דרוש מידע מזמינים מחו"ל? איפה מגיע הכי מהר

paoawaear

משתמש פעיל
איך אפשר לדעת באיזה אתר (או איך יודעים גם בתוך האתרים) מגיע הכי מהר ?

פך

משתמש רשום
אמזון מגיע תוך כשבוע, נקסט תוך 10 ימים , ואתר temu הזמנתי שם 11 פריטים בהזמנה 1 ופיצלו לי אותה ל2 הזמנה 1 הגיע תוך שבוע בלבד !והזמנה השניה עבר 2 שבועות ועדיין לא הגיע(מאמינה שמחר כבר יהיה אצלי)

paoawaear

משתמש פעיל
אמזון מגיע תוך כשבוע, נקסט תוך 10 ימים , ואתר temu הזמנתי שם 11 פריטים בהזמנה 1 ופיצלו לי אותה ל2 הזמנה 1 הגיע תוך שבוע בלבד !והזמנה השניה עבר 2 שבועות ועדיין לא הגיע(מאמינה שמחר כבר יהיה אצלי)
גם אם כתוב שיגיע יותר מאוחר משבוע?

paoawaear

משתמש פעיל
עוד שאלה, מה זה אמזון פריים? ניסיתם את זה? הבנתי שהם מתחייבים לקצר את המשלוח ליומיים שלוש

פך

משתמש רשום
לפי מה שאני יודעת שאמזון פריים מזרז את המשלוח ביומיים ,מהתאריך הכתוב שצפוי המשלוח להגיע.

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
הזמנתי מנקסט לפני כמעט שבועיים (יום שני)
שלוש משלוחים
טרם הגיעו

הזמנתי מאמזון
לפני כמעט שבוע
המשלוח עוד לא יצא מאמזון

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אמזון פריים לפעמים נותן מבצעים יותר טובים
משלוח תוך ימויים שלש זה רק בחול
זמן משלוח- כתוב על כל פריט צפי, בד"כ מגיע יותר מהר אבל שבוע זה מאדדד מהר. אם כתוב על משהו חודש אל תבנו שיגיע תוך שבוע.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
ב george אין כבר שילוח לישראל.
היה שם 20% השבוע, הרכבתי סל ולקח לי המון זמן והתלבטויות.
אחרי הכנסת כל הפרטים והכתובת, בשלב בחירת אופן השילוח, היתה אפשרות אחת בלבד ובעלות של קרוב ל200 ש"ח (דמי משלוח).
אין הודעה עכ בשום מקום באתר אז מי שחושב להזמין שיבדוק קודם אם חזר השילוח הרגיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה