כללי מודעה לקליטת משפחות חדשות - לישוב בשומרון

ydaatstudio

משתמש רשום
אחרי שעזרתם לי כל-כך במודעה הקודמת... מעלה מודעה לישוב קהילתי דתי שרוצה להתרחב. הצעות לשיפור יתקבלו בברכה, וגם רעיונות נוספים - איך לשלב נכון תמונות וטקסט? תודה!

קבצים מצורפים

• מעלה לבונה פרוג 2.jpg
    KB 295.6 · צפיות: 6
  • מעלה לבונה פרוג 1.jpg
    KB 618.2 · צפיות: 9

יצחק למפרט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
זה שתי אפשרויות?
אם כן - הייתי הולכת על השניה (היא יותר משקפת את המציאות באיזור, מה גפ שלא תמיד כ"כ קפוא שם...) רק הייתי מפצלת את הבלוק טקסט ע"י נקודות או הלוגו של הישוב או משהו.... או וי כזה...
כי כרגע הבלוק בזה ממש לא מזמין קריאה... זה נראה קצת כבד.
והפונט למעלה במודעה השניה לדעתי טוב.
יישר כח!

מרק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הנוף במעלה לבונה מדהים - למה לא רואים אותו מספיק באפשרות הראשונה?

גלים

משתמש רשום
אהבתי יותר את השני
אני חושבת שכדאי להפחית את אזור השקיפות של הנוף, ז"א שיראו יותר ממנו,
אולי אפילו שיגמר יחד עם החבל בלי צורך בשקיפות.

ydaatstudio

משתמש רשום
נכתב ע"י מרק;428834:
הנוף במעלה לבונה מדהים - למה לא רואים אותו מספיק באפשרות הראשונה?
אין לי תמונות טובות.. מנסה להוציא את המיטב ממה שיש. אנסה את החלון עם התמונה של הישוב מרחוק. :eek:

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השני הרבה יותר טוב.
עם הפונט של הראשון, והפסקים בבלוק כמו שכתבו לעיל.

הרעיון של החבל עם התמונות מאוד מאוד יפה, חבל לוותר עליו.
הוא מזמין ועושה חשק יותר מאשר חלון ההזדמנויות.

RE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני דוקא אהבתי את הראשון מה שכן שהחלון צריך להיות יותר איכותי אולי עם וילון בורדו אדום שיהיה אור במודעה החיצים למטה גם מפריעים לי
אני בטוחה שתצליחי לתקן את זה בצורה הטובה בהצלחה

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שניהם סגנונות מפורסמים וידועים וכבר בנאלים!
אם הם באמת רוצים למשוך לקוחות ולהתרחב צריכים לפנות למשרד פרסום או לפחות לגפיקאי פירסומאי ולא לסתם גרפיקאי!
(המודעות מקסימות אבל צריך משהו הרבה יותר משכנע)

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שניהם סגנונות מפורסמים וידועים וכבר בנאלים!
אם הם באמת רוצים למשוך לקוחות ולהתרחב צריכים לפנות למשרד פרסום או לפחות לגפיקאי פירסומאי ולא לסתם גרפיקאי!
(המודעות מקסימות אבל צריך משהו הרבה יותר משכנע)

ydaatstudio

משתמש רשום
לקח לי הרבה זמן למצוא את החלון הזה.. לא נראה לי שאצליח למצוא חלון מתאים יותר. אם למישהו יש במלאי - אשמח שיעלה לפה.
בינתיים זאת המודעה המשופצת עם החבל כביסה. תגובות והערות יתקבלו בברכה! :)

קבצים מצורפים

• מעלה לבונה פרוג 1.jpg
    KB 793.7 · צפיות: 4

ydaatstudio

משתמש רשום
באיזור שלנו לא ראיתי מודעות בסגנון הזה. יש גם קהל סולידי שלא מחפש חידושים מפוצצים. בכל מקרה, אני באמת לא משרד פרסום אלא "סתם" גרפיקאית

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
השני......ודוקא עם השקיפות..זאת שהעלת ראשונה.לא זאת המשופצת.ככה בכל אופן אני חושבת!!פשוט יש יותר משחק במודעה וזה נראה יותר טוב!..הנוף ניראה יותר יפה...מבחינת נוף וצבעים..! המודעה מסודרת ונעימה לעין..רק הערה פיצפונת אולי את הכתב כדאי לעשות כמו המודעה הראשונה עם החלון

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הוא יכול להגיד מה שבא לו אבל את לא "סתם" גרפיקאית!!!....זה מאד מאד יפה!!

Smeshi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
העיצוב של השלישי הכי טוב.
המידע שמודעה הראשונה - עם המרחקים מירושלים ותל אביב חשוב ביותר, ואם הכנסת אותו במודעה השניה והשלישית לא ראיתי כי לא טרחתי לקרוא, מה שאומר שכדאי להבליט כמו בראשון.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השלישי השתפר, חוץ מנקודה אחת - תמשיכי את התמונה עוד קצת אחרי החבל, ושם תטשטשי (יוהו, הסתבכתי עם האיות של המילה הזו)

גלים

משתמש רשום
מסכימה עם חגית- בגרסה השניה למודעה השניה משהו בצבעים לדעתי פחות טוב.
גם הטקסט של הגרסה השניה נראה אצלי במסך פחות טוב (נבלע ברקע..),
ובעניין השקיפות של הנוף, אז נראה לי שעדיף מה שעשית עם השקיפות (אולי רק פחות אזור שקיפות ליד החבל)

המון הצלחה!

עין כחולה

משתמש צעיר
D I G I T A L
המודעה הראשונה מושלמת מושכת זה מכניס לסוג אוירה יחודית וקסומה, אך עם מטרת המקום באמת לגדול ולהביא אוכלוסיה צעירה למקום, אז ללכת על הפרסום השני
להשאיר את הפרסומת השניה שעלתה בפעם הראשונה עם תיקונים קלים:
את המילים גבעת לבונה.. למרכז באמצע הדף
הכתב שהוחלף הוא באמת יותר יפה, אך יש לשים לב שהמילים 'מקום שטוב לחיות בו' חלשלוש מידי
את הטקסט למטה באמת לפסק כמו שעשית בפרסום שעלה פעם שניה
ואת הפתקית 'הבית החדש שלי' לצבוע בצבע החרדלי כפי שעלה בפעם השניה, זה נותן יותר עניין...
המון הצלחה

ydaatstudio

משתמש רשום
תודה רבה לכל המגיבים, זה מאד עוזר להתקדם. חגית תודה על הפירגון, חיזקת אותי! יצר איתי קשר צלם מהיישוב (בזכות הפורום!) ואמור לשלוח לי תמונות איכותיות, ואז אעלה מודעה עם התיקונים. ישר-כח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה