דרוש מידע מורה נהיגה ירושלים

מוישי

משתמש רשום
אשמח לקבל המלצות על מורה טוב בירושלים - איזור רמות.
תודה רבה!

לא נראה לי שהמורים מלמדים באזור הזה
אזור הלימודים הוא גילה תלפיות וכדו'
אם תרצה שלח לי הודעה באישי ואמליץ לך על מורה מעולה.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עמוס, מורה נהיגה מעולה, טסטר בעברו ולכן יודע להכין מעולה לטסטים.
0546339168
והלימוד ההכי טוב הוא באזור של הטסטים, ללמוד ברמות זה סתם בזבוז, אא"כ זה ממש השיעורים הראשונים.

מוישי

משתמש רשום
תודה על התשובות!
האם זה נכון שיותר מומלץ ללמוד מחוץ לירושלים?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
הסביר לי פעם מורה נהיגה, שמורי הנהיגה באו בתלונות למשרד הרישוי על כך שהרבה אנשים שרוצים ללמוד נהיגה הולכים ללמוד בערים קטנות יותר כמו בית שמש מודיעין וכו' כי שם יותר קל לעבור טסט והעבודה של המורים בי-ם ת"א וכדומה נפגעת.
לטענתו, מאז יש הנחיה לטסטרים בכל מבחני הנהיגה בארץ להשתדל להעביר בערך 60% מהנבחנים (אולי מכאן יש סימוכין לטענות שתמיד אחד מהנבחנים עובר ואחד לא). הדבר הזה יוצר פחות או יותר שיוויון בין ת"א הצפופה שהנסיעת מבחן עלולה להיות בה יותר קשה לבין מודיעין החדשה והדי שוממת בשעות הטסטים. כמובן שאם יש שני נבחנים טובים ללא תקלות שניהם יעברו, וההיפך. אבל בגדול הטסטרים אמורים להעביר בערך 60% מהנבחנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה