מורה נהיגה מורה נהיגה שצועק כל הזמן

הכל טוב !!

משתמש פעיל
אני ממש מזדהה !
אני אצל מורה - אישה שהשיטה שלה היא לא ללמד אלה רק לנסוע ולצעוק תוך כדי
החל מהשיעור הראשון - למה את לא מאותתת ? להסתכל ימינה שמאלה ! לא ראית תמרור עצור ? יש כאן קו עצירה ! למה כזה מהר/לאט ?
היא לא מלמדת כלום ! אני אמורה לדעת הכל מהתאוריה...
ובשונה ממך אין לי את האופציה לעבור למורה אחרת , גם ככה חיכיתי חצי שנה בתור לזאתי... ואין לי עוד זמן מיותר

דב לבן

משתמש רשום
יש לי מורה נהיגה שבחיים לא מחמיא לי רק כל הזמן מעיר לי אבל בצעקות וגם יכול לזלזל ולהשפיל בצורה מפחידה אין שעור בלי זה
אין לי בעיה שהוא מעיר אבל למה לצעוק ולזלזל ולהשפיל בזמן שנהגתי אם עוד כמה ברכב ולאף אחד הוא לא צעק וזלזל אלה רק העיר
ופעם אחת סגרתי אתו שעור ונעסתי לשעור והוא לא הגיע התקשרת עלו ואז אומר לי שהוא בכלל ביום טסטים ולא קבע איתי בכלל שעור
ואני שותק כל הבזמן ולא ענה לו בכלל אני לא יודע מה לעשות אולי אני פשוט צריך לענות לו ואז הוא ירגע או שזה לא נכון לענות לו אני אפילו חשבתי לעבור מורה . ואני אוחז גם בשעור 23 ואני יודע בעצמי שאני נהוג טוב רי יש לי דברים קטנים לתקן כמו כולם . אבל מבחינתו אני כאילו לא יודע כלום

אשמח לרעינות מה לעשות אם כזה [בן אדם]

אני היה לי סיפור דומה
עם מורה שהתייחס אלי בצורה מזעזעת (ואיים שאם אני מבקש עוד משהו וכדו' הוא מסיים איתי)
ואני כן עניתי לו ולא נשארתי חייב ופעם אחת הוא התרגז עלי שכביכול טרקתי עליו טלפון מה שלא קרה,
וקבעתי שיעור והוא הבריז לי ולקח מישהו אחר במקומי אחרי שהגעתי לנקודת המפגש!
בסוף עזבתי אותו
וזה היה לטובה כי קיבלתי מורה טוב שקידם אותי לרישיון.

לגביך, לענ"ד כדאי לעבור ולבקש אישור על מה שעשית וגם את הכסף הוא צריך להחזיר.
הרבה הצלחה!

אני ממש מזדהה !
גם אני מזדהה איתך! ואומרת. תעברי. מורה. נקודה.
ובשונה ממך אין לי את האופציה לעבור למורה אחרת , גם ככה חיכיתי חצי שנה בתור לזאתי... ואין לי עוד זמן מיותר
אם חיכית חצי שנה, את כנראה לומדת בירושלים..
ממליצה לך לשנות איזור כמו מודיעין או מעלה אדומים ששם ההמתנה היא גג חודש

הכל טוב !!

משתמש פעיל
לא בירושלים...
למורות נהיגה המעולות ההמתנה פה היא שנה וחצי ברישמי - בתכלס זה אפילו יותר...

לגבי כל מה שכתוב כאן דבר חשוב לכל הלומדים קשה לך עם מורה ואפילו לא כיף לך תעבור כמה שיותר מהר כי כל שיעור נוסף לפח בדרך כלל יש הרבה שינויים בין המורים וכן לא באמת לומדים במצב כזה מנסיון!

לא למדתי עדיין נהיגה אבל בכל זאת קראתי את האשכול
הרבה הזכירו פה שהמורים מעירים וצועקים וזה נראה כאילו זה מתקבל בהבנה עד שזה חורג מגבול הטעם הטוב שאז עוזבים מורה
ואני שאלת תם... למה בשיעורי ציור/ מוזיקה/ התעמלות המורים לא צועקים, מרימים קול או משפילים?? (ואם כן לא יהיו להם תלמידים...)
למה זה נראה כאילו מורי הנהיגה חושבים שצורת ההוראה היא בצעקות???
וזה עוד מתקבל בהבנה?

לא למדתי עדיין נהיגה אבל בכל זאת קראתי את האשכול
הרבה הזכירו פה שהמורים מעירים וצועקים וזה נראה כאילו זה מתקבל בהבנה עד שזה חורג מגבול הטעם הטוב שאז עוזבים מורה
ואני שאלת תם... למה בשיעורי ציור/ מוזיקה/ התעמלות המורים לא צועקים, מרימים קול או משפילים?? (ואם כן לא יהיו להם תלמידים...)
למה זה נראה כאילו מורי הנהיגה חושבים שצורת ההוראה היא בצעקות???
וזה עוד מתקבל בהבנה?
ממש לא כל המורים צועקים.
פשוט רק מי שסבל מזה, כתב את חוויותיו פה.
הייתי אצל 2, אף אחד מהם לא צעק מעולם.
וחוצמיזה, שום מורה לציור\מוזיקה\התעמלות לא יכול למות/להיפצע בגלל טעות של תלמיד.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
וחוצמיזה, שום מורה לציור\מוזיקה\התעמלות לא יכול למות/להיפצע בגלל טעות של תלמיד.
גם מורה לנהיגה לא אמור!
יש לו דוושות, מראות ואופציה לגעת בהגה!

אם הוא כל הזמן בסמארטפון שלו-זאת בעיה שלו!

גם מורה לנהיגה לא אמור!

נכון מאוד.
לא באתי להצדיק,
רק להסביר את ההבדל.
זה הרי מה ששאל השואל, נכון?
ואני שאלת תם... למה בשיעורי ציור/ מוזיקה/ התעמלות המורים לא צועקים, מרימים קול או משפילים??

גם מורה לנהיגה לא אמור!

ולכן זה עדיין לא מסביר את ההבדל...
וגם אם כן אם צועקים זה מטמיע את החומר יותר טוב??!

נצבת

משתמש חדש
מישהי יודעת להמליץ על מורת נהיגה טובה (סבלנית וללא צעקות) בחדרה?

F.M

F.M
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בשיעור הנהיגה השני שלי, המורה נהיגה פלט כלפיי מספר צעקות שהגיעו לי ביושר.
במקום לריב או להיעלב, התחלתי לדבר אתו בשפה גבוהה. כזו שאני לא מדבר בה, ואפילו לא כותב בה. הוא היה כל-כך בהלם, שהוא פשוט נאלם דומיה.
כשראיתי שזה עובד, ניסיתי את זה על נהג אוטובוס גס ומחוספס שהשכונה כולה סבלה ממנו, וכל נערי השוליים גם יחד לא הצליחו לגבור עליו. כשהוא צעק (כהרגלו) על איך שאני נכנס, ואיפה שאני עומד, ואפיה שהעגלה עומדת, עניתי לו במתינות - בשפה גבוהה. התוצאה - דממה מוחלטת וכבוד שמעולם לא נרחש על ידו לשום בריה.
המסקנה שלי - מילים גבוהות עוזרות יותר מצעקות ומריבות. זה משדר ריחוק והתנשאות, וזה פשוט משתיק אנשים. בקיצור - תקשורת שמאל.
(יכול להיות שהוא חשב שמשהו לא בסדר אתי, ובגלל זה הוא נרגע, אבל מה זה משנה - התוצאה בסוף אותה תוצאה)
לא לא לא צריכים לראות את הצחוק שלי פהה
אימצתי

@YB@

משתמש פעיל
היה כבר אשכול שדיבר על כל מיני תופעות של מורי נהיגה שנובחים.... מצטט את מה שכתבתי שם, אבל זה גם נכון לכאן!

כל מורה - אבל כל מורה שמתעצבן על התלמיד שלו צריך להירגע במיידית... ואם הוא לא מצליח יש כדורים שעושים את העבודה יופי!!!!
וכל תלמיד/ה שלא יודע/ה עדיין לנהוג - זה בדיוק הסימן לזה שהוא עדיין לא 'נהג/ת' אלא רק 'לומד/ת נהיגה'!!!!

בל נשכח ואפילו לא לרגע:
התפקיד של המורה זה ללמד - ולא להתעצבן!!!!
התפקיד של התלמיד/ה - זה ללמוד - ולא לנסות לרצות את המורה הכועס!!!! (ובוודאי לא כשהנ"ל מפחד/ת מאלימות... וד"ל!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה