עזרה מורה נבוכים- מבוי סתום זמנית בסוכרת.

אם עבריה

משתמש חדש
לפני שנתיים, בגיל 30, אובחנתי סופית כחולת סוכרת פעילה, לאחר תקופה מסוימת של ירח דבש.
התחלתי טיפול באינסולין ובחיישן ליברה 1 וכיום אני עם חיישן ליברה2.
בפועל, אינני מאוזנת מספיק- A1C 7.3
השאלות שלי הן בעיקר:
1. באיזו קופה והאם יש לי בכלל סיכוי לקבל את משאבת ה780?
(אני במאוחדת)
אם לא, מה ההתחליף הכי יעיל.?
יש לי שתי מטרות ביעילות:1. יכולת להיכנס להריון תקין ובריא בע"ה. 2. להוריד מעט את עול ניהול הסכרת.

2. איזה רופא מומלץ בירושלים, מאוחדת?
הייתי מטופלת אצל ד"ר רועי אלדור, טלפונית והוא מקסים ואנושי , אבל אני צריכה מענה זמין יותר.
וגם בפועל, אינני מאוזנת כבר.

ד"ר אורית ברנהולץ - האם היא מומלצת גם לא בהריון או כהכנה לו מבחינת יכולת איזון וזמינות?

תודה רבה!!

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא ממש יודעת לענות לך על השאלות
אבל את 780 כפי הידוע לי יש רק בלאומית כיום.
עברו לשם בשביל לקבל אותה, אבל עדיין לא היינו זכאים כי לא עברו 6 שנים מהמשאבה הקודמת שקבלנו.

חוץ מזה שמרפאת סכרת של מאוחדת נמצאת בירושלים בקרית יובל - והנסיעות היו סיוט, זה היה עוד סיבה שעברנו ללאומית.

הבעיה, שגם בלאומית אין זמינות מדי טובה של רופאים ותכלס לא במעקב של שום רופא.

שוקלים לעבור לכללית...

haso

משתמש פעיל
מכבי נותנים לכולם
זה טוב להכנה בהריון בהריון עצמו מנתקים את המשאבה ועוברים לשימוש ידני

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
לפני שנתיים, בגיל 30, אובחנתי סופית כחולת סוכרת פעילה, לאחר תקופה מסוימת של ירח דבש.
השאלות שלי הן בעיקר:
(אני במאוחדת)
יש לי שתי מטרות ביעילות:1. יכולת להיכנס להריון תקין ובריא בע"ה. 2. להוריד מעט את עול ניהול הסכרת.

הייתי מטופלת אצל ד"ר רועי אלדור, טלפונית והוא מקסים ואנושי , אבל אני צריכה מענה זמין יותר.

ד"ר אורית ברנהולץ - האם היא מומלצת גם לא בהריון או כהכנה לו מבחינת יכולת איזון וזמינות?

תודה רבה!!
באיזה קופה מקבלים את ה780?
במכבי למי שאין לו משאבה אחרת. ויש גם אופציה להגיד שאת עוברת בתנאי שאת מקבלת. צריכה פרטים, אז תתקשרי בפרטי. וגם בלאומית, הם פירסמו שהם נותנים לכל מי שעובר.
בכל מקרה אם את עם משפחה, אז מאמין שאחת מהקופות האלה יתנו לך.

לגבי ד"ר רועי אלדור, לתקשר איתו בוואטסאפ, והוא עונה תוך דקות בד"כ. יש אופציה למי שצריך לקבל וואטסאפ על המחשב גם בנטפרי.
ובאופן כללי כדאי לך לעבור ממאוחדת, כי הם קופה קמצנית מאד. מניסיון...

משתמש פעיל
לא ממש יודעת לענות לך על השאלות
אבל את 780 כפי הידוע לי יש רק בלאומית כיום.
עברו לשם בשביל לקבל אותה, אבל עדיין לא היינו זכאים כי לא עברו 6 שנים מהמשאבה הקודמת שקבלנו.

חוץ מזה שמרפאת סכרת של מאוחדת נמצאת בירושלים בקרית יובל - והנסיעות היו סיוט, זה היה עוד סיבה שעברנו ללאומית.

הבעיה, שגם בלאומית אין זמינות מדי טובה של רופאים ותכלס לא במעקב של שום רופא.

שוקלים לעבור לכללית...
מהתגובות פה לא נשמע טוב סכרת סוג 1 וכללית...
למעשה הכי טובים זה מכבי ולאומית. עדיפות למכבי בגלל שמחליפים משאבה כל 4 שנים ולא כל 6 שנים (בטנדם זה 5 שנים).
ולכאורה ב4 שנים הקרובות זה נראה שהוללך להיות מהפכות בשוק הטכנולוגיה לסוכרת.

אם עבריה

משתמש חדש
במכבי למי שאין לו משאבה אחרת. ויש גם אופציה להגיד שאת עוברת בתנאי שאת מקבלת. צריכה פרטים, אז תתקשרי בפרטי. וגם בלאומית, הם פירסמו שהם נותנים לכל מי שעובר.

לגבי ד"ר רועי אלדור, לתקשר איתו בוואטסאפ, והוא עונה תוך דקות בד"כ. יש אופציה למי שצריך לקבל וואטסאפ על המחשב גם בנטפרי.
תודה!
אין לי משאבה,
אז לכאורה כן כדאי לי לעשות הכל ולקבל את ה780?
או שאפשר להסתפק בלופ הפיראטי?
(קשה לי מאד עם הניהול הסיזיפי וספירת פחמימות)
אלדור מקבל בלאומית או במכבי ?

משתמש פעיל
תודה!
אין לי משאבה,
לא צריך לעשות שום דבר כדי לקבל במכבי או בלאומית.
האמת היא שעכשיו אני נזכר שאלדור אמר לי שמאוחדת גם נותנים את ה780, אבל לא בטוח שאני זוכר נכון, תבדקי...
אלדור לא מקבל במכבי, רק בלאומית ומאוחדת.
הלופ הפיראטי הוא פצצה. אבל צריך פשוט לעשות עבודה כדי לעדכן לו את הנתונים, מה שפחות צריך לעשות עם ה780. באופן כללי אם את מקבלת עכשיו, אז אם תהיי במכבי תוכלי לבחור בין ה780 לטנדם.
ואולי מישהו יעיר את עינינו האם יש עוד מכשירים שאמורים לבוא לארץ בקרוב ממש.

חד גדיא

משתמש רשום
מנוי פרימיום
האמת היא שעכשיו אני נזכר שאלדור אמר לי שמאוחדת גם נותנים את ה780, אבל לא בטוח שאני זוכר נכון, תבדקי...
הלופ הפיראטי הוא פצצה. אבל צריך פשוט לעשות עבודה כדי לעדכן לו את הנתונים, מה שפחות צריך לעשות עם ה780. באופן כללי אם את מקבלת עכשיו, אז אם תהיי במכבי תוכלי לבחור בין ה780 לטנדם.

מאוחדת נותנים את ה-780, אבל אך ורק למבוטחים שיש להם כבר משאבה, ולא למשתמשים חדשים.

משנ'ס

משתמש פעיל
תודה!
אין לי משאבה,
למיטב ידיעתי ה780 לא פותר את הבעיה של ספירת הפחמימות,
אני חושב שיש כל מיני אפליקציות שמצלמים וזה נותן בערך,
כמו"כ למי ששוקל לעבור קופה, במכבי מבחינת רופאים בירושלים אין לי מושג, אבל מבחינת ציוד מתכלה נותנים כפול משאר הקופות,
מה הכוונה בניהול הסיזפי?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
השאלות שלי הן בעיקר:
(אני במאוחדת)

תודה רבה!!
ברנהולץ מאד מדוייקת
עמוסה מאד

משתמש פעיל
למיטב ידיעתי ה780 לא פותר את הבעיה של ספירת הפחמימות,
אני חושב שיש כל מיני אפליקציות שמצלמים וזה נותן בערך,
כמו"כ למי ששוקל לעבור קופה, במכבי מבחינת רופאים בירושלים אין לי מושג, אבל מבחינת ציוד מתכלה נותנים כפול משאר הקופות,
מה הכוונה בניהול הסיזפי?
לגבי ספירת פחמימות - היבנתי שיש לבלב ביוני שקיבל אישור FDA שלא צריך לספור בכלל מדויק, אלא רק להכניס האם ארוחה גדולה אאו קטנה. מענין מתי יבוא לארץ

אם עבריה

משתמש חדש
במאוחדת אני לא זכאית, כי עוד לא הייתה לי מעולם משאבה.
אם יש מישהו ירושלמי שיודע להמליץ לי על עדיפות מעבר למכבי או ללאומית, אני אשמח. תודה.
לגבי ספירת פחמימות - היבנתי שיש לבלב ביוני שקיבל אישור FDA שלא צריך לספור בכלל מדויק, אלא רק להכניס האם ארוחה גדולה אאו קטנה. מענין מתי יבוא לארץ
אני מתנהלת דומה. מכירה את סוגי המאכלים ואת כמות היחידות שיש להזריק עבורם.
העניין הוא ששנה וחצי זה עבד מצוין עם A1C 6 בערך, בחדשים האחרונים, ממש לא.

i7676414r

משתמש רשום

יש אולי דרך להשיג את אלדור? אנחנו בכללית ופירר המליץ לנו עליו לאדם מבוגר (חוץ מהמרפאה הפרטית ברמת גן שם עונים רק ביום רביעי)

i7676414r

משתמש רשום
איכילוב יותר טוב מהפרטי?
אי אפשר להעביר אדם בגילו קופת חולים זה מורכב

משתמש פעיל
לא מכיר את הפרטי
באיכילוב זה עולה 300 ש"ח, אבל התור הוא לעוד הרבה זמן
במרפאה הפרטית מסתמא פחות
מה שהייתי מציע זה לקבוע תור מיידי בפרטי, וגם לאיכילוב לעוד כמה חודשים

איילה אור

משתמש צעיר
השאלות שלי הן בעיקר:
(אני במאוחדת)

תודה רבה!

אם אין לך משאבה אחרת ברור שאת זכאית ל780, אני עכשיו קיבלתי ממאוחדת ממש בקלות!!
את צריכה פשוט לדבר עם מרפאת הסכרת בעיר שלך (אם את בירושלים אני יכולה לעזור לך) והם יגידו בשמך בקשה ויכוונו אותך, בקשר לרופא, אני ממליצה ממש על ברנהולץ בעיקר כהכוונה לפני הריון וכו', אבל בקושי אפשר להשיג אצלה תורים לכן אני קבעתי אצל רופא אחר בשביל האיזון המיידי וכשהיה לי תור אצלה הלכתי אליה.
בהצלחה!!

איילה אור

משתמש צעיר
דרך אגב יש גם את הטאנדאם (אותו רעיון של 780 של חברה אחרת ויש עליה יותר שליטה שממולצת בהריון) שמאד מומלץ להריון אבל יותר קשה לקבל אותו, במאוחדת לא בטוחה שנותנים אותו בכלל

אם עבריה

משתמש חדש
אם אין לך משאבה אחרת ברור שאת זכאית ל780, אני עכשיו קיבלתי ממאוחדת ממש בקלות!!
את צריכה פשוט לדבר עם מרפאת הסכרת בעיר שלך (אם את בירושלים אני יכולה לעזור לך) והם יגידו בשמך בקשה ויכוונו אותך, בקשר לרופא, אני ממליצה ממש על ברנהולץ בעיקר כהכוונה לפני הריון וכו', אבל בקושי אפשר להשיג אצלה תורים לכן אני קבעתי אצל רופא אחר בשביל האיזון המיידי וכשהיה לי תור אצלה הלכתי אליה.
בהצלחה!!
תודה על ההמלצות, יכולה להמליץ עליהן גם הלאה.
כי אכן לפני כמה חדשים הלכתי לד"ר ברנהולץ וגם קיבלתי ממאוחדת את ה780.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה