מחאת הסייעות במודיעין עילית

מצב
הנושא נעול.
הנה סיפור ששמעתי
אמיתי !
סיעת באחד מגני העמותות החרדים...
שלחה תלוש משכורת למשרד החינוך לבדוק נושא מסוים
והתשובה שקיבלה הממה אותה :
התלוש לא מקורי !
היא לא הבינה מה רוצים ממנה
שלחה את התלוש שקיבלה.
מתברר שיש הבדל בין התלוש שהיא מקבלת ובין התלוש שהמנהלים מדווחים למשרד החינוך
ואין צורך לפרט את הסיבה להבדלים.

לרעהו

משתמש מקצוען
כנראה קיבלו איה עבודה טובה וככה השתיקו אותם, חברה העושק זועק עד לשמים, הקושיא הגדולה שלי איך הרבנים לא עוצרים את זה, זה יותר חשוב מלעלות דתות במאה חמישים ש"ח
נכון מאוד!
במקום שהמשכורות הכי (!) גבוהות יגיעו לאלה שמשקיעים בדור העתיד, בילדים שלנו
זה מגיע למנהלים
פשוט בושה !!!!!
זה ברור , וגם מידיעה , הן לא מעיזות לפתוח פה פן יבלע להן....
הרי על כל משרה שמתפנה יקפצו עשרות עובדות .....

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הנה סיפור ששמעתי
אמיתי !
סיעת באחד מגני העמותות החרדים...
שלחה תלוש משכורת למשרד החינוך לבדוק נושא מסוים
והתשובה שקיבלה הממה אותה :
התלוש לא מקורי !
היא לא הבינה מה רוצים ממנה
שלחה את התלוש שקיבלה.
מתברר שיש הבדל בין התלוש שהיא מקבלת ובין התלוש שהמנהלים מדווחים למשרד החינוך
ואין צורך לפרט את הסיבה להבדלים.
זכתה בפייס.
עכשיו נותר לה רק להגיש תביעה ולקבל בקלות מאות אלפי שקלים.

לא כולם מסוגלים לזה
וכשירים לזה
ברור אבל שכשהסיפורים האלו יתפוצצו המנהלים יחטפו על ימין ועל שמאל.

מכירה סיפור שלאחרונה אחד ממנהלי החידרים שעשה קומבינות על הגננות ולא הפריש להן כחוק
עלו עליו
חטף קנס של החיים
התחנן לגננות שיבואו איתו לפשרה
נתן להן פיצויים
מה לא

הלואי שכבר יעלו על כל המקרים האלו. ולא ימשיכו לעשוק את הציבור המאוד גדול של כאלו שבסה"כ עושים עבודתם נאמנה , ומה ביקשו? לפרנס בית של תורה !!!!

ר' יהונתן

משתמש פעיל
גם אני שמעתי על מנהלת בבית שמש שהגננות היו אמורות לקבל מהמדינה תוספת של 500 ש''ח והיא נתנה להם רק 150 ש''ח
פשוט למנוע את החרפה הזאת צריך כמו שעיתון בקהילה עשה בסופ''ש האחרון תחקיר על מודיעין עילית ככה צריך שכלי תקשורת נוספים כמו משפחה קול חי קול ברמה מרכז העניינים ועוד שיעשו תחקירים נגד התופעה המכוערת הזאת

מרפס

משתמש צעיר
זה ברור , וגם מידיעה , הן לא מעיזות לפתוח פה פן יבלע להן....
הרי על כל משרה שמתפנה יקפצו עשרות עובדות .....
מה שהיה הוא לא מה שיהיה
אמר לי חבר שאשתו מרוויחה יפה בתור גננת וקשה לה מאוד להשיג ממלאת מקום
למרות שמדובר במשכורת יפה באופן יחסי
פשוט המסלולים של גננות והוראה נסגרים
ומי שכן לומד מסלולים אלו, יוצא להרים בסביבה עם הכנסה טובה יותר
ומאוד קשה למנהלות להשיג אפילו עובדות קבועות וודאי ממלאות מקום חודשיים ויומיים
ויש לזה הרבה הגיון
היום לקנות דירה במודיעין עילית אפילו בטאבו משותף עולה קרוב ל1500000
שמתוכם צריך משכנתא גבוה מה שאומר שצריך הכנסה טובה .
וזוהי הסיבה שכמעט כל המנהלות למרות שלא מקבלים גיבוי מחינוך העצמאי מגבות את השביתה והלכו גם לר' קסלר לדבר על המצב

נערך לאחרונה ב:

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
מזעזע
שידעו כל הרשעים האלו עם כיפת בנט לראשם גם אם היא גדולה כמגדל בבל
שגם מצד דינא דמלכותא דינא הם גזלנים גמורים וגם על פי דין תורה הם גזלנים גמורים
לא יעזור להם הכיפה והציצית והמעשרות שהם נותנים (לקרוב משפחה שלהם שהרבה פעמים בכלל לא צריך את זה) מהגזל שהם גוזלים
אני בכוונה כותב את זה כי אני מקווה שהם יראו וידעו שהם רשעים גמורים אין להם לא תורה ולא חוכמה ולא דעת
כלום,
עני באשפתות המצב שלו יותר טוב מהם גם רוחנית וגם לעתיד גשמית בסוף חייהם השם מתנקם בהם (בבית אבות עם מכות כמו שמגיע להם)
הם ערב רב שמעורבים בציבור בחרדי הזוהר הקדוש כבר כתב על זה
שלעתיד לבוא לפני שהמשיח יבוא הערב רב (רוב הערב רב ממש לא חילונים) יציקו לעם ישראל
הם יחיו ברווחה ועם ישראל יחיה בדוחק.
וכתב בזוהר "שככל שהערב רב מתעללים בעם ישראל המשיח יותר מתקרב וככל שהם יותר נותנים לעם ישראל המשיח מתרחק" וזה שזה מתפוצץ בפרצוף של הציבור כנראה זה מראה שמשיח קרוב ונותנים להם הזדמנות לחזור בתשובה.
אבל כמובן זה לא סותר שאנחנו צריכים להילחם על הרשעות הזאת
מנהל שקורא את זה : זה ההזדמנות שלך אל תתרץ תרוצים שחשבת שזה מותר
אני אשמח לשמוע על רב אחד שהתיר לך לגזול כמובן אחרי שהוא שמע את שני הצדדים לא את הצד שלך
עם הסברות המפלפלות שלך שגם היא מסכימה כי אם לא הוא לא תקבל אותה כגננת ושאר ירקות

(לא על מוץ ילד בן 30 שלפני 40 שנה כל בעל בית היה מכניס אותו לכיס האחורי בידיעת הלכות אלא רב באמת)

נערך לאחרונה ב:

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
יש לחלקם כיפה גדולה ויפה,
והמבורג מעליה
ופראק,
ומקל עם גולת כסף למעלה.
הייתי עורך את ההודעה אבל לא כדאי לשנות כי זה בול המצב
רק אשמח אם יש פו אברכים ת"ח שיביאו את לשון הזוהר הקדוש על הנ"ל
ערכתי

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
לגבי המחאה
היום באחד מבתי הספר
איימו על הסייעות שמי שלא תגיע תפוטר!!!!

אגב העיריה בחופש (נסעו לנופש מטעם העיריה או משהו כזה, גוטרמן ביחד איתם)

emma

משתמש מקצוען
יואו כמה שזה מרתיח אותי...
לא הייתי במ"ע מעולם,
אבל עבדתי בעמותה בעיר אחרת ועשקו אותי כמו שצריך....
כתבתי פה את הסיפור כבר כמה פעמים
מקווה שבסוף האמת תצא לאור
וכל המושחתים ישלמו על השחיתויות שלהם....

מוטי כץ

משתמש חדש
מי שיכול לעלות תלושים של סייעות חינוך מיוחד מכל הארץ ויכול לעלות אותם פה כמובן שימחוק את הפרטים האישיים , זה בהחלט מאוד יעזור
אם מותר לשאול מדוע מתמקדים רק בחינוך המיוחד ולא אם כבר מאבק אז גם בחינוך הרגיל הסייעות נעשקות לא פחות וכמובן בכל הארץ ואין פוצה פה חוץ מבמה מכובדת זו

מוטי כץ

משתמש חדש
ואם כבר סייעות מדוע בשביל לקבל משכורת בחופש סייעת חייבת לעבוד בקייטנה בתוספת של 75 ש''ח ליום כשישנן סייעות שעובדות שנים עוד לפני שחלמו על קייטנה בחופש ואמנם היו מקבלות משכורת רק חודש אחד בחופש והחודש השני מוצאות לחל''ת(אף שסייעות מעל 5 שנות ותק מתוקצבות ע''י משרד החינוך 12 חודשים) ומשנה שעברה בשביל לקבל את משכורת החופש חייבות לעבוד בקייטנה בתוספת 75 ש''ח ליום (לחלק לשעות עבודה יומיות בערך 12 ש''ח לשעה) מה אפשר לעשות בענין אם בכלל

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אם מותר לשאול מדוע מתמקדים רק בחינוך המיוחד ולא אם כבר מאבק אז גם בחינוך הרגיל הסייעות נעשקות לא פחות וכמובן בכל הארץ ואין פוצה פה חוץ מבמה מכובדת זו
כי מדובר בכמה מלחמות,
רוב הגננות והסייעות זה עמותות פרטיות שעושות הרבה גנבות אבל זה לא קשור לכאן,
כאן מדובר על סיעות שמוקצב להם כסף ומישהו גונב להן אותו
ויותר מזה עכשיו כשהם כבר התאגדו ויצאו למחאה מאיימים עליהן בפיטורים,
אז בואו ניתן את הבמה והכבוד הראויים למחאה הזאת ספציפית,
אין ספק שצריכות להיות עוד אבל מה שנקרא פרה פרה או כל אחד בעיתו ובזמנו

לא לפרסום

משתמש פעיל
ואם כבר סייעות מדוע בשביל לקבל משכורת בחופש סייעת חייבת לעבוד בקייטנה בתוספת של 75 ש''ח ליום כשישנן סייעות שעובדות שנים עוד לפני שחלמו על קייטנה בחופש ואמנם היו מקבלות משכורת רק חודש אחד בחופש והחודש השני מוצאות לחל''ת(אף שסייעות מעל 5 שנות ותק מתוקצבות ע''י משרד החינוך 12 חודשים) ומשנה שעברה בשביל לקבל את משכורת החופש חייבות לעבוד בקייטנה בתוספת 75 ש''ח ליום (לחלק לשעות עבודה יומיות בערך 12 ש''ח לשעה) מה אפשר לעשות בענין אם בכלל
זורם איתך...
היה שנה אחת שהקדימו ביומיים את הלימודים[השלימו להם אח"כ]תכלס לא היה חודש מלא ללא עבודה.לא היה חל"ת
כמה שהתחננו לעיריה שיביאו אישור לחודש .אמרו שאסור להם.אמרנו שאנחנו מעדיפים לא לקבל שכר על היומיים האלו.לא היה עם מי לדבר.לא עניין אף אחד שחודש לא קיבלו גרוש

מרפס

משתמש צעיר
אולי דווח פה שנפתח גוף בשם 'איגוד הסייעות' שפועל ומרכז את הנושא מול העירייה ומול רבני העיר שהגוף בהכוונתם
וכרגע
דרוש להם מידע על עו"ד שמתמחה בדיני עבודה ויש לו ניסיון לעבוד מול גופים גדולים כמו עירייה היודע על הנ"ל ישאר הודעה עם פרטים
כמו"כ יש עדיפות לעו"ד חילוני שאינו אנטי ויחפש להפיל את כל הגורמים

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מזעזע
שידעו כל הרשעים האלו עם כיפת בנט לראשם גם אם היא גדולה כמגדל בבל
שגם מצד דינא דמלכותא דינא הם גזלנים גמורים וגם על פי דין תורה הם גזלנים גמורים
לא יעזור להם הכיפה והציצית והמעשרות שהם נותנים (לקרוב משפחה שלהם שהרבה פעמים בכלל לא צריך את זה) מהגזל שהם גוזלים
אני בכוונה כותב את זה כי אני מקווה שהם יראו וידעו שהם רשעים גמורים אין להם לא תורה ולא חוכמה ולא דעת
כלום,
עני באשפתות המצב שלו יותר טוב מהם גם רוחנית וגם לעתיד גשמית בסוף חייהם השם מתנקם בהם (בבית אבות עם מכות כמו שמגיע להם)
הם ערב רב שמעורבים בציבור בחרדי הזוהר הקדוש כבר כתב על זה
שלעתיד לבוא לפני שהמשיח יבוא הערב רב (רוב הערב רב ממש לא חילונים) יציקו לעם ישראל
הם יחיו ברווחה ועם ישראל יחיה בדוחק.
וכתב בזוהר "שככל שהערב רב מתעללים בעם ישראל המשיח יותר מתקרב וככל שהם יותר נותנים לעם ישראל המשיח מתרחק" וזה שזה מתפוצץ בפרצוף של הציבור כנראה זה מראה שמשיח קרוב ונותנים להם הזדמנות לחזור בתשובה.
אבל כמובן זה לא סותר שאנחנו צריכים להילחם על הרשעות הזאת
מנהל שקורא את זה : זה ההזדמנות שלך אל תתרץ תרוצים שחשבת שזה מותר
אני אשמח לשמוע על רב אחד שהתיר לך לגזול כמובן אחרי שהוא שמע את שני הצדדים לא את הצד שלך
עם הסברות המפלפלות שלך שגם היא מסכימה כי אם לא הוא לא תקבל אותה כגננת ושאר ירקות

(לא על מוץ ילד בן 30 שלפני 40 שנה כל בעל בית היה מכניס אותו לכיס האחורי בידיעת הלכות אלא רב באמת)
אני כמובן לא מסכימה לכל העושק הזה
אבל מדוע לקרוא להם גזלנים הרי ישנם רבנים שאומרים שמותר לגנוב את המדינה והם גונבים מהם ולא ממך
ולפי ההלכה הם צריכים לשלם לך בדיוק כפי שהם סיכמו איתך.
אז נכון זה מכוער אבל אל תקרא להם גנבים.

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני כמובן לא מסכימה לכל העושק הזה
אבל מדוע לקרוא להם גזלנים הרי ישנם רבנים שאומרים שמותר לגנוב את המדינה והם גונבים מהם ולא ממך
ולפי ההלכה הם צריכים לשלם לך בדיוק כפי שהם סיכמו איתך.
אז נכון זה מכוער אבל אל תקרא להם גנבים.
הם לא גונבים מהמדינה, הם עושקים את הסייעות,
כסף שמגיע לסיעות והם אמורים להיות שליחים - זה לא כסף של המדינה זה מיועד לסייעות.
וזה שהם סיכמו לא מתיר להם את העוול - הם ניצלו מצב שלאשה אין פת לחם - אז מוכנה גם לתנאים כאלה..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה