דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

אליעד י

משתמש חדש
מה ההבדל בין מזכיר ראשון לשני?
ולמה עדיף ראשון?
רוב האחריות היא על ראשון
ולכן עדיף שני
כשהייתי בהדרכה הם אמרו שבבחירות האלה אין הבדל בין מזכיר ראשון ושני יש פשוט שני מזכירים והם מתחלקים בינהם בעבודה וזה לא רלוונטי ראשון ושני שניהם באותה דרגה ואותה סמכות ואחריות כך שלא חושב שיש עניין להשתגע בשביל לנסות לשנות למזכיר ראשון או שני...

genius

משתמש פעיל
מה אומרים,
יש טעם לשלוח מייל למנהלת הבחירות בירושלים- יפעת שי?
או להמשיך לחכות?

צחית

משתמש מקצוען
אני עובד במודיעין והתקשרו לכולם אתמול להודיע שצריך לבוא ביום ראשון הבא לקבל את הכתב מינוי ואת השיבוץ ויהיה שם הדרכה של חצי שעה
חצופים שהם את המשכורת הם לא יעלו
ובהסכם לא היה כתוב שיהיה כמה פעמים הדרכה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כשהייתי בהדרכה הם אמרו שבבחירות האלה אין הבדל בין מזכיר ראשון ושני יש פשוט שני מזכירים והם מתחלקים בינהם בעבודה וזה לא רלוונטי ראשון ושני שניהם באותה דרגה ואותה סמכות ואחריות כך שלא חושב שיש עניין להשתגע בשביל לנסות לשנות למזכיר ראשון או שני...
המזכיר הראשון הוא הכל, ע''פ חלוקת העבודה הרשמית - תחת ידו נמצאים ההחלטות והרישומים הקריטיים, לכן אם נתקלת עם אחד לא רציני אתה עשוי לבלות שעות בנסיון לאזן את הפרוטוקולים

בנוסף מי שאוהב להיות מעורב ופעיל, אז המזכיר הראשון הוא זה שמזהה את הבוחר ובסמכותו לקבוע האם רשאי להצביע

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אין שום הבדל בין המזכיר הראשון לשני ומקסימום תחליפו תפקידים ביניכם בקלפי.
ולגבי ההדרכה בזום צריך פשוט לקבוע תור פעם נוספת בשעה פנויה אפשר עדיין היום ומחר.

לאנגער

משתמש מקצוען
• המזכיר הראשון – אחראי על ניהול הקלפי, רישום הפרוטוקולים וניהול אירועים חריגים במקרי הצורך• המזכיר השני – יסייע למזכיר הראשון בניהול הקלפי וברישומים הנדרשים ויחליף אותו בהיעדרו.

מועתק מהתדריך הרשמי של משרד הפנים

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
• המזכיר הראשון – אחראי על ניהול הקלפי, רישום הפרוטוקולים וניהול אירועים חריגים במקרי הצורך• המזכיר השני – יסייע למזכיר הראשון בניהול הקלפי וברישומים הנדרשים ויחליף אותו בהיעדרו.

מועתק מהתדריך הרשמי של משרד הפנים
נכון.
אבל...
תקרא מה שכתוב קצת לפני.
לשני המזכירים ישנה סמכות לבצע את כל התפקידים המפורטים בתדריך, אך לצורך יעילות והסדר, להלן חלוקת העבודה.... וכו’

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לא הצלחתי להכנס להדרכה בזום, אבל עשיתי את המבחן המקוון בחודש אוגוסט, ועברתי בהצלחה רבה, 95%
האם יש לי סיכוי לקבל עבודה אם לא נכנסתי לפני כחודש להדרכה בזום?
אני בלוד שובצתי למרות שלא נכנסתי לזום

משה 05276

משתמש מקצוען
קיבלתי מייל להירשם לרענון בזום בבני ברק פתחתי אחרי שעתיים כבר לא נותר מקום מה הבדיחה?
למה אני עוד מצליח להרשם להיום
1708356614485.png

חצופים שהם את המשכורת הם לא יעלו
ובהסכם לא היה כתוב שיהיה כמה פעמים הדרכה
לקחת את הכתב מינוי תמיד צריך לבוא לקחת

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בבית שמש הודיעו שהיום יתקשרו לכל מי שעדיין לא שובץ או לא קיבל הודעה וכו'

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה