דרוש מידע מורה בכסא גלגלים

ח פרידמן

משתמש צעיר
חברתי מורה שברה את הרגל לפני כחודש וכיום לאחר שיכולה לדרוך על הרגל כבר רוצה לחזור לעבודה כשהיא תשב בכסא גלגלים ו/או תלך לאיטה בקביים האם זה מתאים/ראוי
יצוין כי המנהלת ג"כ מסופקת בענין

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני כגבר רואה את זה בראש תורני
הפוסקים דנו אם מותר לשליח ציבור להיות חזן כשהוא על כסא גלגלים,
ודנים שאולי זה לא כבוד הציבור, אבל כותבים שאם הציבור מוחל אולי אין חשש, ראיתי בכמה ספרים שמאריכים על זה אז אולי הוא הדין פה או שכאן הבנות עלולות לזלזל במורה ולצחוק עליה וזה לא ראוי,
לכן נראה לי שצריכים לשאול רב בעניין אחד שבקי בחינוך

Ravid.G

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
האם מכובד שתלמיד מגיע עם רגל שבורה?
זה מכובד שבאמצע השיעור כולם כותבות לתלמידה ברכות ולבבות על היד המגובסת??
נראה לכם מכובד להשאיר את המורה בבית כשהיא רוצה לחזור למה שהיא אוהבת לעשות??

די חברים, נגמר העידן שהמורים היו דבר אחד, והתלמידים היו דבר אחר... מדובר בכיתה אחת שמונהגת ע"י המורה נקודה!
כמו שמורים יכולים להכיל תלמידים, גם תלמידים יכולים להכיל מורים, וכן הם צריכים לדעת שגם מורה הוא בן אדם בסך הכל וגם לו יש חיים אחרי הלימודים...

לי הייתה מורה ששברה יד, אחרת ששברה אצבע ומורה ששבר רגל.
בכלל לא היו צחוקים עליהם, להפך!
כאב לנו עליהם והתפללנו להחלמתם המהירה והשיעורים לא היו כפי שהיו בבריאותם (בגלל שריחמנו עליהם לא הקשינו...) ומהלך השיעור היה יותר מכיל (מצד התלמידים) ויותר קליל (מצד המורים).
זה גם מאוד תלוי בגיל התלמידים... אנחנו היינו 13-16...

אם המורה מעוניינת לחזור ולה זה לא מפריע, צריך רק לחזק את ידה, זו דעתי.

מה שאני

משתמש מקצוען
כדאי שתראה אם היא מסוגלת להעביר שעור כמה שיותר רגיל במצב כזה כך שבאמת הכיתה תתנהל פלוס מינוס רגיל
אולי שתשקול בחזרה חלקית
ואם היא מחנכת נראה לי שאכן חשוב תחזור לא רק כי היא רוצה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה