מה קורה כשמשתמשים במסך אדום במקום ירוק..

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לקחנו סדין אדום וקיווינו שנצליח להוריד אותו בעריכה..
למרות הפצרותי שזה לא יצלח העורך התעקש. בסוף הוא נאלץ להשאיר את המסך האדום וזה מה שיצא:.
http://www.youtube.com/watch?v=qc5WAswhtzg

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ברעיון ישנה אפשרות באפטר, זו תורה מסובכת איך זה עבד פעם ואיך זה עובד היום כל העניין של הכרומה קי, אך תיאורטית זה אפשרי.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י פופקו;502158:
ברעיון ישנה אפשרות באפטר, זו תורה מסובכת איך זה עבד פעם ואיך זה עובד היום כל העניין של הכרומה קי, אך תיאורטית זה אפשרי.
תיאורטית גם בפוטושופ זה אפשרי, רק שצריך סקריפט שממשיך פעולה מפריים בודד על כל הפריימים וזה כבר כרוך בהשקעה מבחינת זמן שאין.
בפעם הבאה נביא "סדין ירוק" ונראה איך זה יצא..

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש אפשרות באפטר פשוט להפוך צבע אחד לצבע אחר ואז אתה פשוט שם עליו את הכורמה.

maor700

משתמש רשום
מבחינה טכנית אין כמעט הבדל בין ירוק לאדום הבחירה של ירוק כצבע כרומה הוא מהשיקול שבד"כ ירוק לא מופיע על האובייקט שאנו רוצים להשאיר ואילו אדום נמצא בגווני העור שלנו.
בCS5 AE אפשר להשתמש ב RotoBrush ע"מ להוריד את האדום מבלי לפגוע בגווני העור.

Y

yossmor2

אורח
האמת שבסה"כ זה לא נראה נורא,
מה שכן מציק לי זו ההילה מסביבו.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם אתם רוצים לדעת אז פעם המצלמה היתה מצלמת באדום כחול ירוק, ומוציאה את זה בערוצים נפרדים ולכן ברגע אפשר היה להוציא את האדום או הירוק או הכחול, ומפה התחילו הצבעים הללו, היום זה מגיע מחובר, אך עדיין הצבעים הללו טובים מבחינת הוצאה מהרקע וחוסר שימוש ביום יום, אמנם יש תוכנות עריכה שעובדות יותר טוב עם הכחול ויש כאלו עם הירוק, אך כל זה היה לפני 5 שנים בערך ויש סיכוי שהיום זה הכל אותו דבר.

faski

משתמש צעיר
צילום מקצועי
באמת אפשר להפוך את האדום לירוק באפטר כמו שאמרו..
אבל זה עלול להשפיע גם על השפתיים שלו נניח..

בעיני זה דוקא לא רע,
ואפילו יפה יותר מהתריס קנים שיש בבלוג אחר שלו.

גם ההילה מסביב יחד עם האדום הזה עושה אוירה מענייינת..

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
למעשה כל העסק הזה נעשה בהתנדבות. ומכיוון שכך אף אחד לא מעונין להתחיל לשבת על אפטר פי כמה יותר זמן.
בפעם הבאה ננסה להביא בד ירוק ונראה איך זה יורד בפרמייר. אם לא נצליח נוותר על הרקע.
אם יש לכם ניסיון או טיפים לעבודה עם כרומה קי נשמח לשמוע ולהתייעל. לי אישית אין הרבה השגה בתחום הכרומה קי

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא בטוח שבד ירוק מספיק
צריך שכל הבד יהיה מואר בתאורה שווה
ללא צל וללא קימוטים,
דבר שקצת קשה לעשות בתנאים ביתיים.

faski

משתמש צעיר
צילום מקצועי
העניין עם שינוי הצבע מאד מאד מאד פשוט,
יש באחד המדריכים הראשונים בוידאוקופיילוט.

בכ"מ אציין שוב שאני ממש אהבתי! וההילה עושה מין ארומה של אורות באק..

Y

yossmor2

אורח
נכתב ע"י מירי;502676:
לא בטוח שבד ירוק מספיק
צריך שכל הבד יהיה מואר בתאורה שווה
ללא צל וללא קימוטים,
דבר שקצת קשה לעשות בתנאים ביתיים.

אם הבחור הולך לצלם כמות של הרצאות, שווה לרכוש במאות שקלים בודדים רקע ירוק מתקפל, ונכון, התאורה חייבת להיות שווה ואחידה (בגדול, שני תפוזים יספיקו, וממחטה איכותית לניגוב הזיעה מהחום שלהם :)).
העניין הוא שהרקע הירוק או הכרומה קי בשמו הלטיני, מיועד לצורך החלפה ו/או הכנסת וידאו תמונות וכוד',
אם לא עושים אפקטים כאלו, באמת כבר עדיף רקע מעוצב בסגנון אולפן, ואת זה אפשר לבצע בפינה של חדר, ללא עלויות מיוחדות.
יוסי, תפנה לפוטופריק, אני יודע שיש לו רקע מהסוג הזה, משהו מתקפל, ולא יקר.

נכתב ע"י faski;502723:
העניין עם שינוי הצבע מאד מאד מאד פשוט,
יש באחד המדריכים הראשונים בוידאוקופיילוט.
בכ"מ אציין שוב שאני ממש אהבתי! וההילה עושה מין ארומה של אורות באק..

אורות באק???
איך בדיוק? ההילה הזו לא נראית טוב, נקודה.
אורות באק או תאורה אחורית/ראש, ניראות אחרות לגמרי.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossmor2;502731:
יוסי, תפנה לפוטופריק, אני יודע שיש לו רקע מהסוג הזה, משהו מתקפל, ולא יקר.
אחי, אני והעורך עושים את זה בהתנדבות. נראה לך שיש לי זמן וכוח ליסוע לפוטושמיק..
וגם הם מוכרים הזבל שלהם ב400 ש"ח + מע"מ. נראה לי שבד ירוק מחנות בדים ב30-50 ש"ח יתן תוצאה לא פחות מפוטופריק
ואם כבר הולכים על משהוא מקצועי אז לא פוטופריק, הכרומה קיי האמיתי בנוי מחומר מיוחד שנותן גוון אחיד ומדויק וגם סופג את האור בצורה טובה..

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
פוטופריק מוכר איכות טובה לגמרי, אני זוכר שהוא פתח ת'חנות, והרבה קונים שם, הוא פשוט לא לוקח עשרות ומאות אחוזים לעצמו כמו....בבני ברק...

Y

yossmor2

אורח
נכתב ע"י yosale;503583:
אחי, אני והעורך עושים את זה בהתנדבות. נראה לך שיש לי זמן וכוח ליסוע לפוטושמיק..
וגם הם מוכרים הזבל שלהם ב400 ש"ח + מע"מ. נראה לי שבד ירוק מחנות בדים ב30-50 ש"ח יתן תוצאה לא פחות מפוטופריק
ואם כבר הולכים על משהוא מקצועי אז לא פוטופריק, הכרומה קיי האמיתי בנוי מחומר מיוחד שנותן גוון אחיד ומדויק וגם סופג את האור בצורה טובה..

אל תזלזל לפני שתבדוק, הרבה קונים אצלו ומרוצים.
בכל מקרה בד פשוט לא ייתן לך תוצאה טובה בניקוי הרקע בגלל המרקם שלו,
מה שכן ניתן לעשות זה לקנות צבע ירוק כרומה קי, ולצבוע איתו קיר,

אבל אם אין לך עניין בלהשקיע ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה