מורות לאנגלית - בקשר לקליפ של שוואקי your time

אמת פנימית

משתמש צעיר
יש לי קליפ של שוואקי על השיר
"your time"
אני מבינה את המילים ובערך את המסר, אבל לא מדויק.
אני מעונינת להראות אותו להקבצה שלי באנגלית.
אני צריכה עזרה בהבנה של המסר בהקשר לקליפ.
אשמח שתעזרו לי.
תודה רבה!!!
אגב, תוכלו להשתמש גם, מדובר על אלה שקשה להם והם נכשלים

קבצים מצורפים

• your-time-FINAL.mp4
    47.8 MB · צפיות: 118

אמת פנימית

משתמש צעיר
אנ צריכה להבין באופן מדויק מה המסר של השיר, ואיך זה מתקשר עם הפזמון שלו.
תודה על הנכונות!

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אנ צריכה להבין באופן מדויק מה המסר של השיר, ואיך זה מתקשר עם הפזמון שלו.
תודה על הנכונות!
יעקב שוואקי מספר על ההשראה: "הילד שלי, חזר מבית הספר והראה לי את תוצאות המבחן שלו. ראיתי מיד שזה מתחת לממוצע. עם דמעות בעיניים ותחושת אכזבה, הוא אמר לי: "אבא, עשיתי כמיטב יכולתי… ילדים אחרים, בלי שום מאמץ, מקבלים ציונים הרבה יותר טובים…"

הסתכלתי עליו בגאווה ושאלתי: "מי נותן לקב"ה יותר נחת? מי שלא משקיע ומקבל ציונים טובים או, מי שמשקיע ומתאמץ ובכל זאת לא מקבל ציונים טובים?!" באותו הרגע, חשבתי על כל הילדים בעולם שמרגישים ככה, וכך נולד השיר: "YOUR TIME"

יש כל כך הרבה אנשים בעולם שנאבקים ומתאמצים ולא רואים את התוצאות שהם רוצים. זה בדיוק מה שהקב"ה מצפה מאיתנו. לנסות את הטוב ביותר שאנחנו יכולים ולהשאיר לו את התוצאות. אני מקווה שהקליפ הזה יעורר השראה לאלו שעדיין נאבקים כדי להצליח. הם הסיפור האמיתי! כי כל עוד אתה כאן ומנסה – זה הזמן שלך!"

אמת פנימית

משתמש צעיר
יעקב שוואקי מספר על ההשראה: "הילד שלי, חזר מבית הספר והראה לי את תוצאות המבחן שלו. ראיתי מיד שזה מתחת לממוצע. עם דמעות בעיניים ותחושת אכזבה, הוא אמר לי: "אבא, עשיתי כמיטב יכולתי… ילדים אחרים, בלי שום מאמץ, מקבלים ציונים הרבה יותר טובים…"

הסתכלתי עליו בגאווה ושאלתי: "מי נותן לקב"ה יותר נחת? מי שלא משקיע ומקבל ציונים טובים או, מי שמשקיע ומתאמץ ובכל זאת לא מקבל ציונים טובים?!" באותו הרגע, חשבתי על כל הילדים בעולם שמרגישים ככה, וכך נולד השיר: "YOUR TIME"

יש כל כך הרבה אנשים בעולם שנאבקים ומתאמצים ולא רואים את התוצאות שהם רוצים. זה בדיוק מה שהקב"ה מצפה מאיתנו. לנסות את הטוב ביותר שאנחנו יכולים ולהשאיר לו את התוצאות. אני מקווה שהקליפ הזה יעורר השראה לאלו שעדיין נאבקים כדי להצליח. הם הסיפור האמיתי! כי כל עוד אתה כאן ומנסה – זה הזמן שלך!"
הו! לראשונה הבנתי שכל עוד אתה כאן ומנסה זה הזמן שלך.
ממש תודה, עזרת לי מאד!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז תוכלי לתת לי כיוונים נוספים??
לא ממש הבנתי את השאלה..
התכוונתי שהמסר בשיר בנוי (עכשיו אני רואה את הטעות) על הסיפור הנ''ל אבל זה לא מה שמסופר שם..

את רוצה תרגום של כל השיר??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה