מחאת הסייעות במודיעין עילית

מצב
הנושא נעול.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
מה שאני מקווה שזה ימשך [התחקירים וההד הציבורי] הלאה והלאה ולא יגמר רק בסיפור של הסיעות ממודיעין עלית וימשיך הלאה לכל מנהלי העמותות שעושקים גננות ועובדי הוראה וישים סוף לעוול המתמשך בעז"ה ובזכות זה ניזכה לגאולה שלימה
חבל על הציפיות, מצפצפים על הדיינים, ועל כולם. בעלי העמותות אדונים, ואנחנו עבדים ושפחות.

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
לצערי לא, עוד לא התקבלתי לתפקיד דובר העירייה. שאתקבל אני אשתדל להלחם את כל המלחמות שלא קשורות אליי.

בנושא הזה, אני יש לי היכרות עם הנוגעים בדבר, בעירייה, שמנסים לעזור, וכן יש פתרון (ושוב זה ה-ל-י-ך שקשור בהרבה גופים)
מדובר בנשים כן, כן, לא מושחתות ולא גנבות שהעבודה שלהם היא לא לשמוע את הסייעות יום יום, וכן הם בוחרות לעשות את זה ולנסות לעזור.

מסוכם על כולם. כולל כל הגופים בעירייה. שחייבים להעלות להם את השכר.

וכן אנשים נותנים מעצמם המון בשביל זה.
אז טיפת מחשבה במרום ישר לרוץ ולקלל.

ואם כבר, אז באמת אני תכף יעלה עדכון מה קורה עם זה...

אם זה באמת מענין מישו.
מזכיר לי תגובות של @ליטאי פשוט שמסביר למה גוטרמן עושה טובה ענקית לתושבי העיר שהוא קצת מזיז את עצמו בנוגע לתחבורה לתושבי מודיעין עילית.
וכי יעלה על הדעת שעיריה צריכה לטפל בתושבי העיר? מאיפה תושבי מודיעין עילית מעלים רעיונות מוזרים כל כך?

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיתון בקהילה בתחקיר:
IMG_20230623_110137_503.jpg

נערך לאחרונה ב:

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
להבנתי הפשוטה...
סייעת זה דבר שכל ילד צריך...
זה המישהו הזה שעובד קשה עם הגננת ביחד לגדל את הילדים המופלאים...
המדובר כאן על סייעות לילדים נכים או הסובלים מאלרגיה מסכנת חיים, שזכאים לסייעת אישית

לא לפרסום

משתמש פעיל
להבנתי הפשוטה...
סייעת זה דבר שכל ילד צריך...
זה המישהו הזה שעובד קשה עם הגננת ביחד לגדל את הילדים המופלאים...
המדובר כאן על סייעות לילדים נכים או הסובלים מאלרגיה מסכנת חיים, שזכאים לסייעת אישית
נכון...
אבל השכר הזעום של הסייעות זה גורף...
גם של הרגילות...[אולי לא באותו יחס.אין לי ידע בתחום]

מרפס

משתמש צעיר
זה לא מדוייק יש אכן נכים וילדים שזקוקים לליווי אבל ברובן הסייעות עובדות בעיקר בהוצאת ילדים לשיעורי עזר

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
זה לא מדוייק יש אכן נכים וילדים שזקוקים לליווי אבל ברובן הסייעות עובדות בעיקר בהוצאת ילדים לשיעורי עזר
הסיייעות מגיעות בזכות הזכאות של הילדים בעלי הנכויות או הצרכים הרפואיים. אם הן מוציאות ילדים שאין להם זכאות לסייע לשיעורים פרטיים זה ככל הנראה לא חוקי.

ALESIS

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש אכן נכים וילדים שזקוקים לליווי אבל ברובן הסייעות עובדות בעיקר בהוצאת ילדים לשיעורי עזר
נכון.
רובן המוחלט של הסייעות אחראיות באופן רשמי על ילדה אחת שבאמת צריכה (עם סיבה רפואית וכדו'), אך בפועל - על השעות של הילדה - מעבירות שיעורים פרטיים לעוד המון ילדות.
וזה כבר נושא אחר: למה סייעת צריכה ללמד? (ולקבל משכורת של סייעת כמובן)
ו/או למה אישה מוכשרת וחכמה בעלת תעודת הוראה עובדת שנים על תקן סייעת?
טוב, את זה נשאיר למחאה הבאה..

הערה: הילדות שבאמת צריכות סייעת מקבלות כל מה שהן צריכות, זה לא על חשבונן. רובן צריכות רק שהסייעת תהיה זמינה למקרה ש-, כך שבינתיים אין בעיה טכנית שמונעת מהסייעת ללמד...
זה רק על חשבון הסייעת, שמלמדת כמו מורה פרטית לכל דבר ומקבלת שכר מינימום.

מרפס

משתמש צעיר
בשביל האינטלגנציה, כמה סייעות כאלו יש במודיעין עילית?
בחינוך העצמאי יש כ130 עבדות -סייעות ובחיידרים פה בעיר וכן במוסדות נוספים של חינוך מיוחד כמו 'תורת חיים' יש מאות רבות נוספות

נערך לאחרונה ב:

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הערה: הילדות שבאמת צריכות סייעת מקבלות כל מה שהן צריכות, זה לא על חשבונן.
זה על חשבונן ועוד איך
ההורים מקבלים סל בהתאם לדרגת הנכות של הילד, כפי שנקבע בוועדת זכאות ואיפיון, והם יכולים לבחור בשעות סיוע מגוונות: הוראה מתקנת, טיפול פרא רפואי במידה ויש בבית הספר מי שמאיישת את המשרה, טיפול רגשי וסייעת. אם הם בחרו בסייעת ושעות הסייעת נודדות לילדים אחרים - זה בוודאות על חשבון סיוע אחר שילדיהם יכלו לקבל.
היוצא שבית הספר גוזל גם את הילד, גם את הסייעת ופעמים- גם מבחינת מימוש הזכאות ותנאי התפקיד, גם מהפן שסייעת ממורמרת לרוב לא תשקיע ותעבוד בראש קטן ובחוסר מרץ ושמחה.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אך בפועל - על השעות של הילדה - מעבירות שיעורים פרטיים לעוד המון ילדות.
בעברית תקנית קוראים לזה גזל.
ואוו,
מרתיחים אותי הסיפורים האלו.

בנות, תלמדנה תכנות, אדריכלות, ראיית חשבון, גרפיקה, צילום, איור,

עד שלא יהיה שינוי מהותי...

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
זה על חשבונן ועוד איך
ההורים מקבלים סל בהתאם לדרגת הנכות של הילד, כפי שנקבע בוועדת זכאות ואיפיון, והם יכולים לבחור בשעות סיוע מגוונות: הוראה מתקנת, טיפול פרא רפואי במידה ויש בבית הספר מי שמאיישת את המשרה, טיפול רגשי וסייעת. אם הם בחרו בסייעת ושעות הסייעת נודדות לילדים אחרים - זה בוודאות על חשבון סיוע אחר שילדיהם יכלו לקבל.
היוצא שבית הספר גוזל גם את הילד, גם את הסייעת ופעמים- גם מבחינת מימוש הזכאות ותנאי התפקיד, גם מהפן שסייעת ממורמרת לרוב לא תשקיע ותעבוד בראש קטן ובחוסר מרץ ושמחה.
הנושא יותר רחב...
בתור אחת שהיתה לבת שלה סייעת לאלרגיה, הילדה אמורה להשתלב בכיתה, ולא להרגיש חריגה.
הסייעת מצידה כן רוצה לעשות משהו, כדי לא להרגיש רהיט. (מניחה שיש סוגים שונים של צרכים).
כן חושבת שזה עוול להשתמש בה לצרכים נוספים בלי לצ'פר מעט.

ר' יהונתן

משתמש פעיל
אני חושב שעכשיו שזה סוף שנה ומתכוננים לשנה הבאה וכן המצב שמעלים למורות בחינוך העצמאי ולסייעות העירוניות את המשכורת זה נראה לי זמן מצויין במאבק הכ''כ צודק למען הסייעות שעובדות ברשתות(ולא רק במודיעין עילית) יש לקוות שיצא תועלת מרובה מהמאבק למען העובדות היקרות והילדים של כולנו
בהצלחה גדולה

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה