כללי מה קרה לאתר?

דמקה

משתמש רשום
הי מה קרה לאתר שלנו יום אחד לא נכנסתי ואתר החליף את בגדיו
או שזה רק אצלי?!?!?:cool:

דמקה

משתמש רשום
מה באמת?!!!!!!! האתר פשוט מוזר ולא נוח בכלל אז מה אני צריכה לעשות :(

דמקה

משתמש רשום
הנה זה מה שאני רואה אצלי:(

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    1.4 MB · צפיות: 5

ראש_יהודי

משתמש פעיל
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=32306

טוב, נדון אותך לכף זכות, בטח לקח לך זמן עד שתמצאי את זה,
זה קצת איטי... אבל אל דאגה - זה בטיפול!

דמקה

משתמש רשום
אויי אני ממש מצטערת לא ראיתי את האשכול המחשב שלי מדי איטי
שהיה לכם לנו בהצלחה בעז"ה:)
ותודה רבה על ההשקעה:)
ושוב סליחה!!!!!!

ayala

משתמש מקצוען
כמעט עשיתי לו התקף ירוק!!
התביישו לכם :)

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני דווקא ממש נהניתי מהעיצוב!!!

חן חן!!!

כלומניק

משתמש רשום
אני נכנסתי כאן אחרי הרבה זמן שלא הייתי
וחשבתי שיש לי בלק אאוט
ואני כבר לא זוכר איך נראה פרוג.

אבל ברגע שגילית את האשכולות המדוברים
התלהבתי מאד.

איטי? מסנוור? לא אצלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה