מחאת הסייעות במודיעין עילית

מצב
הנושא נעול.

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
כמו הבלגן בתקציבי המשכורות לקייטנות בבתי הספר ובגנים
יש על זה תקציב של 6 או 7 אל"ש למורה/ גננת
ולוקחים בחורה ב2000 שח והשאר נשאר בצינור הרטוב
1000 ש"ח
התחננו לאחותי שהייתה מדריכה בבתיה שתישאר עם הכיתה שלה תמורת 1000 ש"ח בלבד!!!
(היא מרוויחה ככה בשבוע תוך כדי הלימודים, אמרה להם בפנים לא תודה,
אולי אם יהיה הרבה מדריכות כאלה יתחילו לשלם נורמלי

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
היה פה מישהו שרשם על תועלות העיריה
אבל במחילה - לי שווה לשלם כמה מאות נוספות בחודש והנחה בארנונה על פי מה שמגיע לי
בתנאי שהעיר תנוהל כמו שצריך
יש כאן אלמנט של גזל מוחלט-
לתת הנחות בארנונה לתושבים ולא לתת שירותים נורמליים

אם היו מטפלים בכבישים ובתחבורה ציבורית כמו שצריך- לא הייתי עוזבת עבודה מכניסה בגלל נסיעות
(והייתי מכסה את העלות של הארנונה בכפליים)

אם היו מטפלים בהיתרי בניה כמו שצריך הבניינים לא היו ניזוקים,
מערכות ותשתיות כמו: מים, ביוב, חשמל, קונסטרוקציה, עמידות בפני רעידת אדמה, נזק לשכנים וכו' שאף אחד לא נאכף.

אם היו מכניסים תעסוקה לעיר (לא מוקד של CAL לא מזלזלת אבל אי אפשר להתגנדר ולהגיד הבאנו כשמה שיש זה מוקדי שירות לקוחות)
לא היו יוצאות אלפי נשים כל בוקר לעבוד מחוץ לעיר כשאת הארנונה העיסקית של מקום העבודה שלהן מקבלות עיריות אחרות וכן מקומות עבודה שנוצרים מזה (אוכל, מחשבים מגדלי משרדים, ועוד)

עסקים קטנים שלא מסוגלים לעמוד על הרגלים ואין שום צד בעיריה שעוזר להם
(העיקר פירסמו בשיא בגאווה על מתחם חדרי עבודה מטעם העיריה, (אגב זה מיזם כללי שמשולב בהמון עיריות לא יוזמה של העיריה שלנו ומדובר ב8 עסקים בלבד)

בקיצור הנקודה היא שיש כללים איך עיריה אמורה לעבוד
ולהשאיר אות העיר בקו עוני
ולהגיד שנתנו הנחה בארנונה
זה לתת הנחה לקניית דג לילד ולא חכה לדוג

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
@מועד לשמחה
לגבי הנשים בעיריה,
הן עובדות מעולות אבל עושות דברו של מישהו אד
וכאן הבעיה,
גם אם הן מאד מאד רוצות לעזור הן כבולות במסגרת של אדם אחד

מרפס

משתמש צעיר
דבר אחד לא ברור אחרי שאולי זה המאבק הראשון במודיעין עילית בגיבוי רבני העיר המרא דאתא ועוד רבנים מהמינסטרים
איך העיריה מורשה לעצמה למשוך את הזמן על דבר שגם לטענתם עושה עוול

נערך לאחרונה ב:

ALESIS

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לטענת מי?
לא נראה לי שהעירייה מודה שיש כאן עוול, אחרת היא לא הייתה עושה אותו:unsure:

efrat1

משתמש סופר מקצוען
דבר אחד לא ברור אחרי שאולי זה המאבק הראשון במודיעין עילית בגיבוי רבני העיר המרא דאתא ועוד רבנים מהמינסטרים
כנראה שזה תלוי בעוד כמה גורמים.

יהודיפשוט

משתמש פעיל
מאחר ואין תגובה משמעותית מהעירייה,
כל הסייעות במודיעין עילית שובתות ממחר ועד להודעה חדשה.
כל הכבודדדדדדדדדד
הלוואי ויכולתי לסייע במשהו במאבק הזה
אולי אם זה יעבור למחאות מול בתי הנוגעים בדבר אצטרף בשמחה( על אף שמעולם לא הפגנתי על משהו ואין לי ממש קשר לסייעות) מזדהה איתן לחלוטין

מרפס

משתמש צעיר
לטענת מי?
לא נראה לי שהעירייה מודה שיש כאן עוול, אחרת היא לא הייתה עושה אותו:unsure:
קבלתי מידע שביום שלישי [כמדומני] שישבו בעיריה הרב קנר עם חשבת שכר מטעמו וחשבת שכר של העייריה. העירייה טענה שהיא מביאה סכום כסף מאוד מכובד לחינוך העצמאי וחינוך העצמאי לא מעביר אותו לסייעות ובנוסף חינוך העצמאי עושה עוול שרושם את הסייעות כעובדות שעתיות ולא כעובדות חודשיות וכך הוא מרוויח שלא מצטבר לוותק וסכום הפנסיה שמפרישים נמוך משמעותי ובעירייה טענו שלא היו מודעים לזה

נערך לאחרונה ב:

פ.נ

משתמש מקצוען
קבלתי מידע שביום שלישי [כמדומני] שישבו בעיריה הרב קנר עם חשבת שכר מטעמו וחשבת שכר של העייריה. העירייה טענה שהיא מביאה סכום כסף מאוד מכובד לחינוך העצמאי וחינוך העצמאי לא מעביר אותו לסייעות ובנוסף חינוך העצמאי עושה עוול שרושם את הסייעות כעובדות שעתיות ולא כעובדות חודשיות וכך הוא מרוויח שלא מצטבר לוותק וסכום הפנסיה שמפרישים נמוך משמעותי ובעירייה טענו שלא מהיו מודעים לזה
מישהו שם חייב להיתעשט..
איך הציבור שתק עד עכשיו??

מרפס

משתמש צעיר
הלוואי ויכולתי לסייע במשהו במאבק הזה
אולי אם זה יעבור למחאות מול בתי הנוגעים בדבר אצטרף בשמחה( על אף שמעולם לא הפגנתי על משהו ואין לי ממש קשר לסייעות) מזדהה איתן לחלוטין
אין מי שלא יכול לעזור ולא רק ע"י להפגין אלא אפילו על ידי שליחת מייל לאגף חינוך בעירייה זה יעזור העיקר הוא ההד הציבורי ושישמעו שזה לא נשמע טוב בציבור והציבור לא שותק הרי סו"ס אוטוטו בחירות ואומרים שגוטרמן לחוץ בזמנים כאלו

mirimer13

משתמש פעיל
בשביל האינטלגנציה, כמה סייעות כאלו יש במודיעין עילית?

M-K

משתמש חדש
צילום של תלושים לדוגמא מופיעים בתחקיר בבקהילה השבוע (מעניין שיתד לא עשו תחקיר..)
השביתה ממחר היא לאחר התייעצות עם הרב קנר שהורה לשבות עד לפתרון מלא,
כך שהפעם יש לקוות שלא תתבטל על פי בקשת רב כל שהוא ברגע האחרון..

אדם הראשון

משתמש צעיר
צילום של תלושים לדוגמא מופיעים בתחקיר בבקהילה השבוע (מעניין שיתד לא עשו תחקיר..)
השביתה ממחר היא לאחר התייעצות עם הרב קנר שהורה לשבות עד לפתרון מלא,
כך שהפעם יש לקוות שלא תתבטל על פי בקשת רב כל שהוא ברגע האחרון..
מה שאני מקווה שזה ימשך [התחקירים וההד הציבורי] הלאה והלאה ולא יגמר רק בסיפור של הסיעות ממודיעין עלית וימשיך הלאה לכל מנהלי העמותות שעושקים גננות ועובדי הוראה וישים סוף לעוול המתמשך בעז"ה ובזכות זה ניזכה לגאולה שלימה

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה