דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

כסא נח

משתמש מקצוען
בלת''ק.
האם עדיין ניתן להצטרף
ולהרוויח מעבודה ביום הבחירות?

משה 05276

משתמש מקצוען

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אבל הם משלמים באמת?
הבנתי שהם מבטיחים לשלם
אבל לא מבטיחים לקיים..
אני עבדתי פעם בתור חבר ועדה מטעם אחת המפלגות לכנסת וזה עבד בצורה הזו:
מכיוון שהייתי רשום בתור עובד בקלפי היה לי תלוש כמו לכולם עם סכום קבוע.
אבל הם חייבו אותי לחתום על מסמך שאמנם אני מקבל לחשבון בנק את כל הסכום אבל אני מעביר בסביבות 40 אחוז למישהו אחר שלא קיבל תלוש מכל מיני סיבות. והם הסבירו לי שהם מעבירים את כל הסכום החוקי כי הם חייבים אבל אם אני רוצה עוד אי פעם עבודה מטעמם בכל נושא שהוא אז שווה לי להעביר חלק מהסכום כמסוכם.

כסא נח

משתמש מקצוען
אני עבדתי פעם בתור חבר ועדה מטעם אחת המפלגות לכנסת וזה עבד בצורה הזו:
מכיוון שהייתי רשום בתור עובד בקלפי היה לי תלוש כמו לכולם עם סכום קבוע.
אבל הם חייבו אותי לחתום על מסמך שאמנם אני מקבל לחשבון בנק את כל הסכום אבל אני מעביר בסביבות 40 אחוז למישהו אחר שלא קיבל תלוש מכל מיני סיבות. והם הסבירו לי שהם מעבירים את כל הסכום החוקי כי הם חייבים אבל אם אני רוצה עוד אי פעם עבודה מטעמם בכל נושא שהוא אז שווה לי להעביר חלק מהסכום כמסוכם.
והיה שווה לך לעבוד
תמורת 60% מהתלוש?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
והיה שווה לך לעבוד
תמורת 60% מהתלוש?
ראשית כל, הם הודיעו לי את זה בסוף יום הבחירות כשבאתי לסכם איתם איך אני מקבל את הכסף הם הודיעו לי שאני לא מקבל את כל הסכום שיגיע אליי בתלוש כי אין להם תקציב לכל העובדים ולכן צריך לחלק את התשלומים של כל האלו שקיבלו עם כלל העובדים. ושוב, הם הודיעו לי את זה רק בסוף יום העבודה.
שנית, לגבי אותו זמן זה היה שווה במחשבה שאני ארוויח מזה בעבודות נוספות במהלך הקדנציה, מה שהתברר כשקר מוחלט, הם לא הסכימו להעסיק אף אחד שהוא לא מהמקורבים במהלך כל התקופה שאחרי.

ANK

משתמש פעיל
בלת''ק, שובצתי כמזכיר מוביל, מישהו יודע מה זה? כבר קיבלתי הודעה שאני האיש קשר מול הקייטרינג של האוכל...,
בירושלים.

אנטוריום

משתמש מקצוען
בלת''ק, שובצתי כמזכיר מוביל, מישהו יודע מה זה? כבר קיבלתי הודעה שאני האיש קשר מול הקייטרינג של האוכל...,
בירושלים.

זה סוג של אחראי ריכוז קלפיות,
זה אומר שהריכוז של המזכירים במקום הקלפי שלך הוא תחת אחריותך, הם יעבירו לך את התלונות כשמשהו לא יתנהל כהוגן וגם עליך לדאוג שהכל [אוכל וכדו'] יתפקד בקלפי

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רק המזכירים חותמים

אותו דבר כמו חבר רגיל, על פי רוב של חברים ומזכירים

ממש לא!!!
רק במקרה וחברי הוועדה לא באו, מתמנה מזכיר אחד לחבר ועדה וחותם...

רוב של חברי ועדה,
המזכירים יכולים לייעץ..

אך ורק חברי הוועדה חותמים על מעטפות ההצבעה

במקרה של תיקו ליו"ר יש את האפשרות להכריע
המזכירים לא בספירה
טעות שלי! צודקים כל המעירים הנכבדים!
רק החברי ועדה חותמים על המעטפות.
וחבר ועדה במהלך היום רק יכול להעיר הערות לפרוטוקול, ובמהלך ספירת הקולות מכריע בויכוח על פי רוב ובתיקו היו”ר מכריע, ולמזכירים אין קול בויכוחים במהלך הספירה.

ANK

משתמש פעיל
זה סוג של אחראי ריכוז קלפיות,
זה אומר שהריכוז של המזכירים במקום הקלפי שלך הוא תחת אחריותך, הם יעבירו לך את התלונות כשמשהו לא יתנהל כהוגן וגם עליך לדאוג שהכל [אוכל וכדו'] יתפקד בקלפי
זה בנוסף לעבודתי כמזכיר? זה יותר שכר? או שעשו עליי סיבוב...

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה בנוסף לעבודתי כמזכיר? זה יותר שכר? או שעשו עליי סיבוב...
אתה לא תעבוד בקלפי עצמה ביום הבחירות.
אתה תהיה האחראי על תלונות המזכירים כמו איש תחזוקה....
לאוכל וציוד אם חסר ולשלוח מזכיר חילופי וכדו’.
וזה אמור להיות אותו שכר כמו מזכיר רגיל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה