מה קורה לדואר ירושלים > בני ברק???

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מחכה למעלה משבוע לכמה מכתבים מירושלים, ולא הגיע כלום.
מכתבים שבאופן רגיל מגיעים תוך יומיים.
שמעתי מעוד אנשים על הבעיה הזו.
מישהו עוד חווה דבר דומה? מישהו אולי יודע מה בעצם קורה?

מירה כ

משתמש סופר מקצוען
יצא לי לשמוע בתחנת אוטובוס שיחת טלפון של מישהו - כנראה עובד בכיר בדואר. הוא נזף באיש שיחו: מה אתם מפטרים דוורים? יש אלפי שקים שצריך לחלק! קודם תחלקו אותם ואח"כ תחשבו על תפקידים אחרים לדוורים.
לא מדייקת בציטוט, אבל "אלפי שקים שצריך לחלק" שמעתי במפורש.

brod

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הזמנתי חבילה מנקסט לפני יותר מחודש, זה נמצא בארץ כבר כמעט חודש
ועדיין לא קיבלתי הודעה---
בסניפי הדואר לא מרימים לי ואין לי מושג לאיזה סניף ללכת

הזמנתי בגדים לקיץ ועוד מעט הוא כבר נגמר!

עפולה

משתמש מקצוען
ממוסף כל השבוע של 'הפלס'

קבצים מצורפים

• כל השבוע - דואר.pdf
    KB 327.9 · צפיות: 20

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אתמול הלכתי לדואר עם שלשה פתקי דואר מחו"ל.
שניים מהם רשומים ואחד סתם דואר גדול.
את שלושת הפתקים קיבלתי שלשום (חלקם עם תאריך מוקדם בהרבה).
נתתי לפקיד הדואר, והוא חוזר אליי עם שני דברי דואר, וזורק את כל הפתקים לפח.
שאלתי אותו לגבי הפתק השלישי, וענה לתומו שכבר עבר התאריך והחבילה כנראה כבר הוחזרה לשולח.
אמרתי לו שאני מבקש אם יואיל בטובו לנסות לבדוק את זה, היות שקיבלתי את הפתק רק אתמול וזה הפתק הראשון שאני מקבל בנוגע למשלוח הזה.
הוא מצא את זה... בשק של הדואר להחזרה!!!
(כשהוא הבין שקיבלתי את הפתק רק יום קודם לכן, הוא אמר את זה למנהל, והם הוציאו בחזרה את רוב הדואר שהיה שם להחזרה).

וזה בדואר המרכזי- רבי עקיבא בבני ברק. (אני מניח שכמה כאן צריכים להודות לי, שהוציאו להם את הדואר שלהם ולא החזירו לשולח..., אם לא הייתי הולך לשם ב-8 בבוקר, אז ב-10 זה מועבר הלאה...).

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
המצב כך בכל הארץ!
קיבלתי השבוע דואר שהחותמת עליו (של הדואר) ה' ניסן.

ואין מה לצפות לשיפור, כי זה לא באמת אכפת למישהו.
אבל אם לא תשלמו את החשבון חשמל בזמן תקבלו קנס וריבית, ולא יעזור שתוכיחו שהחשבון לא הגיע.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י tkh;1602331:
אבל אם לא תשלמו את החשבון חשמל בזמן תקבלו קנס וריבית, ולא יעזור שתוכיחו שהחשבון לא הגיע.

חשבונות חשמל וכד' נשלחים ע"י חברת מסר ולא קשורים לדואר ישראל.

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתמול נכנסתי למנהל סניף דואר ירושלים ברח' דוד ואמרתי לו את כל הטענות:
בבית כבר שנה! שאני לא מקבל כלום. ללא הגזמה, כלום! דברתי כמה פעמים עם הדוור ואמר שהכל יהיה בסדר, הגשתי תלונה בדואר ומה לא עשיתי..
בסוף פתחתי תא דואר בתשלום מלא אבל גם שם זה ריק!! ובנתיים אני רק מקבל טלפונים מחברות ומאנשים ששולחים לי דואר וזה חוזר...!

המנהל מסתכל עלי בעיני עגל ושואל בתמימות, מה אתה לא יודע שזה בנק הדואר..??
לא יכלתי להתאפק ופשוט פרצתי בצחוק והוא שאול למה אתה צוחק.. עניתי לו כך זה נראה כשאומרים כל האמת בפנים.. והוא עונה לי ללא שום בושה, מה אתה חושב זה העסק של אבא שלי? אין לי שום בעיה להגיד את זה, זה המצב וזה בנק הדואר אני לא מתחמק...

ומה נשאר לי להגיד?????..:confused::mad::(

מירה כ

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י הפקות אא;1602256:
בכיר בדואר לא נוסע באוטובוס :)

זו תחנה שבה מחכים כל מיני בעלי מקצועות מרתקים, מין נקודת איסוף לישובים בסביבה. ראיתי שם כאלו שעובדים בבי"ח (זיהיתי לפי השיחה) ונכנסו ביחד לרכב פרטי, ויש שם עוד כל מיני טיפוסים מעניינים.
לפי איך שהוא דיבר הוא כן היה נשמע בכיר.

ANONYMUS

משתמש מקצוען
אצלינו גם כבר כמה חודשים לא קיבלנו אפילו מכתב אחד!
אני מחכה למספר חבילות, ולא ניראה שעומדות להגיע.
בקיצור - מצב הזוי!

rach

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
שווה לכם לגשת לסניף הדואר אם יש בידכם קוד מעקב.
הזמנתי חבילה מנקסט ומיום ראשון שעבר היה מעודכן בדואר ישראל שהחבילה הגיע לסניף הראשי ותועבר לסניף דואר מקומי, ומאז לא היה עדכון נוסף. פניתי ביום חמישי לסניף דואר שלי עם הקוד, ומסתבר שהגיע אליהם לפני כמה ימים...

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י rach;1602600:
הזמנתי חבילה מנקסט ומיום ראשון שעבר היה מעודכן בדואר ישראל שהחבילה הגיע לסניף הראשי ותועבר לסניף דואר מקומי, ומאז לא היה עדכון נוסף. פניתי ביום חמישי לסניף דואר שלי עם הקוד, ומסתבר שהגיע אליהם לפני כמה ימים...

אחותי הלכה עם הקוד לדואר, אחרי שראתה באינטרנט שהחבילה כבר הגיעה אליהם.
והפקידה כנראה לא התחשק לה לקום מהמקום ואמרה לה לחכות שיגיע הפתק ואז לבוא שוב.

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי מישהי מספרת שהיא הלכה למיון של הדואר והיו שם הרבה מאד אנשים שחיפשו והוציאו את החבילות שלהם. לא יודעת פרטים, צריך לבדוק אולי אפשר ללכת לשם.

sari

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י rach;1602600:

אז ככה בסניף שלנו כתבו בענק לא מתקבלות חבילות ע"י קוד אלא אך ורק עם פתק ורוד
הגעתי עם פתק ועם קוד לחבילה אחרת שיושבת שם
התעקשו להביא לי רק את זו עם הפתק!!!!
(בקיצור נקסט צריכים למצוא פתרון אחר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה