עזרה מה קרה לתפוחי אדמה????

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצאתם פתרון לזה?? חוץ מלעשות פירה כל יום....
לעשות צ'יפסים מטוגנים ולשרוף קצת. (מעדן קצת את הטעם)

וד"א, חיפשתי היום דחוף בבר כל ובנתיב החסד צ'יפס קפוא, אני צריכה כמות למטרה מסוימת ורציתי לחסוך זמן.
ואין להשיג!
אמרו לי שיש מחסור חמור בגלל שמיטה. (בבר כל אמרו שהגיע של היתר מכירה והם החזירו)

חצרון

משתמש מקצוען
לעשות צ'יפסים מטוגנים ולשרוף קצת. (מעדן קצת את הטעם)

וד"א, חיפשתי היום דחוף בבר כל ובנתיב החסד צ'יפס קפוא, אני צריכה כמות למטרה מסוימת ורציתי לחסוך זמן.
ואין להשיג!
אמרו לי שיש מחסור חמור בגלל שמיטה. (בבר כל אמרו שהגיע של היתר מכירה והם החזירו)
אתם מי-ם??
ביש בכנפי נשרים היה אתמול כמויות סחורה.

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
דוקא אצלי זה היה במרקם מאוד רך כזה אחרי הבישול, (כביכול בתהליך רקבון)
האמת בטשולנט היה נוראה רך ולא ממש טעים, אבל בקוגל תפו"א היה כל כך יבש הייתי צריכה לשים יותר ביצים ושמן כדי שיהיה במרקם נורמלי.
באפיה הם יצאו קשים.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלינו התפו"א רגילים

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תפו"א אדומים או לבנים?
אנחנו משתמשים באדומים והם אכן עברו שינוי מוטציה
ואני מוסיפה לקוגל יותר מים/שמן
הבנתי שהלבנים יותר טובים כרגע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה