מחזור משכנתא מחוץ בנקאי לבנקאי האם זה אפשרי ?

שרי :)

משתמש פעיל
אני רוצה לדעת בשביל חברה מה קורה לזוג שיש להם שלושה דירות ועל הדירה השלישית הם קיבלו מחוץ בנקאי 85% אחוז מימון מערך הנכס, עכשיו הם רוצים אחרי שכבר היה עלייה בערך של הנכס וכל ההלוואה זה 70% מימון מערך הנכס
ופשוט לבקש למחזר את המשכנתא בהלוואה בבנק האם זה שייך ? האם הרגולציה של בנק ישראל גם במצב של מחזור משכנתא שבדירה שלישית זה עד 50% או שבגלל שתכלס כבר קיימת משכנתא הבנק יסכים למחזר ?
וא"כ באיזה בנק זה אמור להיות הכי קל?

ז.א.ב משכנתאות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לפי מה שכתבת זה דירה השלישית שעשו בחוץ בנקאי.
יכולים לקבל בבנק ע 50% כמובן שתלוי מה יהיה רשום במכתב כוונות של החברה.

ראובן 23

משתמש מקצוען
מעניין כי יש לי חברה שאמרה לי שבערך לפני חצי שנה אמר לה יועץ משכנתאות שזה אפשרי עד 70% כי ברגע שזה מחזור הבנק לא מחויב לרגולציה של בנק ישראל...
זה לא נכון

• תודה
Reactions: E_Y

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  48  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה