מושב אסלה נוח במיוחד

חיים של תורה

משתמש מקצוען
שלום לכולם
אולי גם לכם זה מפריע, אבל אני מחפש נואשות אחר מושב אסלה נוח.
הייתי בהמון פרויקטים חדשים וחפשתי בהמון החנויות ועדיין לא מצאתי משהו שעונה על ההגדרה.
הייתי לפני תקופה בבית מלון וראיתי שם את המושב הזה (וניסיתי), ומאז רק התגבר אצלי עוד יותר החשק לקנות מושב נוח.
אשמח אם יש לכם המלצות (מנסיון בלבד) על מושבים נוחים, או לחילופין אם אתה מזהים מאיזו חברה המושב הזה.
אני מחפש לאסלה רגילה ולא תלויה.
תודה מראש על כל מידע מועיל.

קבצים מצורפים

• image_67154945.JPG
    image_67154945.JPG
    1.6 MB · צפיות: 83
  • image_67174401.JPG
    image_67174401.JPG
    1.4 MB · צפיות: 86

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולם
הייתי בהמון פרויקטים חדשים וחפשתי בהמון החנויות ועדיין לא מצאתי משהו שעונה על ההגדרה.
הייתי לפני תקופה בבית מלון וראיתי שם את המושב הזה (וניסיתי), ומאז רק התגבר אצלי עוד יותר החשק לקנות מושב נוח.
אשמח אם יש לכם המלצות (מנסיון בלבד) על מושבים נוחים, או לחילופין אם אתה מזהים מאיזו חברה המושב הזה.
זה לא נראה לי נח במיוחד בבית עם ילדים (ואורחים) אולי רק ליחידת הורים פרטית.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
למה לא?
זה חזק מאוד (בדקתי), וזה גם מאוד קל לניקוי, זה לא עשוי מפלסטיק קשיחה וזולה כמו כל המושבים בשוק.
זה משטח רחב מידי עבור ילדים, הם לא יוכלו לשבת על זה בצורה נורמלית (גם במושב רגיל הם הרבה פעמים מלכלכים...

sth

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
שלום לכולם
תברר בגלי צאנז...

חיים של תורה

משתמש מקצוען
מצטער, אבל לא מצאתי את מה שחיפשתי.
גם אני לא מבין למה אף אחד לא מרים את הכפפה, ובמקום להשקיע בכל מיני שטויות לשירותים, לא משקיעים בדבר הכי פשוט שהמושב יהיה נוח.
חפרתי גם הרבה ברשת ולא מצאתי כלום.
אני חושב שהכי טוב זה לשאול את המלון שהייתי שם, אבל אני לא יודע את מי בדיוק לשאול שם, לא נראה שהעובד נקיון אמור לדעת...
אדרבה אם אתה מוצא משהו אשמח אם תעדכן אותי.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
זה היה במלון 'מדיטרה' בנתניה (מקבוצת Azimot).
כתובת: רח' שדרות ניצה 20 נתניה (5 דקות הליכה מ'גלי צאנז' בהמשך רחוב המלכים).
מס' טלפון: 03-973-7333.

אולי הם יכולים לענות לך בטלפון (לא ניסיתי).
או אם יש לך מישהו שגר שם באיזור שיכנס וישאל.
אם אתה מקבל איזשהו מענה, כמובן אל תשכח לעדכן.

פיר

משתמש סופר מקצוען
זה היה במלון 'מדיטרה' בנתניה (מקבוצת Azimot).
כתובת: רח' שדרות ניצה 20 נתניה (5 דקות הליכה מ'גלי צאנז' בהמשך רחוב המלכים).
מס' טלפון: 03-973-7333.

אולי הם יכולים לענות לך בטלפון (לא ניסיתי).
או אם יש לך מישהו שגר שם באיזור שיכנס וישאל.
אם אתה מקבל איזשהו מענה, כמובן אל תשכח לעדכן.
בנושא אחר מה דעתכם על המלון?

חיים של תורה

משתמש מקצוען
לענ"ד (ושוב לענ"ד) זה מלון בסדר גמור עם מחירים שקשה למצוא כאן בארץ.
החדרים עם נוף ישיר לים קצת יותר יקרים, אבל יש הרבה חדרים זולים עם נוף צדדי לים שזה גם לא רע.
רק מה, אין שם שירותי אוכל כלל (חוץ מבר משקאות בערב).
אבל מכיוון שזה רק במרחק 6 דקות הליכה מ'גלי צאנז' וכללית מהשכונה החרדית, אין שום בעיה לנפוש במלון ולאכול בחוץ.
לדעתי המעלה הכי גדולה של המלון שזה לא ממש במקום חרדי כך שאין את כולם על הראש, ומצד שני זה במרחק הליכה לבתי כנסת, סופרמרקט, אוכל, וחוף הנפרד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה