מוזיקה קלאסית

מצב
הנושא נעול.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מתחיל ממוצרט לפי הסדר של קכל
סימפוניה ראשונה במי בימול מזור (e flat major)
האזנה ערבה ומחכימה...

קבצים מצורפים

• 02 - Symphony No. 1 E Flat Major, K16 - II. Andante.mp3
    6.5 MB · צפיות: 314
  • 03 - Symphony No. 1 E Flat Major, K16 - III. Presto.mp3
    5.5 MB · צפיות: 283
  • 01 - Symphony No. 1 E Flat Major, K16 - I. Allegro molto.mp3
    14.2 MB · צפיות: 305

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין לדבר סוף מי שרוצה יפנה באישי ויתאם פגישה עם כונן זיכרון של 500 GB
אני לא חושב שמישהוא הבין שאני מתכוון להעלות לכאן את כל המוזיקה הקלאסית שזה עובר את ה500 GB ואף לא את של מוצרט שזה בססיסות 18 GB נעלה לכאן טעימות ממוצרט מבאך בטהובן שופן גם ממהלר ועוד

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מישהו יכול להעלות לכאן קטע בארוק כבד של באך ?
היות שבארוק הוא לא סוגה של מוזיקה אלא תקופה..... וכל הדברים של באך הם כבדים.... אז אני מעלה שלש דברים שלו מקווה שישביע פה את החברה הצמאים:D אם לא נצטרך להעלות עוד דברים

קבצים מצורפים

• 02. bach - suite no. 2 in b minor badinerie.mp3
    3.1 MB · צפיות: 352
  • 03. bach - concerto for 2 violins in d minor largo ma non tanto.mp3
    15.5 MB · צפיות: 312
  • 01. bach - toccata & fugue in d minor toccata.mp3
    6.9 MB · צפיות: 308

א פיינער איד

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
היות שבארוק הוא לא סוגה של מוזיקה אלא תקופה..... וכל הדברים של באך הם כבדים.... אז אני מעלה שלש דברים שלו מקווה שישביע פה את החברה הצמאים:D אם לא נצטרך להעלות עוד דברים
תודה רבה,
כפי שהבנתי תקופת הבארוק היתה תקופה שהמוזיקה היתה מאוד עמוסה, לא כך ?

yz

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תודה רבה,
כפי שהבנתי תקופת הבארוק היתה תקופה שהמוזיקה היתה מאוד עמוסה, לא כך ?

אחד המאפינים של תקופת הבארוק הוא שהמוזיקה נכתבה בצורה מאד שכלית וחכמה ומבריקה מבחינת הכתיבה והמהלכים. מבחינת הנגינה היתה יותר קרה ופחות רגשית. באותה תקופה עולם הכלים החל להתפתח ולכן מבחינת ביצועים עדיין לא הגיעו לביצועי תזמורת סמפונית וכד'
לבאך יש הרבה יצירות כתובות עמוקות מבחינת המהלכים, המודולציות וההרמוניות אך מנוגנות בכלי אחד.

א פיינער איד

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אחד המאפינים של תקופת הבארוק הוא שהמוזיקה נכתבה בצורה מאד שכלית וחכמה ומבריקה מבחינת הכתיבה והמהלכים. מבחינת הנגינה היתה יותר קרה ופחות רגשית. באותה תקופה עולם הכלים החל להתפתח ולכן מבחינת ביצועים עדיין לא הגיעו לביצועי תזמורת סמפונית וכד'
לבאך יש הרבה יצירות כתובות עמוקות מבחינת המהלכים, המודולציות וההרמוניות אך מנוגנות בכלי אחד.
יפה,
תודה !

א פיינער איד

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מאפיין נוסף שקיבלתי...
מאפייניה הם כשמה בארוק היא אבן חן גדולה במיוחד..
המלחינים מהתקופה שאחריה קראו לה ככה כי הם ראו את המוזיקה שכתבו קודמיהם כמלאה יתר על המידה במוטיבים מוזיקליים מורכבים וכדי שנבין אז נאמר זאת ככה: קשה עד בלתי אפשרי לשיר מוזיקה מתקופת הבארוק לעומת מוזיקה קלאסית שמי שמכיר אותה יודע שדי קל לזמזם אותה..

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מי שרוצה את כל המוסיקה הקלאסית בעולם, באופן חוקי, תמורת $20 לשנה, אני ממליץ מאוד לעשות מנוי ל-https://imslp.org/wiki/Main_Page
כי ביחד עם המנוי מקבלים גישה מלאה לספריית הדיסקים של NAXOS -- פשוט אין סוף של מוסיקה קלאסית בהקלטות הטובות ביותר!

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי שרוצה את כל המוסיקה הקלאסית בעולם, באופן חוקי, תמורת $20 לשנה, אני ממליץ מאוד לעשות מנוי ל-https://imslp.org/wiki/Main_Page
כי ביחד עם המנוי מקבלים גישה מלאה לספריית הדיסקים של NAXOS -- פשוט אין סוף של מוסיקה קלאסית בהקלטות הטובות ביותר!
על פי רוב הדברים האלו חסומים ממילא
אבל רעיון טוב

רונה 51

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
את כל המוסיקה הקלאסית בעולם, באופן חוקי, תמורת $20 לשנה, אני ממליץ מאוד לעשות מנוי ל-https://imslp.org/wiki/Main_Page
אפשר קישור?

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אגב, מנוי לאותה ספריית מוסיקה ישירות דרך האתר של NAXOS עולה $210 לשנה. אז $20 דרך ISMLP ממש משתלם...

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תתעוררו עברו בין המצרים
שני הסימפוניות הראשונות של בטהובן
בבקשה

קבצים מצורפים

• 01. Beethoven - Symphony No.1 in C Major Op.21 - Adagio molto.mp3
    18.5 MB · צפיות: 272
  • 02. Beethoven - Symphony No.1 in C Major Op.21 - Andante cantabile con moto.mp3
    15.5 MB · צפיות: 230
  • 03. Beethoven - Symphony No.1 in C Major Op.21 - Menuetto.mp3
    9.5 MB · צפיות: 217
  • 04. Beethoven - Symphony No.1 in C Major Op.21 - Adagio - Allegro molto e vivace.mp3
    12.1 MB · צפיות: 233
  • 05. Beethoven - Symphony No.2 in D Major Op.36 - Adagio molto.mp3
    25.5 MB · צפיות: 224
  • 06. Beethoven - Symphony No.2 in D Major Op.36 - Larghetto.mp3
    20.9 MB · צפיות: 206
  • 07. Beethoven - Symphony No.2 in D Major Op.36 - Scherzo. Allegro.mp3
    8.4 MB · צפיות: 219
  • 08. Beethoven - Symphony No.2 in D Major Op.36 - Allegro molto.mp3
    14.4 MB · צפיות: 212
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה