דרוש מידע מזגן - על חשבון מי, שוכר או משכיר?

The gardeners

משתמש פעיל
אבל בעיניי זה לא נכון, הכל צריך להיות על בעל הדירה, הרי המזגן נשאר בסוף בדירה, וזה לא נחשב מותרות היום, זה מוצר בסיסי ממש, למה אני בתור שוכרת זמנית אמורה לשלם לו על זה?
אולי אני אשלם גם על ארונות מטבח או מקלחון?
ושוב מי שיבוא אחרי - הוא יתקין עבורו, או שלא ירצו לשכור ממנו, ואז אם יפסיד, גם אם חודש-הוא יפסיד.
כל הטענות לגמרי נכונות. הצודק בסיפור זו את.

אבל אם לפי החוזה הוא לא התחייב - אז הוא לא חייב, גם אם המדינה החליטה שכרגע לפי התקן אסור להשאיר דירה בלי מזגן בחד"ש....

המצב כרגע זה שהוא לא פועל עם שכל, הוא לא עושה שום חישוב, הוא פשוט פועל "מהבטן", בלי לחשוב עוד מטר קדימה.
לדעתי יש 2 שיטות שיכולות אולי לעזור פה:
1. לשים לו את כל הקלפים על השולחן. לתת לו להבין ששווה לו לשמור אתכם בדירה כי ברגע שתעזבו הוא זה שישלם את המחיר. ברגע שהוא יבין שיש לו הרבה יותר מה להפסיד אם תעזבו מאשר להתקין לכם מזגן, מסתבר שהוא יכנע.
2. אם זה לא עוזר, אולי פשוט מה שנקרא "להיות חכם". להוריד את הראש, להתקין מזגן על חשבונכם ובבוא היום פשוט תשלפו אותו מהמקום עם אטימה בסיסית. (אה, ואתם גם לא מחויבים לצין מיוזמתכם לשוכרים הבאים שהמזגן הוא שלכם, יכולים לתת לו לאכול את הדיסה הזו.

ואם לא, אולי באמת תשקלו לעבור דירה. עם כל הצער והעוגמת נפש שיש בלעבור דירה (כן, אני יודעת מה זה) יותר סבל זה לחיות שעה שעה בבית של מישהו שאת כל כך כועסת עליו וחושבת שהיא לא שווה את המחיר שאת משלמת עליה (גם את זה אני מכירה מקרוב...)

הרבה הצלחה!

רוצה להוסיף

משתמש צעיר
יש הבדל בין יחידה זוצי"ת לדירה לטווח ארוך
וזה מאד תלוי מה ההסכם שלכם עם המשכיר
מכיר כאלו שמשלמים זול ביחס לשוק בתנאי שאינם מטרידים את המשכיר כלום ! ולכן הם מתקינים מזגנים על חשבונם
הנחה של 500 ש"ח בחודש מכסה 6000 ש"ח בשנה למזגנים ותיקונים
אנחנו לא מטרידים אותו בכלום כלום כלום, למעט תיקון אחד של דוד בכל ארבע השנים, הצ'קים תמיד נפרעו בזמן ואף פעם לא התלוננו עלינו, לא השכנים ולא אף אחד, הם צריכים להיות סופר מרוצים אבל כאמור הם טיפשים כנראה. ולגבי האיום בעזיבה-האגו שלהם כ"כ גבוה, יש להם גאווה כזאת, שאם נאיים הם פשוט יגידו "לכו" ולא יתרגשו מזה. אנחנו מכירים אותם

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
איך עושים כאן רגשונים?? כועס, עצוב, צוחק וכאלה?
אימוג'ים קוראים לזה
שים את הסמן של העבר על הסימון של תודה, יפתח לך חלון ואז תבחר אימוג'י
1690964059877.png

יש, כל החלונות מסורגים כולם. מה הרעיון?
במקום מזגן חלון או ייד
תניחו את המנוע על הסורגים
תשאירו חריץ בחלון בשביל הצנרת
תאטמו את השאר באיזה צורה
את היחידה הפנימית או שתחברו לקיר או שתבנו מתקן מעץ(זה לא בעיה לחבר לקיר מדובר על כמה חורים פשוטים
הרווח הוא שההתקנה אמורה להיות זולה מאוד אין קידוח ואין הרבה צנרת
וגם אחרי זה כשתעברו שתי שניון והמזגן מפורק

רוצה להוסיף

משתמש צעיר
כל הטענות לגמרי נכונות. הצודק בסיפור זו את.

אבל אם לפי החוזה הוא לא התחייב - אז הוא לא חייב, גם אם המדינה החליטה שכרגע לפי התקן אסור להשאיר דירה בלי מזגן בחד"ש....

המצב כרגע זה שהוא לא פועל עם שכל, הוא לא עושה שום חישוב, הוא פשוט פועל "מהבטן", בלי לחשוב עוד מטר קדימה.
לדעתי יש 2 שיטות שיכולות אולי לעזור פה:
1. לשים לו את כל הקלפים על השולחן. לתת לו להבין ששווה לו לשמור אתכם בדירה כי ברגע שתעזבו הוא זה שישלם את המחיר. ברגע שהוא יבין שיש לו הרבה יותר מה להפסיד אם תעזבו מאשר להתקין לכם מזגן, מסתבר שהוא יכנע.
2. אם זה לא עוזר, אולי פשוט מה שנקרא "להיות חכם". להוריד את הראש, להתקין מזגן על חשבונכם ובבוא היום פשוט תשלפו אותו מהמקום עם אטימה בסיסית. (אה, ואתם גם לא מחויבים לצין מיוזמתכם לשוכרים הבאים שהמזגן הוא שלכם, יכולים לתת לו לאכול את הדיסה הזו.

ואם לא, אולי באמת תשקלו לעבור דירה. עם כל הצער והעוגמת נפש שיש בלעבור דירה (כן, אני יודעת מה זה) יותר סבל זה לחיות שעה שעה בבית של מישהו שאת כל כך כועסת עליו וחושבת שהיא לא שווה את המחיר שאת משלמת עליה (גם את זה אני מכירה מקרוב...)

הרבה הצלחה!
תודה רבה לך! על ההבנה והעיצות. תודה ואמן

רוצה להוסיף

משתמש צעיר
במקום מזגן חלון או ייד
תניחו את המנוע על הסורגים
תשאירו חריץ בחלון בשביל הצנרת
תאטמו את השאר באיזה צורה
את היחידה הפנימית או שתחברו לקיר או שתבנו מתקן מעץ(זה לא בעיה לחבר לקיר מדובר על כמה חורים פשוטים
הרווח הוא שההתקנה אמורה להיות זולה מאוד אין קידוח ואין הרבה צנרת
וגם אחרי זה כשתעברו שתי שניון והמזגן מפורק
רעיון!! זה מניסיון? רק מה לגבי היציבות של המנוע, הוא לא יזוז? לא יעשה רעש חזק וינוע וירעיש תוך כדי פעולה בגלל החיכוך עם הסורגים?

נערך לאחרונה ב:

רפ

משתמש סופר מקצוען
אני מכירה משפחה שבגלל סירוב של המשכיר להשתתף בהוצאות המזגן, הם התקינו בעצמם על חשבונם מזגנים בדירה, ואז המשכיר העלה להם את שכר הדירה כי עכשיו הדירה ממוזגת ושווה יותר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  47  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה