חשופים לתנודות השוק בכלל כמו מחיר הקרקע לאחר ששולם והרווח היזמי.
מרגע כניסת התיקון לתוקף יוכלו חברות הבניה להצמיד רק 40% אחוז מהעלות למדד כלומר כאשר קונים דירה חדשה את 20% הראשונים מהמחיר תשלמו כמקדמה ללא הצמדה ולאחר מכן חברת הבניה תוכל להצמיד רק 50% מיתרת התשלומים למדד תשומות הבניה שהם 40% מסך התשלומים.
כלומר אם רכשתם דירה מקבלן במיליון ש"ח את 200 האלף הראשונים תשלמו כמקדמה שלא צמודה למדד ומתוך יתרת התשלומים רק 400 אלף יוצמדו למדד.
חשוב להגיד שמעת כניסת התיקון, את החלק היחסי ניתן יהיה להצמיד למדד על לתאריך המסירה הקבוע בחוזה ולא עד למסירתה בפועל מה שחושף את משרדי הבינוי להפסדים במקרים של איחור במסירה כשהמדד ממשיך לטפס.

סקיפ

משתמש חדש
אם אפשר גם לצרף אותי
02halevi שטורדל ג'ימל נקודה קום
תודה רבה מראש

אסתרינה!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש היתר בניה מאתמול.
השאלה מתי יקראו לנו,
דיברתי עם מישהו שאמר שיקראו לנו לבחור דירה בקרוב, ולא יהיה כנס זוכים.
יש לך מושג מה התקדם עם זה בינתיים ומתי אמורים לקרוא לזוכים לבחור דירות?
תודה רבה!

שטייסל מערכות מיזוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כבר הרבה זמן שלא העלו לכאן תמונות,
מצו"ב תמונות של הגרלה האחרונה מס 1862

AF1QipN4jnbSXlPQdP1babeQBEW0Hh6cL67X9RlSKYL_=s680-w680-h510

AF1QipMvMzaHiQ151v77t1JGd-Kk8HxWDY8rauUZlqE_=s680-w680-h510

AF1QipME7G3-65dDth3gbB3Okgzmfs3R0O4oYWBCyBnP=s680-w680-h510

נערך לאחרונה ב:

לצורך גדול

משתמש רשום
מנוי פרימיום
הגרלה של 170 דירות בזמן הקרוב יהיה כבר היתר בניה, והתחילו לחפור את החניון.
ההגרלה של 120 דירות עדיין אין היתר באופק.
מה יכול להיות באמת הסיבה, שב 119 דירות אין שום דבר באופק בו בזמן ששתי ההגרלות נעשו יחד וכנראה גם התכנון וההליכים,
אני ברשימת המתנה מקומות ספורים ממש לפני זכייה בהגרלה של 119 הדירות, ואני מתפוצץ ממתח כבר כל כך הרבה זמן....

אסתרינה!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האם זה באמת ייתכן, הרי באתר לא מופיע עדיין שיש היתרי בנייה להגרלה מס 1862 ?
הוא הוציא היתר בניה וזה אצל החברה של מחיר למשתכן שבודקת את ההיתרים
מה יכול להיות באמת הסיבה, שב 119 דירות אין שום דבר באופק בו בזמן זה הקישור ההגרלות נעשו יחד וכנראה גם התכנון וההליכים,
אני ברשימת המתנה מקומות ספורים ממש לפני זכייה בהגרלה של 119 הדירות, ואני מתפוצץ ממתח כבר כל כך הרבה זמן.

אם תסתכל בקישור המצורף בתוך האתר שם תחפש את ההגרלה של ה-119 תראה שההגשה של ה119 הייתה יותר מאוחר וחוץ מזה לקבלן יש יותר אינטרס לקדם את ההגרלה היותר גדולה כי יש לו שם יותר דירות שיהיו לו למכירה
https://www.bnei-brak.muni.il/service/engineering/pages/tik_binyan.aspx#request/202101484

לצורך גדול

משתמש רשום
מנוי פרימיום
הוא הוציא היתר בניה וזה אצל החברה של מחיר למשתכן שבודקת את ההיתרים

אם תסתכל בקישור המצורף בתוך האתר שם תחפש את ההגרלה של ה-119 תראה שההגשה של ה119 הייתה יותר מאוחר וחוץ מזה לקבלן יש יותר אינטרס לקדם את ההגרלה היותר גדולה כי יש לו שם יותר דירות שיהיו לו למכירה
https://www.bnei-brak.muni.il/service/engineering/pages/tik_binyan.aspx#request/202101484
מהנסיון של משך הזמן מהגשת בקשת ההיתרים עד לקבלתם, בכמה זמן מדובר ?

ר.א.ס

משתמש חדש
מה יכול להיות באמת הסיבה, שב 119 דירות אין שום דבר באופק בו בזמן ששתי ההגרלות נעשו יחד וכנראה גם התכנון וההליכים,
אני ברשימת המתנה מקומות ספורים ממש לפני זכייה בהגרלה של 119 הדירות, ואני מתפוצץ ממתח כבר כל כך הרבה זמן....
שמעתי שיש עיכוב בגלל הקירוי של הרכבת.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה