מידע שימושי 'מולטיקייק'

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לך? מרוצה? ממליצה? שווה?
ומה אתם בעצם עושות עם זה?

קיבלתי כסף למתנה והמכשיר מאד קרץ לי מהפרסומות, השאלה היא אם גם במציאות הוא שווה. אשמח בכל מידע.

einkamoni

משתמש מקצוען
לא שווה,
הכמות שיוצאת ממנו היא מזערית,
כך שזה לא שימושי...

אני התאכזבתי.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י einkamoni;1766986:
לא שווה,
הכמות שיוצאת ממנו היא מזערית,
כך שזה לא שימושי...

אני התאכזבתי.

זאת הבעיה היחידה?
יש עוד משתמשות?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לי יש מכשיר דומה, של יונדאי. הוא זול יותר. מספר מכרות המשתמשות במולטיקייק טוענות שאין צידוק למחירו היקר של המכשיר, ועדיף לרכוש מכשיר זול יותר.
הכמויות פר מנה באמת קטנות, אבל הצורות מקסימות והאפייה מהירה ביותר (6 דקות מקסימום).

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לי יש מכשיר כזה לדונאטס. אני מאוד אוהבת אותו. אמנם מכינים רק 7 בנגלה אבל כל נגלה היא 5-6 דקות כך שבזמן מועט יש המון דונאטס והם יוצאים מהמם [במיוחד כשמקשטים אותם עם גנאש והופכים אותם למשהו שחיתותי לגמרי...]

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ארבע;1767034:
לי יש מכשיר דומה, של יונדאי. הוא זול יותר. מספר מכרות המשתמשות במולטיקייק טוענות שאין צידוק למחירו היקר של המכשיר, ועדיף לרכוש מכשיר זול יותר.

נשמע מעניין.
איך נקרא המכשיר הזול יותר? מה לחפש?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
'טוסטר מתחלף'.
קניתי אותו ב'וואלה שופס'. וכעת אני רואה שטעיתי והמכשיר שלי מתוצרת המילטון. אבל יש גם מכשיר של יונדאי במחיר דומה.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ראיתי את הטוסטר מתחלף בכמה אתרים, המחיר שלו נע בין 195-290 ש"ח
אל הוא רק 4 פלטות

במולטיקייק מקבלים עכשיו מתנה פלטה חמישית (עד ר"ה) וניתן להוסיף עוד 2 פלטות - לפיצות / בראוניז / קישים
את האמת לא רואה את עצמי קונה את הבראוניז או הקיש ולא רואה את עצמי משתמשת בזה
השאלה אם הפלטה של הפיצות שווה את ההפרש?!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
פלטה שלהם עולה 70שקל, אני לא חושבת שהמתנה מצדיקה את ההפרש בין המכשיר הזול ליקר.

הדובדבן שבקצפת

משתמש פעיל
יש לי את המולטיקייק ואני משתמשת בזה הרבה.
פציות, פשטידות אישיות, מאפינס.
אשמח למי שיש מתכונים לעלות.

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מינדי;1767365:
יש לי את המולטיקייק ואני משתמשת בזה הרבה.
פציות, פשטידות אישיות, מאפינס.
אשמח למי שיש מתכונים לעלות.

יש לי את המכשיר ואין לי מספיק מתכונים
אשמח אם תשלחי לי מתכונים שיצאו לך טוב

תודה רבה.

אמאשל2

משתמש מקצוען
יש לי את המכשיר של חברת ניופן
קיבלתי מתנה כך שאני לא יודעת כמה הוא עולה
בנתיים אני מרוצה - צעצוע חדש למטבח

Rocket Studio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אני מתלבטת בין המכשיר היקר-349 ש"ח למכשיר הזול של יונדאי ב-149 ש"ח
בדר"כ אני בעד לקנות יקר ואיכותי במכשירי חשמל אבל יונדאי גם חברה טובה
והשאלה אם המכשיר זול מספיק טוב או שיש הצדקה לקנות את היקר (מלבד השיקול של הפלטות הנוספות)
אשמח לשמוע מבעלות נסיון

סמיילית

משתמש פעיל
זה מוצר שמיובא מסין.
אין הבדל בין יונדאי למולטי קייק ושאר החברות.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הפלטות של מולטי קייק מתאימות לשאר המכשירים. אם רוצים תוספת פלטות, אפשר לקנות את המכשיר הזול ולהזמין אצל מולטי קייק פלטות נוספות.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י סמיילית;1768198:
זה מוצר שמיובא מסין.
אין הבדל בין יונדאי למולטי קייק ושאר החברות.

זה לא מוצר שמיובא מסין למיטב ידיעתי.
זה פיתוח של חברת מולטיקייק הישראלית (יש מכשירים אחרים דומים בפיתוח חברות מחו"ל - אך המקסימום פלטות שלהם הוא 3).
חברת icake שמיצבה עצמה כחברה יקרה בעלת המוצר המקורי - מייצרת עבור חברות נוספות את המכשיר (כמו יונדאי והמילטון) - ונותנת להן את האפשרות למכור בזול יותר.

זה בדיוק כמו שיש אבקת כביסה יקרה ואבקת כביסה של מותג פרטי (כמו שופרסל, אושר עד וכו') - שמיוצרת באותו מפעל והיא בעצם אותה אבקת כביסה - אבל במחיר זול יותר.

בנוסף לחברת icake - ישנה את חברת lovely cake - שהיא חברה ישראלית אחרת שמשווקת בלעדית את המכשירים שלה שכוללים פלטות נוספות, חלקן זהות וחלקן שונות מהמולטיקייק.
(דרך אגב, הם ייצרו ראשונים את המכשיר עם 3 הפלטות המתחלפות - אך לא השכילו למתג אותו בשם קליט כמו "מולטיקייק"...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה