מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לאחר עבודה בבחירות שעברו כמזכיר. וכשהגעתי לקליטה--חשקה נפשי לעבוד אולי בתור קולט.
איך משיגים את העבודה הזאת? מה היה השכר?
ילמדונו החכמים כאן.
כמו שכתבו זה באמת התהליך נרשמים כמזכיר ובראיון מבקשים העברה לקולט
אבל לדעתי לא שווה כי כמזכיר שכבר היה מקומכם מובטח כקולט חדש לא ככ בטוח

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
השכר בערך 1,200 ש"ח. אבל מתחילים את העבודה רק מ8 בערב ומסיימים כשאחרון המזכירים סיים, כך שבחישוב לשעה זה הרבה יותר שווה.
אני ביקשתי פעם קודמת ואמרו לי שזה רק למזכירים וותיקים.
באשכול של הבחירות הקודמות העניין מוצה מה יותר שווה המעוניין יסתכל שם

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מה יש בנוסף לעשות...?, אולי אצל המפלגות וכו'
למי שיש מידע נשמח לתגובות
כחודש לפני הבחירות המפלגות מעלות אפשרות הרשמה לתפקידים בקלפי
הכוללים : חבר ועדה ומשקיף
משקיף מקבל בכל מפלגה משהו אחר שהמקסימום הוא 600 למשמרת
וחבר ועדה מתחלק לשלוש יש יור ועדה ויש סגן ויש חבר נראה לי שאין הבדל בשכר ביניהם אבל אינני בטוח וגם הוא נע בסבביבות 1200 ליום שלם

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
הם מועסקים כרגיל אין סיבה שאותנו לא יעסיקו כרגיל
ברור!
ואם יפטרו אותנו, נוכל לתבוע פיצויים כפי הוראות החוק - לעובד עם ותק כמו שלנו.

אני רק אומר, שמידי פעם מישהו טוען "שאלתי את המנהל האזורי..."
"האחראי באזור אמר לי..."
הם לא באמת יודעים יותר מאיתנו..

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
*עוד נקבע כי בהוראת שעה, גילו המינימאלי של מזכיר ועדת קלפי יועלה מ-16 ל-21 וגילו של חבר ועדת קלפי יועלה מ-16 ל-17.
מה פשר הדבר הזה????
בדגל התורה טוענים למחטף ב'וועדת הבחירות המרכזית', במהלך שבוצע ללא הודעה מוקדמת ועלול להשפיע על יום הבחירות הקרוב - בעיקר בריכוזים החרדיים.

בדיון שהתקיים בועדת הכספים, בראשות חבר הכנסת משה גפני, דרש חבר הכנסת אורי מקלב לדעת מהיכן מגיע מקור השינוי. "ראינו שהעלו את השכר לעובדי ועדת הבחירות", פתח מקלב את דבריו בועדת הכספים, "אבל ועדת הבחירות לא הדגישה את השינוי המהותי של העלאת גיל מזכירי הקלפי".

"יו"ר קלפי יכול להיות בן 17, אדם מבוגר בן 80 יכול להיות מזכיר קלפי - ואדם בן 20 אינו יכול להיות מזכיר?" תהה מקלב.

מקלב, שחשף את המחטף בועדת הכספים, טען: "שאלת קבלת תפקיד מזכיר הקלפי היא שאלה של מיון ובחירה. כאשר במדינות רבות אנחנו רואים צעירים בני עשרים מטיסים מטוסים. כאן הם לא יכולים לכהן כמזכירי קלפי?"

בשלב זה הציג מקלב חוק שהתקבל בכנסת לפני 19 שנה, שחוקק במיוחד במטרה להוריד את גיל התעסוקה במקצועות חשובים כמו עריכת דין וכדומה.

"על סמך מה שיניתם את גיל מזכירי הקלפי?", , תקף מקלב את הנהלת ועדת הבחירות, שיזמה את השינוי. "האם היו עדויות לכך שהיו כשלים כלשהם בגלל הגיל? אתם לא נותנים כל הסבר לדרישה המוזרה הזו, משפטנים ציינו בפנינו כי דבר זה אינו חוקתי".

במענה לניסיונות ועדת הבחירות לטעון כי זה נעשה לבקשת המשטרה, דרשו חברי הכנסת משה גפני ואורי מקלב להציג בפני הוועדה, בכתב, את דרישת המשטרה ולנמק על סמך מה היא ניתנה.

"יש רבים מתחת לגיל 21 שעבדו בבחירות האחרונות, והצליחו בכך, וכעת לא יוכלו לעבוד", הפטיר מקלב.

מקור

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
בדגל התורה טוענים למחטף ב'וועדת הבחירות המרכזית', במהלך שבוצע ללא הודעה מוקדמת ועלול להשפיע על יום הבחירות הקרוב - בעיקר בריכוזים החרדיים.

בדיון שהתקיים בועדת הכספים, בראשות חבר הכנסת משה גפני, דרש חבר הכנסת אורי מקלב לדעת מהיכן מגיע מקור השינוי. "ראינו שהעלו את השכר לעובדי ועדת הבחירות", פתח מקלב את דבריו בועדת הכספים, "אבל ועדת הבחירות לא הדגישה את השינוי המהותי של העלאת גיל מזכירי הקלפי".

"יו"ר קלפי יכול להיות בן 17, אדם מבוגר בן 80 יכול להיות מזכיר קלפי - ואדם בן 20 אינו יכול להיות מזכיר?" תהה מקלב.

מקלב, שחשף את המחטף בועדת הכספים, טען: "שאלת קבלת תפקיד מזכיר הקלפי היא שאלה של מיון ובחירה. כאשר במדינות רבות אנחנו רואים צעירים בני עשרים מטיסים מטוסים. כאן הם לא יכולים לכהן כמזכירי קלפי?"

בשלב זה הציג מקלב חוק שהתקבל בכנסת לפני 19 שנה, שחוקק במיוחד במטרה להוריד את גיל התעסוקה במקצועות חשובים כמו עריכת דין וכדומה.

"על סמך מה שיניתם את גיל מזכירי הקלפי?", , תקף מקלב את הנהלת ועדת הבחירות, שיזמה את השינוי. "האם היו עדויות לכך שהיו כשלים כלשהם בגלל הגיל? אתם לא נותנים כל הסבר לדרישה המוזרה הזו, משפטנים ציינו בפנינו כי דבר זה אינו חוקתי".

במענה לניסיונות ועדת הבחירות לטעון כי זה נעשה לבקשת המשטרה, דרשו חברי הכנסת משה גפני ואורי מקלב להציג בפני הוועדה, בכתב, את דרישת המשטרה ולנמק על סמך מה היא ניתנה.

"יש רבים מתחת לגיל 21 שעבדו בבחירות האחרונות, והצליחו בכך, וכעת לא יוכלו לעבוד", הפטיר מקלב.

מקור
תודה רבה!
אם יהיה עוד עדכון אשמח שתציג אותו כאן.

אני וביתי

משתמש מקצוען
כחודש לפני הבחירות המפלגות מעלות אפשרות הרשמה לתפקידים בקלפי
הכוללים : חבר ועדה ומשקיף
משקיף מקבל בכל מפלגה משהו אחר שהמקסימום הוא 600 למשמרת
וחבר ועדה מתחלק לשלוש יש יור ועדה ויש סגן ויש חבר נראה לי שאין הבדל בשכר ביניהם אבל אינני בטוח וגם הוא נע בסבביבות 1200 ליום שלם
השכר של כולם שווה. פעם אחרונה היה באזור 1400 ליום שלם כולל ספירה.

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני לפני שתי מערכות בחירות היתי מזכיר ובמערכת הבחירות האחרונה היתי קולט זה הרבה יותר שווה עבדתי פיזית שעתיים וקיבלתי 1400 נטו
איך נהיים קולט?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

ליחי

משתמש פעיל
אם אני בן 20 אני יכול ליהות משקיף וכמה אני יכול לקבל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה