שאלה מחיצת הזזה בין חללים

שלי בר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
היי,
אני מתכננת כעת דירה ללקוחות.
כיון שללקוחות חשוב שהחלל המרכזי יהיה כמה שיותר גדול ומצד שני כן רוצים פרטיות במטבח. חשבתי ליצור מחיצה דינמית שתתנהג כמו דלת הזזה. העניין הוא שאני רוצה את המחיצה ב-ר.
מצאתי בגוגל אתרים שמפרסמים מחיצות בסגנון הנ"ל. אך הייתי רוצה לשמוע מבחינה פרקטית אם זה מומלץ. האם יש מישהי שנתקלה/תכננה דבר כזה ויכולה לתת חוו"ד?

מצורף שרטוט

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-10-16 105456.png
    צילום מסך 2023-10-16 105456.png
    KB 14.6 · צפיות: 33

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היי,
אני מתכננת כעת דירה ללקוחות.
כיון שללקוחות חשוב שהחלל המרכזי יהיה כמה שיותר גדול ומצד שני כן רוצים פרטיות במטבח. חשבתי ליצור מחיצה דינמית שתתנהג כמו דלת הזזה. העניין הוא שאני רוצה את המחיצה ב-ר.
מצאתי בגוגל אתרים שמפרסמים מחיצות בסגנון הנ"ל. אך הייתי רוצה לשמוע מבחינה פרקטית אם זה מומלץ. האם יש מישהי שנתקלה/תכננה דבר כזה ויכולה לתת חוו"ד?

מצורף שרטוט
לדעתי נכון לשים מחיצה/משרביה רק בצד הנושק לסלון.
זה כן סוגר ונותן פרטיות אך בצורה יפה.1697445689283.png

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
היי,
. חשבתי ליצור מחיצה דינמית שתתנהג כמו דלת הזזה. העניין הוא שאני רוצה את המחיצה ב-ר
למרות שלדעתי המחיצות הללו מיותרות לחלוטין --אבל לפעמים זו דרישה שאין ברירה וחייבים למצוא פיתרון
הפיתרון שמוצע בתוכנית המקורית שיש מחיצות שנגררות אחת על השניה -- נחמד ונותן פתיחה מכסימלית
אבל אולי כדאי לחשוב על פיתרון דומה -- אבל במקום שהמחיצות יהיו חיצוניות על הקיר
שהמחיצות יהיו נגררות לתוך הקיר --גם במחיר לעבות לקיר 20 --- ואז יתקבל מראה הרבה יותר נקי ואסטטי
ובשביל ההרגשה ---לא הייתי מציע מחיצות ממש אטומות -- אלא עם דוגמה מסוימת אורירית -- כעיין משרבייה -או זכוכית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  38  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה