מידע מורה לאקורדיון (גבר)

שלמה לוי

הפקה מוזיקלית והקלטות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
לאקורדיון בירושלים יש למישהו?

יש לי חבר שמנגן מטורף!!! אני לא יודע איך הוא בהוראה, רוצה שאני יביא לך את המספר שלו באישי? תוכל לשאול אותו,

מוזיקאית בנשמה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סתם מענין אותי.אני בזמנו מאוד רציתי ללמוד על אקורדיון.בסוף הלכתי על אורגנית .כי אמרו לי שזה תמיד יהיה בשוק.עדיין קיימים מורים/ות שמלמדים זאת? כלומר בכל הארץ.עדיין נחשב?

שלמה לוי

הפקה מוזיקלית והקלטות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
זה חבר שלי קוראים לו אבי דויטש הוא מנגן באירועים והוא השתתף גם בתכנית ''הקלידנים'' של מנחם טוקר הבחור מוכשר בטירוף אם אתה רוצה את המספר שלו שלך אליי באישי
s0533159597אין לכתוב כתובת מייל

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה