מחיר למשתכן מזל טוב לשכונת מתחם הסופרים היום נחתם טופס 4 לחלק גדול מהדירות

456

משתמש פעיל
נו ועכשיו הם כן יכולים להכנס לדירות ? הצחקתני הייתי שם שבוע שעבר אי אפשר לגור שם מדובר באתר בניה
אני לא אמרתי שום דבר לגבי המצב אם אפשר לגור או לא,
אמרתי שאין שום שינוי מתאריך המסירה המקורי 30/11 לעכשיו, והמריחה הזו נעשתה סתם לצרים פוליטיים וזה ממש שערורייה ובושה וחרפה שככה לוקחים מאות משפחות בשביל צרכים פוליטיים, ועוד אנשים טובים או אולי תמימים חושבים שצריכים לומר להם תודה. בעצם אולי באמת מגיע להם תודה כי יכלו להתעלל עוז זמן
אבל אתה שהסברת שזה בזכות מישהו כזה או אחר אז תסביר מה ההבדל ומה קרה פתאום

לפי זה אין שום קשר בין האנרגיה שהשקיעו בהפגנות ובין האישור בפועל...
ליבי על המפגינים האומללים שבזבזו זמן וכח על פעולה שהתבצעה בזמן שנקבע לה בדיוק
וכל הכבוד לזייברט שמילה שלו היא מילה, גם מול משקיעי נדל"ן שניסו להפעיל מכבש לחצים אדיר

"אין מניעה לאכלס בגין חומרים מסוכנים"

שכונת איילת השחר הוקמה בצפון בני ברק, מדרום לפארק הירקון ושכונת רמת החייל בתל אביב. עיכוב האכלוס של יתר הדירות נובע ממחלוקת בין העירייה לרכבת ישראל, שלטענת העירייה נדרשת לבצע חיפוי של המסילה שעוברת בסמוך לשכונה, מחשש לפליטת חומרים מסוכנים מקרונות משא החולפים ליד השכונה.

לטענת רוכשי דירות בשכונה, "זייברט משתמש בסקר סביבתי שנעשה ב–2022 ומיועד למגרש אחר, שבו נטען שיש חשש לאכלוס. במגרש הנוכחי אין שום בעיה סביבתית, והטענה שנדרש חיפוי כתנאי לאכלוס יתר המשפחות היא שקרית. לזייברט יש אינטרס אישי בחיפוי המסילה מכיוון שזה יכשיר קרקעות נוספות לבנייה של עוד 24 בניינים".

ואולם בתגובה לפנייה של תושבי השכונה, המשרד להגנת הסביבה כתב ב–20 בפברואר כי "אין מניעה לאכלוס הדירות בהיבט של סיכוני חומרים מסוכנים משינוע שלהם ברכבות העוברות במסילה הממוקמת סמוך לתוכנית". עוד צוין כי "המידע המלא בעניין מצוי בעיריית בני ברק".

מלשכתו של חנוך זייברט לא נמסרה תגובה.

בזמן שנקבע לה בדיוק
הזמן שנקבע לה בדיוק זה התאריך בחוזה 30/11/2023.
לא תאריך שלשכת סגרה"ע נתנה ודחתה פעם אחרי פעם עד שנתנה תאריך סופי ש-אהמממ... אופסס.. נפל בדיוק... על יומיים לאחר הבחירות...
משקיעי נדל"ן שניסו להפעיל מכבש לחצים אדיר
הבחירות כבר נגמרו ולמיטב ידיעתי מוצה כבר גם תקציב הפרסום... (אא"כ התשלום לאנשי המקצוע מעוכב בינתיים כדי שיעשו עוד קצת עבודה...)
מדובר בזוגות צעירים שזו דירת הראשונה ורובם הגדול לקחו על עצמם משכנתא שאין להם מושג מאין לכסות.

יצחק77

משתמש מקצוען
חנוך חיכה להעברה של התקציב לגשר ששוחרר בסוף ינואר
הסיפור של הרכבת הוא משני
היות ונכתבו כאן דברים לא מדויקים מצורף כתבה מסכמת של הסיפור

נערך לאחרונה ב:
חנוך חיכה להעברה של התקציב לגשר ששוחרר בסוף ינואר
הסיפור של הרכבת הוא משני
הסיפור של הרכבת הוא משני ? מה הנך שח ?
ברגע הזה ממש מעוכבים ע"י העירייה והעומד בראשה יותר מ-300 דירות מוכנות פיקס שתאריך אכלוסם בחוזה היה כבר לפני כ-4 חודשים רק בגלל קומבינה שהעירייה רוצה לקדם עם קירוי הרכבת.

שווה

משתמש רשום
מכתב רשמי מהמשרד לאיכות הסביבה שחור על גבי לבן אין שום מניעה בטיחותית לאיכלוס לכל הבנינים.
הלו, יש עם מי לדבר?:LOL:

קבצים מצורפים

• img04032024_0001.pdf
    KB 24 · צפיות: 33

ניק 8503

משתמש רשום
מכתב רשמי מהמשרד לאיכות הסביבה שחור על גבי לבן אין שום מניעה בטיחותית לאיכלוס לכל הבנינים.
הלו, יש עם מי לדבר?:LOL:
צילום מסך מתוך המסמך שהעליתם מוכיח שהקמת הגשר מהווה מניעה לאיכלוס משום שהיא נקבעה בהוראות התוכנית של תמ"ל 1045 כפי שנקבע ע"י הותמ"ל

בפעם הבאה שתחפשו מקור תוכלו לברר מול המשרד להגנת הסביבה...

1709554415152.png

צילום מסך מתוך המסמך שהעליתם מוכיח שהקמת הגשר מהווה מניעה לאיכלוס משום שהיא נקבעה בהוראות התוכנית של תמ"ל 1045 כפי שנקבע ע"י הותמ"ל

בפעם הבאה שתחפשו מקור תוכלו לברר מול המשרד להגנת הסביבה...

צפה בקובץ המצורף 1592768
הוראות התוכנית של תמ"ל 1045 יכולות לעכב אולי... היתר בניה (מה שעירייה לא עיכבה בשעתו), אך לא אכלוס.
ואכן העירייה בעיכוב של חודשים רבים נתנה עכשיו טופס 4 לחלק מהדירות - מה שמוכיח למעלה מכל ספק! שחוקית הקמת הגשר לא מהווה סיבה לעיכוב איכלוס !!!
העיכוב עכשיו גם לשיטת העירייה נובעת מהקומבינה של הקירוי.
אין שום הבדל בין הדירות שאוכלסו או לא - לעניין הגשר והוראות תוכנית תמ"ל 1045

ניק 8503

משתמש רשום
הוראות התוכנית של תמ"ל 1045 יכולות לעכב אולי... היתר בניה (מה שעירייה לא עיכבה בשעתו), אך לא אכלוס.
במסמך שהעלה @שווה כותב המשרד להגנת הסביבה במפורש שזה מה שמעכב את האכלוס
יש כאן מסמך ממשלתי שכותב את זה בצורה ברורה

יצחק77

משתמש מקצוען
אענה למקרה שהשאלה נשאלה בכנות:
מגורים בדירה וממילא הפסקת תשלומי השכירות על הדירה הנוכחית יעזור בכמה שקלים...
בהנחה שאכן ניתן לגור באתר בניה עם שום תשתית דתית חינוכית קרובה , שכלוא בין כביש גהה - נחל הירקון - לרכבת
והמוצא היחיד כרגע הוא דן דיזיין סנטר לפקקים של רחוב אבוחצירה
אישית, אם הייתי רוכש שם הייתי מעדיף לנשוך שפתים ולתת לבולדזר לקדם את הגשר ולקרות את המטרד הרועש והמעשן של הרכבת עוד לפני הבעיה של הובלת חומרים מסוכנים:
אבל אני מבין גם את המצוקה של לשלם שכירות ומשכנתא ביחד, הייתי שם, מקווה בשבילך שזה ירוץ מהר

במסמך שהעלה @שווה כותב המשרד להגנת הסביבה במפורש שזה מה שמעכב את האכלוס
יש כאן מסמך ממשלתי שכותב את זה בצורה ברורה
העירייה בעיכוב של חודשים רבים נתנה עכשיו טופס 4 לחלק מהדירות - מה שמוכיח למעלה מכל ספק! שחוקית הקמת הגשר לא מהווה סיבה לעיכוב אכלוס !!!

בהנחה שאכן ניתן לגור באתר בניה עם שום תשתית דתית חינוכית קרובה שכלואה בין כביש גהה - נחל הירקון - לרכבת
והמוצא היחיד כרגע הוא דן דיזיין סנטר לפקקים של רחוב אבוחצירה
אהה, הבנתי...
הרוכשים שרוצים כרגע להיכנס לדירותיהם בעצם לא רוצים...
נחשוב על זה... תודה על עצתך !

ישראל דוד

משתמש רשום
כל הכבוד (למ''מ) ראש העיר על התחימה על הטופס 4
אבל אסור להסיר ממנו את האחריות שכאחראי על הבניה במשך החמש שנים האחרונות אפילו שהיה הרבה זמן להתארגן מראש אין כביש גישה מסודר לשכונה ואין שום ביהכנ''ס ולא שום כיתת לימוד ולא חנויות פשוט כלום!!!
והיה לפחות 10 שנים זמן להתארגן לכל הנ''ל
כמובן שיש עוד אחראים למחדל הנורא
משום מה יש פה אנשים מרירים שמה שיהא הם תמיד יסתכלו על חצי כוס הריקה, אני הייתי שם לפני שבועים וראיתי אייך פועלים עובדים שם להכשיר את הכבישים והמדרכות, ובענין בתי כנסת וחנויות אתם תראו שמיד שיתחיל האיכלוס בפועל יפתח הרבה קהילות לכל העדות והחוגים שכל אחד ימצא שם את מקומו ואני אומר זאת בידיעה על כמה קהילות חסידיות שהולכים לפתוח שם שטיבלעך, וגם חניות אין שום סיבה שיפתח שם חנות לפני שהציבור הגיע לדור שם,אז לכל הזוכים המאושרים יש לנו הרבה על מה לשמוח ולהודות להשם על הטוב הנפלא שזכינו לו, זה הולך להיות המקום הכי מוצלח לציבור החרדי מכל הבחינות ברוחניות ובגשמיות, וגם אם יקח כמה חודשים עד הגשר לא נורא לבינתים נוכל להתאחד ביחד בשכונה הנפלאה בברכת ישוב טוב לכולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  44  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה