דרוש מידע מחיקת משתמש בפרוג!!!!

מצב
הנושא נעול.

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
יש לי שאלה ל @ניהול האתר
אני ישאל בעדינות בשביל לא להסתבך עם ההנהלה יכול להיות מצב שמוחקים אשכול רק בגלל פוליטיקה פנימית לדוגמה פתחתי פעם אשכול שקשור לקופת חולים מכבי שלא דיבר טוב בעדם ומשום מה הוא נמחק ברגע ויש לי עוד דוגמאות
יש סיכוי שזה מה שקורה ?
ייתכן
אנחנו לא חפים מאינטרסים
אשכול שידבר נגד פרוג האתר או המכללה מן הסתם ייחסם, כנ"ל לגבי מפרסמים בפרוג.
בלי קשר, כל אשכול של השמצה או דיסאינפורמציה על עסק או חברה יימחק כיון שהוא בניגוד לכללי האתר. אנחנו לא פנויים לכאב ראש ועלויות של תביעות מחברות ועסקים.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש לי שאלה ל @ניהול האתר
אני ישאל בעדינות בשביל לא להסתבך עם ההנהלה יכול להיות מצב שמוחקים אשכול רק בגלל פוליטיקה פנימית לדוגמה פתחתי פעם אשכול שקשור לקופת חולים מכבי שלא דיבר טוב בעדם ומשום מה הוא נמחק ברגע ויש לי עוד דוגמאות
יש סיכוי שזה מה שקורה ?
בד"כ כשזה ממש נגד ארגונים,
זה מתחיל להסתבך עם תביעות דיבה וכו',
לכן בשבילך כדאי שהם ימחקו..

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ייתכן
אנחנו לא חפים מאינטרסים
אשכול שידבר נגד פרוג האתר או המכללה מן הסתם ייחסם, כנ"ל לגבי מפרסמים בפרוג.
בלי קשר, כל אשכול של השמצה או דיסאינפורמציה על עסק או חברה יימחק כיון שהוא בניגוד לכללי האתר. אנחנו לא פנויים לכאב ראש ועלויות של תביעות מחברות ועסקים.
יש הבדל בין ביקורת ללכלוך, לא?

אלי @@@

משתמש מקצוען
ואם זה לא השמצה ?
מה אסור להתלונן על טיב השירות ?
דווקא יש כאן הרבה אשכולות על תביעות ייצוגיות נגד חברות או כל מיני שיתוף מידע לא יפה שקרה עם חנות מסוימת או עסק כדי להיטיב עם הצרכן קרי אנחנו להיזהר לא ליפול בפח
אבל משום מה יש כנראה חברות מסוימות שיש להם כח חזק מהרגיל בפרוג כמו מכבי
לדוגמה עם נפתח אשכול איזה קופ”ח נותנת הכי הרבה מימון לליזר לעיניים או לסל הריון החברה שנותנת הכי פחות יכולה לתבוע את פרוג בטוח לי שלא

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
הבדל עדין
זה נתון לשיקול דעת המנהלים. אני מניח שיש דברים שיכולים להתפרש לכאן ולכאן ולכן לעיתים יש ביקורת על מחיקות שבעיני משתמשים מסוימים אינן הכרחיות (אפשר לשלוח פניה בטופס צור קשר עם קישור והתייחסות עניינית - אנחנו משתדלים לבדוק כל פניה).

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ואם זה לא השמצה ?
מה אסור להתלונן על טיב השירות ?
דווקא יש כאן הרבה אשכולות על תביעות ייצוגיות נגד חברות או כל מיני שיתוף מידע לא יפה שקרה עם חנות מסוימת או עסק כדי להיטיב עם הצרכן קרי אנחנו להיזהר לא ליפול בפח
אבל משום מה יש כנראה חברות מסוימות שיש להם כח חזק מהרגיל בפרוג כמו מכבי
לדוגמה עם נפתח אשכול איזה קופ”ח נותנת הכי הרבה מימון לליזר לעיניים או לסל הריון החברה שנותנת הכי פחות יכולה לתבוע את פרוג בטוח לי שלא
לא נראה לי שהאשכולות האלו נמחקים,
בד"כ הם ננעלים כי כבר יש את כל המידע באשכולות ותיקים יותר...

אלי @@@

משתמש מקצוען
לא נראה לי שהאשכולות האלו נמחקים,
בד"כ הם ננעלים כי כבר יש את כל המידע באשכולות ותיקים יותר...
יש גם כאלה שנמחקים
ויש כאלה שננעלים וזה גם לא בסדר כי חומר מלפני שנה או שנתיים לא תמיד רלוונטי במיוחד במקרים שהנוהל משתנה כל הזמן זה אשכולות של בקשת מידע קלאסי

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
התכוונתי שמשתמש שרוצה למחוק את השם שלו יכול לשלוח בקשת מחיקה בטופס צור קשר
התגובות עצמן אינן נמחקות אבל במקום שם הכותב מופיע שם אקראי אחר
מחיקת משתמש יכולה להיות רק במקרה של בקשה עצמית?
לא ייתכן שמשתש יימחק בשל שיקולים של מנהלי האתר ?

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
האמת שאני הייתי צריך להיות ממורמר על ההתנהלות של האתר (מטעמים אישיים )פשוט אני רוצה להגיב לכל מיני פורומים ואני לא יכול. אבל בסוף כדי שיהיה אתר ששוה לכל נפש ושלא יצאו מכשולות מכל סוג שהן, לכן אני מבין את החומרא שנוקטים מנהלי האתר, ואני מאמין שזה לא מרוע לב ח"ו, וחוץ מזה מה יותר טוב שלא ימחקו/יחסמו ואז זה יהיה חסום לכל המשתמשים ע"י אתרי הסינון/ ע"י האתר מעודף תביעות וכו', או שנוכל להשתמש באתר, למרות שלפעמים זה מרגיש קצת הגבלות מיותרת, ועדיין אני מאוד מאוכזב שאיני יכול להגיב באשכול חרבות ברזל לדוגמא

ניק 20238

משתמש פעיל
האמת שאני הייתי צריך להיות ממורמר על ההתנהלות של האתר (מטעמים אישיים )פשוט אני רוצה להגיב לכל מיני פורומים ואני לא יכול. אבל בסוף כדי שיהיה אתר ששוה לכל נפש ושלא יצאו מכשולות מכל סוג שהן, לכן אני מבין את החומרא שנוקטים מנהלי האתר, ואני מאמין שזה לא מרוע לב ח"ו, וחוץ מזה מה יותר טוב שלא ימחקו/יחסמו ואז זה יהיה חסום לכל המשתמשים ע"י אתרי הסינון/ ע"י האתר מעודף תביעות וכו', או שנוכל להשתמש באתר, למרות שלפעמים זה מרגיש קצת הגבלות מיותרת, ועדיין אני מאוד מאוכזב שאיני יכול להגיב באשכול חרבות ברזל לדוגמא
צודק לגמרי זה חומרא דאתי לידי קולא

דבורי ר

משתמש צעיר
אני לא מדברת מהתמרמרות ולא מתבכיינת, אף אחד לא חייב לי כלום, ותודתי נתונה להנהלת פרוג, על האתר המיוחד
כחדשה סתם שואלת
באיזה אשכול אני כן יכולה להגיב ובאיזה לא
במה זה תלוי?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני לא מדברת מהתמרמרות ולא מתבכיינת, אף אחד לא חייב לי כלום, ותודתי נתונה להנהלת פרוג, על האתר המיוחד
כחדשה סתם שואלת
במה זה תלוי?

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
כחדשה סתם שואלת
במה זה תלוי?
מצטרף לשאלה ניסתי כבר כמה פעמים לקבל הרשאת תגובה ולא ממש הבנתי מה עלי לעשות כל פעם שהתקדמתי קצת נתבקשתי לעוד דברים אולי ימצא הפתרון שנוכל להגיב הלוואי

דבורי ר

משתמש צעיר
תודה
יש כאן תורה שלימה ללמוד

@החכם מכולם החלופי (מנסה עליך לתייג כפי מה שראיתי בקישור שצירפו כאן)
תבדוק בקישור שמעליך

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מצטרף לשאלה ניסתי כבר כמה פעמים לקבל הרשאת תגובה ולא ממש הבנתי מה עלי לעשות כל פעם שהתקדמתי קצת נתבקשתי לעוד דברים אולי ימצא הפתרון שנוכל להגיב הלוואי
אתה צריך להגיע ל30 הודעות (שנספרות, דהיינו לא באא"ר)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה