כללי מודעת פרסומת עבור אולם אירועים

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תקשורת;358950:
החלק העליון יפה. היה כדאי להחליף פונטים (נראה לי מצהלות יכול להתאים פה. או בשימחע'ס של פונטייפ) ולפחות לדקק את הסטרוק.
הלוגו חייב פונט עדכני יותר, ואת הכוכבים שים על האותיות, לא ליד. החלק הכהה למטה עוד צריך שיפוץ קצת, למשהו שיותר יתאים לאולם אירועים..

לא הבנתי מה רע בפואמה?
אני אישית חושב שהפונט מתאים וזורם.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפונטים מנדולינה ואמרלד (אם אינני טועה) רק הורסים. המלצה שלי: חזור לפואמה. הרבה יותר מתאים.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
החום הזה לא משדר אולם שמחות.
וגם לא ממש משדר שמחה....
לך על לבן, סגול עמוק, בורדו
אם לילות לבנים - אפשר לעשות הכל בגוונים של קרם ולבן

טש

משתמש רשום
לא כל כך קשור - איך עושים את הנצנוץ הזה בנעל?

noa

משתמש צעיר
D I G I T A L
אניחושבת שלא מתאים נצנוץ בנעל, נצנוץ הולך על חומר מבריק כמו כסף זהב זכוכית וכדו'-
הצבעים אומנם משדרים יוקרה אבל לא העיצוב, הוא קצת חסר!!!
את התמונות מאחורה שקצת יותר יראו כי אם שמים בטח רוצים שיראו אותם- וככה לא רואים כלום, וכן כל ההרמוניה לא משדרת טוב כ"כ

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם עדיין אקטואלי - להחליף את הצבע החום הזה שמזכיר יותר "אירועים של פעם" מאשר "לילות לבנים" של היום...

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
יפה. הייתי מורידה קצת ללמטה את התמונה של הנעלים.

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המודעה השניה מידי עמוסה נסו להחליף את החום אולי ליותר כהה שהיהיה יותר יוקרתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה