עזרה מוסך אמין לטויוטה פריוס

אלי @@@

משתמש מקצוען
לידיעת כל בעלי הרכבים יש פורומים ממש מקצועיים שאפשר להתייעץ שם גם בלי ווצאפ כמו רכבים זה לזה כאן
או זה אבל אני אהבתי יותר את רכבים זה לזה שזה גם יותר אנ"ש

Esther_h

משתמש פעיל
D I G I T A L
איפה יש להשיג מוסך אמין עם חלקי חילוף מקוריים של טויוטה בירושלים חוץ מהמורשים?
צריכה להחליף מוט מייצב משקפיים ימני...

אלי @@@

משתמש מקצוען
לכל אלא שהצטרפו או נעזרו בקבוצת ווצאפ הנ"ל
אל תשכחו בסוף לפני כל טיפול או עבודה ברכב לעבור דרך פורום רכבים זה לזה https://rechavimzelaze.ovh/recent
שם תמצאו את כל העזרה אבל מאנ"ש וגם הרבה קומבינות לרכב שלא תמצאו בקבוצה הנ"ל
וודאי שעדיף לפרנס אנשים משלנו בני תורה מבלי לחסוך כלל במקצועיות והבנה בעולם הרכב ובפריוס בפרט
בהצלחה

אלי @@@

משתמש מקצוען
הוא בר השגה?
ויש לו חלקים מקוריים, או יותר נכון אם הוא אומר שחלק הוא מקורי הוא באמת מקורי או עמד ליד מקורי במקרה הטוב?
היה לא מזמן דיון בפורום רכבים זה לזה והשם של מוטי עלה שם ולא לטובה ואח"כ התברר שזה לא נכון
וגם אני קיבלתי עליו כמה המלצות מחברים גם על אמינות וגם על מקצועיות
בקיצור אפשר לסמוך עליו
נייטרון חפשימקצוען
השיב לאלי 2023 ב 19 בינו׳ 2024, 11:20נערך לאחרונה על ידי נייטרון חפשי

@אלי-2023 כתב בטיפול בפריוס - מוסך אמין באיזור בית שמש:
@נייטרון-חפשי למיטב הבנתי מחברים שטיפלו אצלו ושלחו אותי אליו הוא גם אמין
לגבי זול לא יודע אבל ודאי פחות ממוסך רגיל
אני פעם שלחתי אליו חבר ויצאנו עם חור בכיס ובעיה שנפתרה לחצאין (בסוף התברר שכמו שחשבנו מראש היה צריך להחליף כוהלים סליחה, סלילי הצתה) ואמנם אי אפשר לקבוע ע"פ מקרה בודד, אבל בעיקר הפריע לי שהוא החליף תושבת בלי לשאול (הייתה בעיה של רעידות של המנוע).
רק להיות הוגן - הגעתי אליו דרך מישהו שסיפר שאחרי מוסכים מורשים ואחרים שלא פתרו לו את הרעידות (החליפו פלגים סלילי הצתה
1f606.png
וכו') הוא עשה לו ניקוי של הEGR והבעיה נפתרה.
עריכה:
תגובתו של מוטי היא -
טוב הבנתי במי מדובר
הוא בא אליי (אם אני זוכר במדוייק את המקרה) מיד אחרי קניה של הרכב ואחרי איפוס תקלות עם רעידות ברכב
אחרי הרבה בדיקות שהייתי צריך לעשות (בגלל שאיפסו תקלות) כדי לאתר את הבעיה המלצתי על הטיפול שעשיתי
בדיוק מהסיבה שלא רציתי להכניס אותו להשקעה מיותרת בגלל שמחקו תקלות ברכב עשיתי לו את המינימום הנדרש לפי מה שראיתי אז
בכל מקרה לא החלפתי לו תושבת מנוע בכלל
וזה מה שהכי הפריע לי שכתבת
אין צורך להגיב בפורום רק לגבי העניין של התושבת מנוע שזה לא קרה אצלי
וכמו שכתבתי -
@נייטרון-חפשי כתב בטיפול בפריוס - מוסך אמין באיזור בית שמש:
ואמנם אי אפשר לקבוע ע"פ מקרה בודד
אבל יותר יפה מה שכתב לי בהתחלה -
אשמח שתכתוב לי שם/טלפון שאני יבין במה מדובר
כתבת שהחלפתי תושבת בלי לקבל אישור מהלקוח משהו שאצלי לא קורה
השיטת עבודה שלי זה להחליף מה שצריך בלבד ולא לעשות חור בכיס מאשר להכניס את הלקוח להוצאה כבדה שהרבה פעמים לא בטוח שתידרש כמו לעשות ניקוי EGR וגם כוהלים פלאגים וכו
אני לא חף מביקורת
*להיפך תמיד רוצה להשתפר ואני מצפה מהלקוחות שידברו איתי בצורה ישירה וברורה
לרוב כשאני מסביר את השיטת עבודה שלי הכל מסתדר
בסופו של דבר מוטי אומר שהחליף כוהל חיישן MAF וניקוי מצערת/סעפת.
כנראה שהוא צודק כי החבר שלי מבין ברכב בערך כמו שאני מבין במדעי האטום (סוף סוף נייטרון חפשי) ושאלתי אותו עכשיו וגם הוא חושב כמוני.
ולכן:
הריני חוזר בי מכל משמעות ביקורת שנאמרה על המכונאי המומחה מוטי המכונה דר' פריוס וכפי הנראה כל דברי בטעות יסודם.
ואני ממליץ לכל השומע לי בכל בעיית פריוס בלתי פתירה לפנות אליו וכבר רבים עשו כן ונושעו.

Spoiler
מוטי,
סליחה!

yael712

משתמש חדש
ממליץ גם כן על מוטי כמה שידוע לי הוא גם מחליף בטריות חדשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה