מונע תיאבון מומלץ

ישראל גיל

משתמש רשום
יש כדור שנקרא ריבלסוס,במכבי קל לקבל,בעצם החומר שיש בזריקות אוזמפיק
רק בכדור פעם ביום,
יש כאלה שמורידים עם זה גם 20 קילו ויש כאלה שלא מזיז להם
מנסיון!!
הייתי שמח לקבל, אבל אין..... קשה להשיג גם את הכדורים וגם את הזריקות

fit plus - פיט פלוס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
רבותי, המלצות ! בשביל למנוע תיאבון ולהרזות, חוץ מזריקות [קשה להשיג]... מה הכי עזר לכם ??
קודם כל למנוע תיאבון זה כבר מגביר תיאבון, למה?
כי ברגע שמנסים להוריד משהו טבעי הוא קופץ כמו קפיץ בחזרה ובעוצמה חזקה יותר,
תיאבון הוא מנגנון טבעי, השאלה זה איך מאזנים את המנגנון הזה?לטובת הרזיה, הרגשה, וכו..
אז הנה 2 טיפים מובחרים שעובדים מניסיון של מאות לקוחות:
1.להתייחס לתיאבון כשפה של הגוף, ולשפה בדרך כלל מקשיבים ומנסים להבין, ולכן הדבר הראשון זה להקשיב מה באמת הגוף מבקש? מה מתחשק? לשאול שאלות מכוונות-מה מתחשק מלוח מתוק...
עצם ההקשבה והפירוט כבר מרגיע כמו ילד שרק מקשיבים לו כבר עשינו חצי דרך, אחרי שלב הקשבה והכלה הגוף יהיה יותר פתוח להכוונה.
2.לבדוק תכלס מה הגוף מקבל כי גוף שלא מקבל את המענה באבות המזון הופך להיות לא רגוע, משיכה למתוק, ותיאבון מוגבר, כל אלו הם תגובות של חסרים בגוף,

צוציקית:-)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לא לאכול כלום עד הצהריים.
(מי רעב בבוקר? מי? אכלתי לפני חצי שעה את הסנדוויץ' מהבוקר. עכשיו עד 12 בלילה בערך אני שבעה...)
לקחת ריטלין. (מותר?)

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק חלקי.
כתבו כבר ריטאלין ודומיו. אבל זה דורש מרשם רופא.
וכמובן רק אומרת שבערב מחזירים את הכל, מתי שיותר משמין (כשהגוף מעכל פחות טוב בגלל העייפות מהיום)
אבל לאכול דברים מקמח מלא.

ולחשוב על הלטאות ועכבישים שהD9 דרס. עוזר פלאים. ;)

ST!

משתמש פעיל
(מי רעב בבוקר? מי? אכלתי לפני חצי שעה את הסנדוויץ' מהבוקר. עכשיו עד 12 בלילה בערך אני שבעה...)
לקחת ריטלין. (מותר?)
אם מדברים על להרזות
אז ההפך
לאכול טוב , אפשר ממש טוב
אבל עד 7 בערב ואז צום חוץ ממים עד הבוקר

מכירה אישית רבים שעזר מאד

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
לקחת ריטלין. (מותר?)
לא אצל כולם זה כך וזה גם לא בריא. חשוב לאכול פת שחרית וארוחות מסודרות עם כל אבות המזון. אם לא זה עלול לפגוע בבריאות.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה באמת עובד
הבעיה היא שאנחנו גרים עם עוד אנשים בבית
ומה הם אשמים?
אני עדיין עם ילדים יחסית קטנים,
בד"כ ממתקים רק בשבת,
וכשקונה להם, קונה רק להם! אם אקח יהיה חסר ;)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ST!

משתמש פעיל
אני עדיין עם ילדים יחסית קטנים,
בד"כ ממתקים רק בשבת,
וכשקונה להם, קונה רק להם! אם אקח יהיה חסר ;)

יש לא מעט אנשים [גם אני...] שחשוב להם שכן יהיה בבית נשנוש, משהו מתוק ומלוח וטעים
כשזה מבחירה שלך לא לקנות
ניחא
אבל בעיניי כשזה בחירה של בן משפחה זה לא הוגן

יונלה

משתמש מקצוען
לקחת ריטלין. (מותר?)
אחד הטעויות הגדולות,
צום לא מרזה!
ההתנפלות על האוכל תהיה ללא אבחנה, גם בכמויות וגם בערכית התזונתיים והקלוריות.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
גרסיניה קמבוג'יה (Garcinia Cambogia) הינה עץ שמקורו בדרום אסיה, ופירותיו מזכירים בצורתם דלעת קטנה. קליפת הפרי היא מקור לשפע עצום של תוספי תזונה, אותם ניתן להפיק ממנה באבקה או תמצית לאחר שהיא עוברת הליך של ייבוש ועיבוד.

גרסיניה קמבוג'יה אפקטיבית ביותר לירידה במשקל, משום שהיא מכילה חומרים המעכבים את פעילותו של אנזים כבד בשם ציטראט לייס שתפקידו הוא המרת סוכרים ופחמימות לחומצות שומן ולכולסטרול.

בנוסף קיים בגרסיניה קמבוג'יה רכיב הדומיננטי הנקרא חומצה הידרוקסי – סיטרית (HCA). מחקרים שבחנו את השפעתה של חומצת HCA העלו, כי היא מאיצה את קצב חילוף החומרים, מעודדת שריפת שומנים ומונעת היווצרות של תאי שומן חדשים.

כמו כן, נמצא כי חומצת HCA מדכאת את תחושת התיאבון. עוד נמצא, כי חומצת HCA מייצבת את רמות הקורטיזול ומעלה את ריכוז הסרוטונין במוח. הפחתת רמות הקורטיזול והעלאת רמות הסרוטונין מפחיתות את רמות הסטרס בגוף.

בשל העובדה שאכילה רגשית מהווה את אחד מגורמי המפתח להשמנה בעידן המודרני, חומצת HCA אשר מפיגה מתחים, מפחיתה באופן דרסטי גם את התשוקה למתוקים ובעקבות כך, מונעת צריכה עודפת של קלוריות מיותרות שמטרתן לספק אשליה של תמיכה רגשית. הודות לתכונותיה, חומצת HCA הינה כלי עזר אפקטיבי במיוחד לירידה מואצת ואיכותית במשקל.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
תזונה קטגונית.
אישית הורדתי 20 קילו ב4 חודשים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה