מידע שימושי מורה נהיגה מעולה בירושלים לבעלי

• פותח הנושא ts4
  • פורסם בתאריך

אובי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמה טסטים עשית?

נכתב ע"י אביגיל 24;1694973:
האם כדי לעבור מורה מורה לאחר 50+ שיעורים??
מה יתן לי מורה אחר?
האם כדי בכלל להתיאש ולהרים ידים?

כמה טסטים עשית?

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
מי שרוצה,
יש ברחובות מורה (אישה..)
מעולה!
מעבירה את כולם בטסט ראשון.....
מנסיון;)
מיכל כהן- 0524410813
צריך לבדוק זה לא פשוט......
אני למדתי במודיעין ומישהו אמר לי שבבאר שבע יש מורה אלוף 2 שיעורים ושולח לטסט ,כך עשיתי לקחתי חופש נסעתי עם רכבת לקח לי 4 שעות הגעתי גמור ומסובב עשיתי שיעור כפול ,
והיה גרוע נכנסתי באין כניסה כמעט נסעתי באדום....
ובסוף אמר לי המורה שאני לא מוכן וזה אחרי שעשיתי כבר 30 שיעורים במודיעין , שרפתי זמן וכסף ותסכול
וזה בגלל שזה לא עיר שאני מכיר לא רכב שאני רגיל אליו , מורה אחר,
כמו"כ הייתי לא מיושב,
לכן המסקנה איפה שאתה מתחיל שם תסיים אין קיצוריי דרך
אולי אפשר להחליף מורה. זה אפי' קצת מומלץ

דודינקה

משתמש רשום
אני למדתי בירושלים אצל המורה יעקב שטיין מורה מעולה סבלני (דרך אגב תמיד היה מספר איך לא מוצא חן בעניו שהרבה מורי נהיגה עסוקים באלף עניינים בזמן השיעור ולא מלמדים) הוא נטו מלמד. הגיש אותי לטסט אחרי 29 שיעורים,עברתי בטסט שלישי.(לעבור או לא זה בעיקר תלוי בטסטר) אני אישית לא נהגתי יותר טוב בין שיעור הראשון השני או השלישי פשוט מאוד 2 הטסטים הראשונים היו חמורי סבר וקפדנים והשלישי היה יותר נעים ועברתי.
לא להתקקרב למורה הזה ודל

סנדי שטיינר

משתמש פעיל
אני למדתי בירושלים אצל מורה שלמה רוסו הוא מורה מטעם בית ספר אור ירוק
אני עברתי ברוך השם טסט ראשון ואני נוקף את זה זה לזכותו ורוב החברה שלומדים אצלו עברו טסט ראשון
הוא נותן נחישות לתלמיד לא צועק אף פעם הכל ברוגע ובשלווה נותן לך לנסוע מהר כמו שאר הנהגים על הכביש
מכבד את כולם חרדים חילונים שזה היום מאוד חשוב לא שואל שאלות על החרדים אלא אומר לך כמה הוא מעריך את הציבור החרדי ודואג שתעשה טסט רק עם אחד בסגנון שלך
בקיצור כל מי שלמד אצלו נהנה חבל על הזמן ויש לכל אחד שלמד אצלו נחישות וביטחון עצמי על הכביש מומלץ מאוד
הטלפון שלו 0506203663 זמין בערב אחרי שהוא גומר עם השיעורים
נ.ב הוא גם זול מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה